Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bardzo proszę Was o Pomoc.

  Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

  Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

  Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

  W skrocie,

  W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

  Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

  Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

  Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

  Sprawy finansowe do dogadania

  Będę wdzięczny za pomoc

  Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

  WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

  #wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
  pokaż całość

  odpowiedzi (158)

 • avatar

  Juz nikogo nie wołam, nie taguje, kto zobaczy to zobaczy.

  Kochane wykopki, jesteście wspaniałe. Zamówiliście tyle sztuk książek, że nie mam pojęcia jak my to wszystko ogarniemy do końca tygodnia. Jestem wam bardzo bardzo wdzięczny, cała ta akcja dała mi bardzo dużo: nauczyła mnie, że ludzi pełnych empatii i szczerych emocji jest bardzo dużo jeszcze na świecie, oraz tego że model biznesowy moich rodziców jest bez sensu. Ale to już temat na inna historię na inny czas. Póki co mamy jeszcze z 400 książek do spakowania myślę, może więcej może nie. Nie wiem jak to się uda, kiedy się uda, kiedy wyślemy wszystkie te książki, ale wyślemy.

  Jeszcze raz wam serdecznie dziękuje, jesteście wielcy - jak kurz opadnie i odpoczniemy po tym maratonie pomyśle o jakimś konkursie lub rozdajo - muszę się na pewno jakoś odwdzięczyć. Może nawet AMA z księgarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Póki co pozostaje mi prosić was o cierpliwość - cześć paczek z zakupów dzisiaj zostanie nadana pewnie dopiero w poniedziałek lub wtorek bo fizycznie nie będzie możliwości zrobić tego wcześniej.

  Zostawiam tag #ksiazkiojcakromki gdzie możecie zadawać w razie czego pytania, lub chwalić się jak paczka już do was dotrze! :)

  Kocham was, serio.

  P.S. Jestem tak zmęczony że już 3 razy poprawiałem jakieś błedy. Boże, wracam do szkoły na język polski.
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • odpowiedzi (9)