Wpis z mikrobloga

Mam kompletny zastój w gierce od chyba 30 lat
Polska ma sojusz z Bohemią, a zielony i fioletowy kraj odpowiednio z Polską i Bohemią. Czyli otacza mnie łańcuch sojuszy z którym nie mam szans. Ktoś ma pomysł jak z tym coś zrobić? Brązowy kraj na lewo ode mnie to wasal

Dodatkowo WSZYSTKIE kraje na zachód są objęte ochroną przez HRE Austrię co jest trochę chore bo to sprawia że w zasadzie nie mam co robić w tej grze

#eu4 #europauniversalis
Pobierz Aureos - Mam kompletny zastój w gierce od chyba 30 lat
Polska ma sojusz z Bohemią, a...
źródło: comment_xhRBW3J9CqP6wjMrgMaQyiUtUE5HBMso.jpg
  • 12
@Datun: wlasnie potem to ogarnalem :p ale i tak sojusze mnie dojechaly jak zaatakowalem jakies panstewko
jutro sprobuje kolejny raz, w koncu sie musi udac xd
to bedzie juz trzeci, bo byl tez pierwszy gdy nie wiedzialem ze istnieje cos takiego jak koalicje i mnie dojechali po 20 latach gry
@Aureos: Bo jak chcesz fajna grę miec, to losujesz tak, by Austria i/lub polska miały Czechów na rywalu, wsadzasz Hohenzollerna na tron Czech, rywalizujesz ich, bierzesz sojusz z polską lub Austria i zagarniasz bohemie dla siebie. Wtedy szybko musisz ogarnąć jakieś pomorze czy innych sąsiadów i zbić ld w 10 lat. I wtedy to już z górki. Jak nie chcesz się bawić w mechaniki typu PU z Prusami z eventu, to