Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan: Co innego prywatna osoba, co innego kontrowersyjny internetowy celebryta, który był cwelem a wy go bronicie bo yyy ten no sie zmienił eeee na lepsze,i te no celecharytatywne też robił

Według mnie jesteście gorszych od tych co po nim cisną, bo go wybielacie zamiast podejśc z luzem i akcpetacją do faktów. Jeszcze dostajecie ból dupy (ang. butthurt) o to że ktoś robi sobie memy z internetowej postaci. xD Może jakby
@trejn: masz tak szczelnie zamknięty i #!$%@? łeb, że to szok XD memy mnie nie bolą w żaden sposób, bo zawsze znajduje się ktoś, kto wrzuci mem, bo wrzuci mem. i #!$%@?. gorzej z takimi jak ty - 'był cwelem'. zamiast się nie wypowiadać, olać sprawę, to uskuteczniasz jakieś gówno. kontrowersyjny też był #!$%@? Riedel, a jakoś nie widziałem, żeby ktoś wyzywał go od cweli, bo ćpał. XD
@GnijacyNissan: przeciez to był #!$%@? kryminalista i ćpun. Typa jeszcze obserowałem zanim zrobiło się na niego boom zanim poszedł do pierdla i tyle co można było wyszukać o nim w necie to przestepstwa, bójki, więzienie a i prowadzenie snapa/ insta nie wskazywało na to, że gosc z wyżyn inteligencji. Zarobił kupę szmalu i troche ocieplił wizerunek akcjami charytatywnymi przeplatanymi ubijaniem mordy swojej ciężarnej żony i dealowaniem. Nic specjalnego. Kolejny lil peep
@GnijacyNissan: Torchę mi to podchodzi pod swego czasu głośno słyszane w środowisku hejty na polskiego rapera - Araba.
Bo nie dość, że ćpał i nagrywał o ćpaniu, czyli ćpun, to jeszcze się zmienił i przestał jarać i zaczął przestrzegać innych, czyli hipokryta xD