Wpis z mikrobloga

@Yezdemir: Problem jest w tym, że poziomy są następujące:
1-zwykłe
2-ulepszone
3- mistrzowskie
4- wyśmienite
5- arcymistrzowskie
i do zrobienia poziomu 5 potrzeba poziomu 3, a gdy masz ekwipunek na poziomie 4 to musisz się #!$%@?ć z tworzeniem CAŁEGO #!$%@? EKWIPUNKU NA NOWO
@patrzpan: @kijanka23:
Ale co kosztuje? Zrobienie rynsztunku Wilka do mistrzowskiego? Tylko Arcy? Zrobienie wszystkich rynsztunków na Arcy?
( ͜͡ʖ ͡€)

Ogólnie robienie rzeczy Arcy jest FCIUL kosztowne i bez co najmniej 100k Koron to do Toussaint nie warto iść aby je zrobić. A i tak będzie trzeba czekać dni, aby kupować itemy od tych lepszych kowali np. sztaby dwimerytu, albo wzbogaconego [co jeden dzień u kowali
@rushsaint @Scooterek @patrzpan
Jak się pływa dniami po Skellige, sprzedaje się różne złota, pierścienie, kamyki, miecze (wszystkie unikaty sobie zostawiałem) itp. no i jak się ograbia domy w Toussaint ( ͡° ͜ʖ ͡°) To koron spokojnie wystarczy na wszystkie arcymistrzowskie rynsztunki, a i tak jeszcze zostanie sporo kasy i nie ma na co wydawać xD
@Tratak: No pewnie, ale obstawiam że wszystkie Arcy to jakieś +/- 200k koron.
I to na NG+ gdzie miałam już uzbieranych rud i sztab dwimerytów, skórek dragonów i innych tych rzemieślniczych badziewi.

Ja po prostu mówię że trzeba się dobrze przygotować przed robieniem tego [jeśli ktoś chce mieć wsio Arcy lub zdecydowaną większość]. :D