Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
znowu uzyl wobec mnie przemocy. mielismy dzis rano jechac kupic mu buty na nasz slub. ale sie nie wyspal i awantura ze go budze. poszlam do drugiego pokoju na kanape. przyszedl. krzyki, ublizania. wstalam, chwycil mnie mocno, a jak sie zaczelam wyrywac i kopac scinal mnie za szyje i rzucil o ziemie. w koncu wyszedl z domu. w chwili gdy ja pisze ten post on pisze mi drama smsy ze nie radzi sobie i zegna.
boje sie ze wroci, a ja znowu mu wybacze. w koncu nasz slub jest za dwa miesiace.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale właściwie dlaczego piszesz z anonima? Skoro z nim nadal jesteś, to chyba znaczy, że akceptujesz takie zachowania? Przed znajomymi i rodziną też ukrywasz to, jaki jest? Dlaczego? Czyżbyś nie była dumna ze swojego faceta? Wstydzisz się go?! No faktycznie, trochę obciach, gdyby dwa miechy przed ślubem wydało się, że to szmata i damski bokser... Lepiej udawaj, że wszystko gra. Przecież można całe życie przeżyć w strachu u boku patola.