Wpis z mikrobloga

@Flamand: Prędzej kogo by zostawić? :D Pierwszy mecz gramy 21/22 lipca więc rewolucji pewnie wielkiej nie będzie ale liczę na szybkie transfery z i do klubu i, że Mroczkowski poukłada to jakoś
  • Odpowiedz
@Flamand: Wolański, Humerski, Zieleniecki, Kostkowski, Kozłowski (choć loty strasznie obniżył), Kristo, Falon, Świderski, Miller. Nie wiem jak Mąka/Michalski - w formie dawali bardzo dużo, czy ich fatalna gra wiosną to efekt Smudy czy o co chodzi.

Zresztą w ogóle może się okaże zupełnie co innego jak Mroczkowski im się przyjrzy ;d
  • Odpowiedz
@serial28 ze dwie akcje były poza tym tu osoba trenera jest najważniejsza. Kilka mocnych transferow jest niezbędnych a akurat Mroczkowski ma do tego oko
  • Odpowiedz
@serial28: wiekszosc naszego skladu to najlepsi gracze z innych druzyn 3 ligi, krolowie strzelcow itp. wspomagani posilkami z wyzszych albo obcokrajowcami. Powinni pyknac bez problemu ta lige a tego nie zrobili, byc moze problem byl w trenerze.

Tez uwazam ze trzeba wzmocnien, ale Smuda tak niektorych zniszczyl ze dalbym jeszcze im szanse.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Duża cześć musi zostać ,ale 1/4 do zmiany na pewno. Łks awansował praktycznie bez wzmocnień po papierowym awansie rok temu. Awansowała też Garbarnia i Jastrzębie jako beniaminkowie. U nas najważniejszym wzmocnieniem jest trener-taktyk a nie wydmuszka. Pamiętajmy że mamy dużo mniej czasu na okres przygotowawczy niż reszta ligi.
  • Odpowiedz
@czlapka
@Obserwator_z_ramienia_ONZ zostawilbym na pewno jeszcze Pieńkowskiego plus przesunął z juniorów/rezerw marcinkowskiego, Jasińskiego. Może warto jeszcze dać szansę stankowi i Rakowskiemu. Mroczkowski na pewno postawi na młodych i kogoś ciekawego wyciągnę z juniorów. Mi osobiście bardzo podoba się ten Marcinkowski. Widziałem kilka meczów juniorów i on tam ładnie w środku piłki rozdaje. Na papiery na duże granie!
  • Odpowiedz