Wpis z mikrobloga

Baterie do umywalki. Chciałem połączyć na sztywno, pozbywając się tych szajs-elastycznych-wężyków, ale nie mogę znaleźć baterii ze stajni Hansgrohe, która pozwalała by podłączyć się na gwint M10. Co się stało, że zamiast M10 wciskają jakiś szajs bezgwintowy? Jak to przeskoczyć?

#budujzwykopem
  • 4
Patrzcie mircy o taką bezgwintową końcówkę mi chodzi jak na obrazku. Jak to się nazywa to może sma znajdę? Gdyby był gwint M10 to się bez probelmu dorabia z miedzi ew. kupuje gotowca w OBI czy tam gdzie (bywają, ale rzadko). W Norwegii tylko na sztywno robią robią, a u nas jak w lesie - elastycznie. Chcą zarabiać na węzykach jak HP na tuszach :)
geszue - Patrzcie mircy o taką bezgwintową końcówkę mi chodzi jak na obrazku. Jak to ...

źródło: comment_79S5z3VgRxYFJL12eCk7e9IIlPjXOf7e.jpg

Pobierz
@leesiuu: no niestety łatwo nie ma :) Ale zauważ że gdybś zastosował połączenie sztywne to możesz to wprowadzić do środka i krecić całą rurką (która tutaj działałaby jak wytęsknione przez Ciebie przedłużenie) i skręcić szczelnie.

Problemem są polskie sklepy, jak chodziłem i szukałem połączeń sztywnych to mówili, że aaa penie takich nie ma i nigdy nie bło, albo że tylko Oras robi, ale one tylko do konkretnej baterii. W internetach też
geszue - @leesiuu: no niestety łatwo nie ma :) Ale zauważ że gdybś zastosował połącze...

źródło: comment_xUx5Ex21p7WjiqH5bzjnaNx4SlOzCk12.jpg

Pobierz