Wpis z mikrobloga

Pluje na obydwóch patustów ale do niedawna myślałem że to tucznik jest tym głupszym w duecie. Myliłem się, rafon to idiota jakich mało. Ja pier..... jaki to jest debil, dobrze że nie udało mu się zostać celebryta jak meduza.
- Nie będę walczył z grubym i mu robił reklamy xD xD 150 wymówek na wszystko. Milion razy mu groził, że go na%ebie a jak przychodzi co do czego to zawsze wymięka. No typowy sebuś cwany jak ma 5 kumpli za plecami
- Warunki jakie postawił, hahahahh odbanują mu kanał na YT tak bo ty człowieku jesteś taką gwiazdą, że takie warunki możesz stawiać, może jeszcze masz zostać prezydentem Torunia ? O co najwyżej Krasoocki możesz prosić to o kebaba gratis
- Że on ma w dupie tucznika i jego życie, bo gruby sam się niszczy. A jak taka zawistna... szm$ta podjudza wszędzie żeby raportować grubego kanał
- Nie pojechałem do youtube shore bo bym musiał wydać 400 zł na paliwo i zrobić im reklamę xD xD jak wymieniałeś jedno auto za drugim i wywaliłeś telewizor to Ci to nie przeszkadzało
- otworzył ten swój serwer, super sposób reklamowania "a dobra pier^ole ten serwer co chwila mnie ktoś zabija itp" na grupie wysłałem posta co myśle o serwerze (bez obrażania i wulgaryzmów), co można poprawić, z filmikami że administracja nic nie robi bo ludzie botują - co otrzymałem, bana na grupce xD xD
- A i ostatnio taki tekst widziałem "adrian polak cie rozniesie, adrian to by mi może nawet na*ebał" człowieku jak dostałeś od niego listwę w czelendżu to potem siedziałeś obrażony jak #!$%@?. Idź się naj*b i po maltretuj Kingę z chorym serduszkiem bo tylko do słabszych zygasz. Znając życie ten babo chłop jak by się wku* to by Ci na*ebał.
- tak srałeś jaki youtub to gówno, dlajv to zarąbista sprawa 1000000 razy lepszy od youtuba. Pewnie ci pała stałą jak cię odbanowali na 2 dni xD, youtub to gówno a sam jak piesek prosisz o unbana. Ty człowieku gubisz się w tym co mówisz.
Człowieku pokaż, że masz resztki godności i rozumu i zejdź ze sceny w odpowiednim momencie - weź się za normalne życie.
#rafonix
#danielmagical
  • 9