Wpis z mikrobloga

@pavuloner, informujemy o kosztach połączenia na naszej stronie:
https://www.mbank.pl/kontakt/oferta-indywidualna/ Udostępniamy też kilka numerów telefonicznych, tak by klienci mogli wybrać najodpowiedniejszy dla siebie. Pamiętaj też prosimy, że możesz skorzystać z usługi eksperta online. Usługa wymaga jedynie dostępności połączenia internetowego. Przykro nam, że nie byłeś świadom ewentualnego kosztu. Dodamy, że opłaty nalicza Twój operator zgodnie z cennikiem usług z jakich korzystasz.
@pavuloner: jakie dodatkowe koszty znowu? Przecież to zwykły numer komórkowy/stacjonarny.


Dzwoniłem na mlinię na nr zaczynający się od 801. Później sprawdzę dokładnie jaki jest cennik play w tym wypadku. Ale czuję się wydupcony, bo straciłem na tym ja.
@pavuloner: naucz się, że darmowy jest 800 a numery 801 to ściema i naciąganie ludzi. W zależności od kolejnej cyfry po 801 kosztuje albo impuls za połączenie albo nawet kilkadziesiąt groszy za minutę. W Play to 62 gr jeśli dobrze pamiętam.
@pavuloner: Nikt ci nie kazał dzwonić na numer 801, miałeś do dyspozycji jeszcze dwa numery - jeden komórkowy, drugi stacjonarny, do tego w serwisie transakcyjnym jest do dyspozycji ekspert w kanale audio. Do tego reklamację możesz złożyć mailem, nikt nie każe dzwonić.
Teraz już wiem o co chodzi. Faktycznie ten numer jest droższy, kosztuje ok 62 gr za min. Ale zmyliło mnie to, że na stronie jest info, że jest to nr dla komórkowych i stacjonarnych. Trzeba było przewertować cennik przed wykonaniem połączenia XD Nauczka na przyszłość.