Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jak kupujecie na allegro (zwłaszcza drogie rzeczy), to zamawiacie przez telefon lub mailowo, tylko dlatego żeby sprzedawca nie płacił tym #!$%@?*m wysokich prowizji? Ja zawsze tak robię, w ostatnim czasie kupiłem telefon, dziś lapka i jeszcze parę innych rzeczy. Za każdym razem słyszę wdzięczność sprzedawcy i czasem dorzucą jakiś bonus.

#kiciochpyta
  • 8
@marcel_pijak: zależy od wielu rzeczy, niektórzy kurierzy nie pozwolą ci sprawdzić paczki przed opłatą. Czyli możesz zapłacić 2000 złotych za cegłe, ale już zapłaciłeś, więc zostało ci spisanie protokołu. Potem udowodnij, że ktoś przez telefon obiecał ci ajfona x a nie cegłe.
@marcel_pijak: transakcje zawierane "poza Allegro" nie są przede wszystkim objęte żadną ochroną. W przypadku ewentualnych problemów nie będziesz mógł skorzystać z naszego wsparcia pozakupowego, czy z Programu Ochrony Kupujących. Dbamy o to, aby zakupy na Allegro były w pełni bezpiecznie, dlatego stworzyliśmy program, który ma chronić naszych klientów przed ewentualnymi oszustwami.
@allegro_pl: W dupie mam Waszą ochronę. Przede wszystkim nie ochraniacie portfeli polskich przedsiębiorców, których dodatkowo Państwo równo #!$%@? po kieszeniach. PIT CIT VAT SRAT i Bóg wie co jeszcze. Na deser absurdalnie wysokie prowizje, które stosujecie wykorzystując pozycję monopolisty, bo żadne ebay, swistak, aukcjusz, marketplacy nie są Wam w stanie podskoczyć (niestety). Dzięki takim zagraniom jak Wasze, które stosują inne polskie firmy jak np Stalexport, przejazd 51 km wiecznie remontowaną A4