Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Tak sobie przeglądam screeny z rozmów i znalazłam kolegę z #bojowkamedycznegoklefedronu. W sumie to nie wiem na czym wtedy był. Z pewnością to były dysocjanty, bo w rozmowie jest mowa o śmierci scra. #hyperreal. Wydaje mi się, że to mogło być MXP.
Tripował w sumie tydzień, ale przez dobry miesiąc rozmowy z nim wyglądały tak samo, na tym samym stopniu porycia... Na szczęście wrócił do poprzedniego stanu, ale przez takie ciągi stał się błyskawicznie z ekstrawertykiem - #introwertycy, a po 2-3 latach (oczywiście eksperymenty kontynuował) kwalifikował się już jako pełny fobik. #fobiaspoleczna
Pamiętajcie, że prochy to nie zabawki, a szczególnie dysocjanty czy psychodeliki nadużywane, brane w ciągach (oczywiście nie mówię tu o microdosingu), podczas złego set&setting mogą Wam wywołać nieodwracalne zmiany w psychice, były również przypadki w których zakrawało to o skrajne upośledzenie.
Chaotka bodajże bardzo mocno cofnęła się psychicznie. Dawno z nią nie rozmawiałam, ale swego czasu miałam z nią kontakt, dziewczyna grubo po dwudziestce. Gdy z nią się pisze ma się wrażenie, że piszemy z ośmiolatką z nadnaturalnym IQ.
#narkotykizawszespoko #psychodeliki
Twinkle - Tak sobie przeglądam screeny z rozmów i znalazłam kolegę z #bojowkamedyczne...

źródło: comment_T0Nb0XOSqokK8QTRHgyMSvOABwyizOXb.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WielkaPesaNarodowa: Nie mów zdechł, zdechła sandra.
Umarł niedługo Tracerek z forum, pewnie słyszałeś. Wziął beta blokery i poprosił sandrę o to, by pilnowała czy umrze... Na szczęście pojawiła się jego dziewczyna, a w tym czasie sandra, kompletnie pijana uciekła i krzyknęła z odległości "i tak zdechnie".
Poszedł na odwyk, ale szybko się wypisał (chyba po 3 tygodniach) i pochwalił się od razu na forum, że ma dobrą jakość helu. Złoty strzał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WielkaPesaNarodowa: Ależ to bardzo dobrze. Ważne, że się trzymasz bez tego syfu.

Powiem Ci, że ciężko jest to śledzić na bieżąco, ja nie przeglądam tematu na [H] jakoś często, no ale prawda jest taka, że wiele osób albo wcale nie ma na [H], albo nie używają kont.
Powiem Ci, że tak naprawdę śmiertelność drastycznie wzrasta z roku na rok.
Ogólnie, aktualne czasy są dla mnie dosyć trudne jeśli chodzi o bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwertty321: Aaa, bo robiłam jeszcze z podglądem PM.
Fenta się wyciąga w spirolu, więc może sobie doprawił potem czymś. Moim zdaniem to jest samobójstwo, a nie przypadek.
@Twinkle a są takie co przedstawiaja historię jak to się rozwijało na przestrzeni lat? Bo trochę czytam takich podstaw co jak co działa raczej, a nie od storny samej historii rozwoju substancji