Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1 Dzień w Biurze Wykopu !!! kto wylicytuje taką okazję i wesprze Mirabelkę w rehabilitacji ????? Czekam na propozycje.... wrzucajcie je tutaj...w komentarzach...ale proszę o poważne podejście do sprawy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  #pomagamypaulinie #poznan #okazja #ciekawostki #wykop #wykopefekt

  odpowiedzi (127)

 • avatar

  Witam ponownie wszystkich graczy. W sobotę ocenialiśmy grę Frostpunk z roku 2018.

  15,69% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 6,95. To mniej niż na gry-online (8,5) oraz mniej niż na Metacritic (8,5)

  Dziś oceniać będziemy grę: No Man's Sky z 2016 roku.

  W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Life is Strange z roku 2015.

  Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

  Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

  Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

  #gry #pcmasterrace
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory

  Byłem z #rozowypasek na osiemnastce jej kolezanki. Wszystko super, zabawa trwa, i nagle podchodzi do mnie jej przyjaciolka z ktora sie zbytnio nie lubimy, ale mimo to zaczelismy rozmawiac.
  W pewnym momencie rzucila tekstem:
  - Wiesz, twoja dziewczyna jest o ciebie czesto zazdrosna, nawet teraz kiedy gadasz ze mna. Ale prawda jest taka, że nie ma sie o co martwic, bo i tak nie jestes w moim typie. Jestes za niski. (175)
  Odpowiedzialem krotko:
  - no a ty dla mnie za gruba

  Ta jej przyjaciolka poszla z placzem do niej i zaczela gadac jaki to ja jestem okropny i poszedl na mnie wielki foch. Chwile pozniej opowiedzialem #rozowypasek jak wygladala cala sytuacja i chyba doszlo do malej sprzeczki pomiedzy nia a jej przyjaciolka.

  Oto pytanie: czy dobrze zrobilem? Czy nie powinienem odpuscic? Wtedy nie byloby calej afery.
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)