Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #przegryw #stulejacontent #zalesie
  Jak mnie wkurzają te bananowe dzieci, których rodziców stać na wysłanie ich na studia (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  No bo zobaczcie- wynajmują im mieszkania, płacą za imprezy i rozrywki. Oskarki zdobywają sociall skilla na uczelni i w akademikach, piją alkohol, palą marihuanę. Co więcej, taki Oskarek i Klaudia zdobędą dzięki tym studiom dobre stanowiska i będą zarabiać kupę kasy, za którą wyślą później swoje dzieci na studia.
  W tym czasie osoby z biednych rodzin jak moja zapierdzielają w fabrykach po 12 h dziennie za mniej niż 2k miesięcznie i z zazdrością patrzą na swoich rówieśników, którzy jedyne co mają to bogatych rodziców, a mimo to ich życie jest o wiele szczęśliwsze od życia Sebastianów i Matich. Gardzę bananami i normictwem, tfu! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Zostałem śmieciarzem. Przytargałem w piątek wyciągnięte z kontenera to oto cudo. Olivetti M290-20. Na pokładzie klon Intela AMD 286, 1mb ramu, 20mb hdd na którym stoi DOS 6.20. Zapalił od kopa. Kupa czyszczenia jeszcze przede mną ale ogólnie jaram się jak pojebion(ʘ‿ʘ)
  #pcmasterrace #komputery #starekomputery #retrocomputing

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  #seks #warszawa #studbaza #heheszki #sasiedzi

  Co tu się odjebalo Mireczki XD
  Od jakiegoś czasu jakąś babka u mnie w bloku strasznie glosno(na całą ulice) wydaje odgłosy rozkoszy. Potrafi się drzeć dobra godzinę. Często słuchać śmiech ludzi wracających z barów.

  Przed chwilą wyszedłem na fajka na balkon i słyszę charakterystyczny dźwięk. Trwa dobre 3 minuty, bo kończę już palić. Nagle na balkon niedaleko mnie wychodzi facet (na oko studbaza) i wydaje takie odgłosy jak robią ulokowane kaczki. Z balkonu pod tym gościem jakaś laska zaczyna szczekać. Z ulicy idący ludzie zaczynają wyć jak wilki. Z bloku z od drugiej strony ktoś zaczyna krzyczeć "jo jo jo jo"(takim głosem jakby ruchał). Padam ze śmiechu, a laska, ktors ewidentnie dochodziła już ucichla. Na co z mojego bloku wychodzi na balkon kolejny (Janusz lvl 40) i krzyczy: "No kurwa, czy was popierdolilo? Spierdalać do rezerwatu!"
  Wszystkie odgłosy zastąpił śmiech.

  Lubie swoje osiedle.
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)