Wpis z mikrobloga

Gdzieś 12 lat straciłem brwi i włosy z powodu łysienia. Miałem wtedy 17 lat. Wyglądałem jak kompletna lekko grubawa szkarada, która chodzi po ziemi bez włosów. Zacząłem od tego momentu chodzić tylko na siłkę (odstawiłem komputer i pierdoły typu TV, jedynie chodziłem z kumplami na gałę na orliku i na mecze ekstraklasy) wykonując ćwiczenia siłowe. Teraz mimo wszystkiego czuję się cholernie lepiej, gdy mam lat 29. Posiadam 5 letniego syna i kochającą żonę. I wiem, że nie każdy może nawiązać nowe znajomości w prawdziwym życiu z powodów wiadomych, jednakże pamiętajcie - wszystko da się zmienić. Chodzenie na siłownię nie da wam odrazu kobiety, jednakże podniesie u was pewność siebie, która jest bardzo ważna. I wiem, że brzmię jak jakiś coach czy reklamator chodzenia na siłkę, jednakże cholernie przykro mi, gdy słyszę jakie ciężkie sytuacje występują u mirków, wkraczających na drogę życia dorosłego. Z autopsji powiem, że większość kobiet patrzy głównie na ciało oraz niektóre również na inteligencję. Musicie wiedzieć, że płeć przeciwna to nie jakieś lwice które akceptują tylko innych lwów, ale również to poprostu ludzie. Jeżeli czujecie się, że kobiety są nie dla was - nie załamujcie się. Posiadanie kobiety to nie obowiązek, a masturbacja to nie powód do wstydu. Żyjcie życiem, nie myślami o konieczności posiadania kobiety.
Życzę wszystkim spod tagów #przegryw #stulejacontent #tfwnogf szczęśliwego życia. Pamiętajcie - każdy zły okres w zyciu się kończy. Jeżeli ktoś z powyższych tagów zamieszkuje w #krakow #malopolska - zapraszam na rozmowę przy piwie. Cześć.
  • 16
@everygoya: kojarzę ta chorobę - mój kumpel ze szkoły to miał, z tym że tak długo jak go znałem to faktycznie ograniczało się u niego do placków na głowie

Wiem że łysienie zwłaszcza w młodym wieku to niezła trauma więc fajnie że dałeś radę :)
@maxbor555: Włosów się nie wybiera. To nie choroba, to poprostu organizm z układem immunologicznym wie lepiej, że włosy są nam niepotrzebne :D
@powaznyczlowiek: miałem chwile zwątpienia, nawet na korytarzach widziałem dziewczynę, która mi się podobała. Byłem przygnębiony, bo co kobieta pomysli o skóro głowie :D
potem zacząłem nieprzejmować się dziewczynami i żyć z kumplami wiedząc, że kiedyś wybrankę swą znajdę.
@everygoya: ja tego nie nazywam chorobą, twierdzę że to ewolucja. Pradawni ludzie kiedyś mieli włosy wszędzie, z czasem je wytracali, a my po prostu jesteśmy kolejnym stadium ewolucji. z czasem wszyscy będą łysi, bo klimat się ociepla i ubrań mamy tyle, że włosy i ich grzewcza funkcja stały się bezużyteczne.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Suck_My_Duck: Ewolucja nie patrzy na wygląd tylko na dostosowanie się do otoczenia... to tak troszku na logikę potrzeba, polecam.

Łysy = obrzydliwy? hmm, no każdy ma swój gust, jak wolisz zarośniętych to Twoja sprawa.
@Suck_My_Duck: hyhy, do czego są włosy potrzebne? :D w dobie różnych kapeluszy, czapek, kapturów, kremów? Wymień jeden przykład.

Wcale nic nie usprawiedliwiam, taka teoria to na luźno chłopcze, zluzuj się troszkę, bo coś pęka. :D