Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa. Sparowało mnie z moją daleką kuzynką na tinderze. Teraz będzie bliską kuzynką ( ͡º ͜ʖ͡º) ¯_(ツ)_/¯

#tinder

odpowiedzi (28)

Ktoś powie, że bycie właścicielem firmy to sama przyjemność, zero stresu, same wyjazdy na wczasy itp. Nikt kto nie miał pod sobą pracowników i własnego majątku z którego ci pracownicy korzystają nie będzie wiedział, co to stres i wkurzenie.

Dziś telefon od pracowników, że mają problem z autem, ok zdarza się polecam dzwonić do drugiej ekipy coby zlecenie przejęli, a ja do nich wyślę kierownika to pomoże im naprawić lub zholować auto na bazę. 20minut później dzwoni kierownik, myślę sobie pewnie naprawili, bo jakaś drobnostka, ale nie, otóż moi arcy inteligentni podwładni myśleli chyba, że kurna jadą jakaś amfibią we wersji karawana. Bo jak inaczej można wytłumaczyć wjebanie się do zalanego tunelu delikatnie przerobionym autem osobowy? Najlepsze, że auto użytkowane jest zaledwie od maja. Ręce mi opadły.

Dzięki Bogu, że dopiero po klienta jechali, a nie z nim, bo dopiero było ciekawie.

Nie chcę nawet wiedzieć ile będzie kosztowała napraw, o ile da się naprawić, bo w środku wszystko pływa. Silnik zdechł, nie odpala. Po prostu szkoda gadać. Miał to być taki spokojny i przyjemny dzionek z wieczorną atrakcją w postaci meczyku na żywo , a teraz mam wszystkiego dość.

Pomijam kwestię, że co za partacz zrobił tunel, gdzie taka woda stoi po delikatnym deszczu.

#polska #pracbaza #deszcz #motoryzacja #samochody #praca
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Moja babcia wyczytała w Super Expresie albo innej Chwili dla Ciebie, że Korona Królów to taka nasza Gra o Tron. I chociaż sama Korona nie bardzo jej przypadła do gustu bo mało akcji, słaba gra aktorska i tylko się modlą, to uznała że oryginał z chęcią by zobaczyła. W telewizji nie leci, więc poprosiła mnie bym jej poszukała w internetach.
    - Babciu, ja nie wiem czy ci się sposoba. To raczej mocny serial, dużo przemocy, krwi, flaków i seksu.- do sprawy podeszłam dość sceptycznie.
    - Dziecko, ja mam 75 lat, widziałam więcej seksu niż ty i twoi bracia razem wzięci i nie mogę powiedzieć by kiedykolwiek mi się nie podobało.

No z takimi argumentami to nie ma co walczyć ¯\_(ツ)_/¯
    Kończymy gotować bigos i zabieramy się za ostatnie odcinki pierwszego sezonu. Babcia jest TeamLannister, jej ulubienica to Cersei i uważa, że Ned jest miękką fają robiony, a tacy źle kończą w tak trudnych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale #graotron #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (134)