Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi na tagu co uważają, że u bezbeków ( youtub shore) są prawdziwe dymy. Otóż zrozumcie, że to co oni zrobili, to tylko, i wyłącznie zagrywka taktyczna, na podbicie oglądalności... Teraz oczywiście zostanie, to rozdmuchane, i każdy wieczorem będzie, z ciekawości siedział, i to oglądał. Te akcje albo inaczej "dymy" jak to tam nazywacie są sztuczne, pozerskie, i mam z tego ogromną beke, więc mietki podnietki, sorry ale nie macie racji. Jedyne prawdziwe dymy robi @daniel-zwierzynski, a nie jakiś bezbeckie towarzystwo, które na każdym kroku się pilnuje. Zobaczyliście jedną akcje, i już się spuszczacie. Żeby to było jeszcze prawdziwe to ok, ale to tylko i wyłącznie jedna wielka pozerka, i zagranie taktyczne więc kolego @vegeciak nie pisz głupot, bo każdy wie że starasz się pisać różnego rodzaju głupoty tylko dlatego że nie lubisz Magicala...
Ps. To w twojej opini żeby być dorosłym to trzeba nie spać w nocy, i oglądać bezbeków ( youtube shore)??? Aaaa no tak. Oczywiście. Także sorry przepraszam. Jestem dzieckiem. Hmmmm.... a może jednak istnieje coś takiego jak świat realny??? Nie każdy ma czas siedzieć po nocach i oglądać jakieś badziewie... To po 1 a po 2 mając czas nawet, w nocy, i mając do wyboru do oglądania kilku pozerów, udających wszystko, a np. komentarze, analizy, opinie, co do dzisiejszego meczu, to sorry ale wybiore to drugie, więc nie chce Ci nic pisać ale skompromitowałeś się tym wpisem na cały tag. Zaorane. Dziękuję.
Myślę że moje zdanie podziela wielu użytkowników jak np. mój wykopowy kolega @AShans
#danielmagical #patostreamy
  • 12