Gorące dyskusje ostatnie 12h

macie tak czasami, że piszecie post, aż w końcu sami do siebie mówicie "...a szkoda strzępić ryja" i usuwacie całość, a złość wyrzucacie na zewnątrz bądź tłumicie w sobie?

odpowiedzi (38)

Ten uczuć gdy chcesz coś sprawdzić w internecie, googlasz, znajdujesz jeden link o tym, wchodzisz, a tam twój post sprzed 4 lata z pytaniem o to samo. ( ಠ_ಠ)

Jak? xDDD

odpowiedzi (9)

Nigdy bym się nie spodziewał, że przez tag #prosilechoruje trafie do owianej mitami serwerowni wykopu, a ten i ten post będzie miał kontynuację.

Nigdy bym nie pomyślał, że napisze do mnie a__s z propozycja AMA
    Gdy napisali do mnie bałem się. Bałem się tego, że pan profesor będzie się obawiał wykopu. Przecież tutaj obok patostreamow są nagie panienki, a przekleństwa są na porządku dziennym. Wiele się nasłyszałem o polskich profesorach, a przecież odpowiadanie na pytania internautów to możliwość ataków i nieprzyjemnych pytań.

Także szanuje pana profesora jak cholera. Jestem przekonany, że gdyby nie chęć zmiany i pomocy dzieciom nigdy nie doszłoby do tego AMA.

W sumie nigdy bym nie pomyślał, że będę się zastanawiał czy kupić michałki dla as i mb. ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dobra jadę dalej. O 12 liczę na Wasze pytania bo jestem przekonany, ze wywiad będzie bardzo ciekawy. Liczę na #gruparatowaniapoziomu

Wybaczcie za wołanie ale jestem podekscytowany i w sumie czuje się trochę odpowiedzialny o te AMA.

#zdrowie #ama #lekarz #poznan
    pokaż całość

odpowiedzi (24)