Wpis z mikrobloga

Ciekawe co teraz myślą sobie wszystkie magicalowe pieski ( @pibeczek123 i inni), które podniecały się stypą serwowaną przez nudnego knura w ostatnich tygodniach. "Wyginasz do drawska" albo "GOHA GOHA GOHA 3zł" powtarzane 100 razy - mega dymy!!!

Oczywiście nic nie myślą, bo te dzieciaki już dawno leżą grzecznie w łóżeczkach i nie wiedzą, jakie dymy oferuje w tej chwili "konkurencja". Jutro trzeba przecież iść do szkoły i napisać sprawdzian z pszyry...

Ten stream to je*ane złoto... Jest mnóstwo osób, alkoholu, hałasu. Nikt nikogo nie ucisza, jeden przekrzykuje drugiego. Do tego próby porozumienia się w różnych językach albo rozmowy na dziwne tematy (polityka, piłka nożna, motoryzacja). Czysta abstrakcja ( ͡º ͜ʖ͡º)

#youtubeshore
#danielmagical
  • 7
Dla mnie cringe w #!$%@?


@Beeercik: I właśnie to jest fajne. Kompletny chaos, nad którym nikt nie panuje. Dymy jak za magicalowego remontu. Brakuje jeszcze nalotu policji albo np. wizyty striptizerek, którą zamówiłby im jakiś mireczek pod wystalkowany adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale rozumiem, że magicalowa stypa, zamulanie na kanapie z nosem w ektanie i powtarzane ciągle te same teksty Gochy są lepsze (na zmianę z
czym tu się podniecać?


@przemaszielony: Czym się podniecać? IMHO głośną imprezą prawie po 2 w nocy, nad którą nikt nie panuje i spontaniczną wizytą randomowych gości z ulicy.

Ale rozumiem, że niektórzy wolą tucznikowe zamulanie z ciągle tymi samymi parobkami albo udawane kłótnie/krzyki Gochy, ewentualnie szopkę dla dzieci z duchami i opętaniem...
nie, cegły, wyjaśnianie drzwi, obrzucanie jajkami, petardy w nocy to są dymy,


@przemaszielony: A czy kiedykolwiek twierdziłem inaczej? Nawet dzisiaj w którymś wpisie oceniłem, że dzisiejszy stream bezbeków jest niezły, ale do magicalowego remontu mu daleko.

Tylko że te dymy o których piszemy skończyły się gdzieś w maju 2017. Później były już tylko udawane krzyki Gochy albo teatrzyk z duchami dla gimbusów, a ostatnie tygodnie to w zasadzie wyłącznie kanapowa stypa
@vegeciak: Szopki z duchami i opętaniem też były roku :) Dzień góra dwa i stypa u bezbeków ci się znudzi i zatęsknisz za tradycyjną meliną na U2 lub za plenerem u lumpów a nawet za prezesem, prezesik wraca w przyszłym tygodniu.