Wpis z mikrobloga

@zielonex jest, w czym on przeszkadza? Ori pucha nie ma jak wejść, a wierz mi że chciałem ją zostawić. Jedyne sensowne rozwiązanie to właśnie stożek bez kombinacji z dolotem :(.
@bidzej: Ale 1.8T ma w seri SMIC, miałem w Octavii. Dlaczego nie zrobiłeś kompletnego przeszczepu tylko jakiś stożek jeb... walnąłeś? (dostałem wczoraj ostrzeżenie za bluzgi w stronę Testovirona, przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°))͡°)
@PrinsFrans środek seria oprócz kierownicy, hamulce większe na dwutloku, cały wydech z nierdzewki dp 3" mniej więcej do tylnej kanapy, reszta do końcowego 2.5". Cały dolot zrobiony 2.25" z nierdzewki, turbo z środkiem z 180km(k03s), plus wpadną wtryski z saaba co mam nadzieję wypluje te 240-250km.

@zielonex Ori smic nie ogarnie więcej jak 200km, a nawet poniżej może się już gotować. Napisałem że Ori pucha nie miala by mocowania nawet, tak czy
@kfffasny szczerze sam nie wiem, po ściągnięciu pokrywy doszedłem do wniosku że zrobię mu remont. Który kosztował mnie tyle co BAM z niskim przebiegiem. Także był to błąd, mogłem sprzedać silnik dalej i kupić BAM. Żałuję tego, no ale można założyć nowszy sterownik albo kupić emu które też ułatwi strojenie.
@zielonex icek jest po to żeby to powietrze schłodzić. Jak sama nazwa wskazuje chłodnica powietrza. Idealna rzeczą by było przeniesie stożka na drugą stronę i wpakowanie go w nadkole, no ale tak jak mówię nie ma na to miejsca.