Wpis z mikrobloga

Najwiekszy problem w #!$%@? jest to, ze jesli nie wychodzisz ze znajomymi, nie imprezujesz to dla przecietnej fajnej laski jestes creepem.. nawet jak Ci sie spodoba to twoim zachowaniem i umiejetnym #!$%@? jakie jest brak fejsbuka i znajomych odpychasz ja od siebie dosc znaczacy sposob. Chocby niewiem jak z nia rozmawial to ogolnie brak doswiadczenia i #!$%@? powoduje ze wychodzisz na creepa pod kazdym wzgledem.. eh

#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tinder
  • 21
@wielebny_: Nie wiem w jakim świecie posiadanie bądź nieposiadanie konta na fb zwiększa lub zmniejsza szansę na dziewczynę. Dowiedziałem się o takiej zależności dopiero na tym forum. A właściwie to jest wiara w tę zależność, bo samo jako taka nie istnieje.
@wielebny_: Wiesz co, ja zauważam, że coraz mniej osób tak namiętnie przegląda facebooka - w porównaniu do lat poprzednich. Jak po 3 miesiącach chciałam zobaczyć co u znajomych na facebookach się dzieje, to zobaczyłam, że nic - tylko niektórzy - ci co zawsze mieli potrzebę dzielenia się każdym szczegółem wstawiali coś każdego dnia, a u reszty na profilach nic się nie zmieniło. Serio przestań tak oceniać innych, bo widać że mało
@krolowa_elfow: Ja jako facet czulbym sie niezrecznie widzac ze moja dziewczyna ma fejsboka i pelno znajomych. Czulbym sie poprostu gorszy.. niemeski.. zawsze chcialem byc samca alfa a ostatecznosci jestem nawet nie beciakiem tylko omega. creepem to jest tragedia dla mnie
@krolowa_elfow: Mialem taki wzor. aspoleczny agresywny creepowaty ojciec, brzydzilem sie nim i jego #!$%@? aspolecznosci.. chcialem byc inny a wiesz jaki jestesm ? Taki sam a nawet gorszy.. Wiec nienawidze tego u siebie.. Dla mnie facet co nie jest towarzyski i obyty w spoleczenstwie to nie facet..