Wpis z mikrobloga

Hej Śliwcy i węgiercy!

Chciałbym wrócić do tematu z tego wpisu:
https://www.wykop.pl/link/4281497/gra-o-tron-za-drzwiami-czyli-nasza-batalia-z-firma-komfort-o-drzwi-do-wc/

czyli dostarczonych nam przez Komfort uszkodzonych drzwi firmy Pol-Skone i olewania naszych reklamacji z tego tytułu...

Długo się nie odzywałem, bo stwierdziłem, że dopóki nie będę miał pewności, w którą stronę sytuacja się rozwinie nie ma co pisać.

Parę dni po wejściu wpisu na główną wysłałem link do Pol-Skone na facebook'u oraz do działu marketingu firmy Pol-Skone z nadzieją na jakąś reakcję z ich strony.
Czarny PR często wyzwala w marketingowcach dobre odruchy i tym razem nie było inaczej.

Po kilku dniach oczekiwania na facebook'u odpisała mi pracownica działu marketingu, że ponownie przeanalizują naszą reklamację i zgłosi się do nas dział serwisu w celu przedstawienia ostatecznego stanowiska. Po około tygodniu napisała do mnie Pani z serwisu Pol-Skone informując nas, że firma zmienia swoją decyzję odrzucającą naszą reklamację i nieodpładnie wyprodukują nam nowe skrzydło wolne od wad i firma komfort będzie się z nami w tej sprawie kontaktować.

Wreszcie! Czyżby koniec przygód i skrzydlatej afery? I tak, i nie. Przez parę następnych tygodni, nikt z firmy Komfort nie kontaktował się z nami, więc z niepokojem napisałem ponownie do serwisu firmy Pol-Skone z prośbą o interwencję. Pani po kilku dniach odpisała, że niestety nie udało się jej uzyskać odpowiedzi w tej sprawie od Komfortu XD. Jeśli ta firma olewa swoich dostawców to aż strach myśleć jaką postawę mają wobec klientów, nie? Cóż, próbujemy z innej strony, napisaliśmy na kilka adresów Komfortu i udało się w końcu dostać lakoniczną informację, że jak skrzydło przyjdzie to będzie. 2 tyg. później telefon, że jest, umówienie terminu dostawy i montażu, SUKCES?!

NOPE (°°

Plot twist!

Drzwi dotarły, przy montażu i dostawie była moja dziewczyna, obejrzała je skrupulatnie z każdej strony, jest OK! Montujemy!
I wtedy nastąpił nagły atak konsternacji... YYy, to skrzydło ma 2 zawiasy... a my mamy... 3. Facet złapał się za głowę, wziął skrzydło pod pachę i tyle go widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to znowu czekamy na kolejne skrzydło z nadzieją, że wyczerpała im się pula tego co można zrobić źle. Sytuacja ta rodzi pewną wątpliwość, zamawiając chcieliśmy żeby nasze drzwi były solidne i dźwiękoszczelne i z tego względu wybraliśmy opcję pełną, bez żadnych ażurów, tektury czy kratownic. Zostaliśmy poinformowani, że w takim razie trzeba zastosować podtrójne zawiasy, żeby bezpiecznie przejąć ciężar tych drzwi. Czy w związku z tym, że zawiasy były 2 trafią do nas drzwi bez pełnego wypełnienia? Jeśli tak, będziemy je reklamować, ze łzami w oczach; łzami ze śmiechu. Oby niekompetencja miała jednak jakieś granice. ¯_(ツ)_/¯

Wołam plusujących, może Was to zainteresuje.
(Z góry przepraszam, jeśli jednak nie)

#komfort #polskone #drzwi #wykanczajzwykopem
  • 22
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (425)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Freakz @dwiesciedziewiecdziesiatpiec @lkwiktor @MoszeWinnetou @kultywator @spacejockey @keto81 @PieszyRz1 @tylko_grzanki @nwykopowicz @mariokit @kingkris @antarct @shitty_support @mamFAJNYnick @oscillatorxx @Sam_w_domu @domanPL @greg2 @Kacperka @Krzysiake @maciekk007 @tr00ci0 @gasu_kurobikari @ewolucja_wstecz_ @bazibart @ZielonyGandalf @papaj9000 @Tomo @darqer @pangolik @padres @obywatel_regis @yarecky @