Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak ciągle wspomina o swojej ex. Jesteśmy razem około pół roku. Pomimo wielu rozmów, że nie podoba mi sie to i nie chce o niej nic wiedzieć on ciągle to robi (byli zaręczeni, zdradziła go, ponad 3lata już nie są ze sobą). Jakikolwiek temat poruszymy on zawsze znajdzie powiaząnie do ex, a to, że była płaczliwa, a to dawała cycki macać po pijaku kolegom, że muszę wiązać włosy w domu w kucyk bo jego była tak robiła itp. Pokazuje zdjęcia z wycieczek gdzie byli razem, nawet te na których sie całują i twierdzi, że to normalne i nic do niej nie czuje. Wiem, że nie pozostaje mi nic innego niż się rozstać, bo bycie w takiej relacji niszczy nieźle psychikę, czuje się jak zapchajdziura i jakbym była w związku nie tylko z nim ale i jego ex. Czy ktoś miał podobny przypadek w związku? Jak się z tym uporaliście? Albo czy jest tu taka osobą która przejawia takie zachowania? Czym to jest spowodowane? Piszę ten wpis, ponieważ chciałabym poznać przemyślenia innych ludzi, nie mam z kim porozmawiać, a sama już nie wiem co o tym myśleć. #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopakowi stała się krzywda i jeszcze tego nie przebolał. Jeden potrzebuje rok, inny 4 lata. Zresztą zwykle jest tak, że następny związek się porównuje do poprzedniego. Dlatego po jakimś dramatycznym rozstaniu poza czasem warto zająć sobie głowę kimś "na jakiś czas". Bo skok z poważnych uczuć w poważne uczucia może oznaczać przeniesienie. Strasznie słaba rzecz. Moim zdaniem: odpuść. Ale bez złości czy żalu, chłopak znajduje się w fatalnej sytuacji, bo
PotężnaMarzycielka: Ja mam podobną przypadłość. Byłem z dziewczyną niecały rok i była to w sumie moja pierwsza i jedyna do tej pory dziewczyna. Po zerwaniu uświadomiłem sobie, ile razy mnie oszukiwała i mną manipulowała (przypominam sobie konkretne sytuacje i widzę jak byk #logikarozowychpaskow). Mimo upływu 2 lat, nadal sporo rzeczy do niej porównuje, bo po prostu mam taki punkt odniesienia... sam się na tym łapie, jak rozmawiam nawet z kumplami
GigantycznaKaryna: Myślałam, że ja jestem dziwna, bo nie przeszkadzałoby mi, gdyby mój chłopak chodził na dziwki, ruchał karyny itp. o ile byłby mi wierny uczuciowo, ale tego co robi twój facet ani razu bym nie zniosła nawet ani jednego z incydentów, które wymieniasz bym nie tolerowała i wystarczy, że chociaż by coś takiego zrobił to by wyleciał gdybym była tobą

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
Czym to jest spowodowane?


@AnonimoweMirkoWyznania: No przecież to oczywiste. Nie może się pogodzić z tym jak bardzo skrzywdziła go kobieta. Gada o tym potęgując w sobie nienawiść do niej by móc ją w końcu przestać kochać. Niepotrzebnie robi to na głos, ale kiedyś mu przejdzie.
@fala_77: nie, męskie mózgi tak nie działają* Typ zwyczajnie nie przebolał rozstania z poprzednią i wszędzie ją widzi, pewnie nawet już zaplanował jak będzie wyglądać ich wspólny dom i gdzie posadzi drzewo, a tu bach ( ͡º ͜ʖ͡º)

@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś umawiałem się z dziewczyną, która dużo mówiła o swoim eks. Wiem, że miała z nim przejścia i musiała sie trochę wygadać i dlatego byłem wyrozumiały, ale pewnego dnia powiedziałem jej, żeby przestała o nim tyle nawijać, bo zaraz ja zacznę za nim tęsknić.