Wpis z mikrobloga

@Axelio: ten ręcznik to nic innego jak lekceważenie. KW. Art. 49. § 1. Kto w miejscu publicznym demonstracyjnie okazuje lekceważenie Narodowi Polskiemu, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom,podlega karze aresztu albo grzywny. § 2. Tej samej karze podlega, kto narusza przepisy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.
@SilentMouse: jestem jeden nie musisz pisać do mnie w l. mnogiej. Ktoś kto tak traktuje flagę raczej jest chory. Postarał by się a nie na odwal, to tak jakbym na desce plisniowej zrobił flagę z majonezu i keczupu i wystawił to na pokaz.
@Axelio: mnie osobiście już bardziej irytuje jak w firmach/urzędach się wywiesza flagi i po kilku tygodniach są szare od brudu, czasem nawet postrzępione i nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby chociaż uprać.

A ręcznik? Dajcie spokój. Sam pewnie bym takiego combo nie zainstalował, ale nie róbmy cyrku jak Anioł w Alternatywach. Strach wywiesić flagę, bo sąsiad z góry na balkonie może skarpety suszy, albo kalesony z dziurą na dupie. I zniewaga,