Wpis z mikrobloga

@slaszka: ale to nie wykopparty tylko jakaś firma sobie robi reklamę i jeszcze mam im robić reklamę tym że potwierdzę się na fejsie i będą mieć dostęp do danych osobowych (mail) phi.... na piwo chętnie ale wybacz, z tym fejsem to rozdrażniłeś lwa :P
@slaszka: aha tylko weź pod uwagę że studentów teraz nie ma, a akademiki są (część z nich, nie wiem jak dokładnie to w tym roku wygląda) wynajmowane jako hotele studenckie, nie sądzę by się burzyli o imprezowanie bo to młodzi ludzie, ale warto "przebadać" temat- np. miejsce konkretne.
@slaszka: hehe dobre, i co taką imprezę chcesz zrobić jak w filmiku powyżej? ;)

jestem na fb ale nie zapiszę się do wydarzenia, z założenia, raz, że nie mogę dać 100% pewności że będę, dwa, że nie robię reklamy firmom/instytucjom itp nie znając dokładnie ich działań.
@slaszka: 1) jakoś nie przekonuje mnie impreza, która ma sie sprowadzac do tego, żeby jak najwięcej wypić - to nie moje klimaty...

2) nie mam konta na ryjoksiążce, i miec nie zamierzam
@slaszka: Tak czy siak, ja jakbym miał wybierać, to pojechałbym do Warszawy na #wykopparty , ale wszystko wyglada na to, ze i tak bedę wtedy zajęty przynajmniej do 20:00, więc nie bedę ani tu ani tu...