Wpis z mikrobloga

ALE DZIŚ SZAMBO #!$%@?ŁO

Miałem nie pisać ale dzień 19.06.2018 to w mojej ocenie pewien przełomowy moment który dostrzegałem od dawna. Ale od początku

xxxtentacion nie zyje. No szkoda, nie pasował mi jego styl, muzyka. Ale w sumie rozumiałem dlaczego wielu mogło sie fascynować/fascynuje. Takie prawa muzyki, wszystko się zmienia. To w jaki sposób do tego doszło to już inna sprawa, raczej nie należał do wzorów do naśladowania. Nie zmienia to faktu że prawo zadziała i skaże kogo trzeba, śmierc to smierć, kimkolwiek kto był. Jednak wykop i wykopki nie zawodzą...

Najpierw wylew szamba czyli:

HURR DURR KIM ON #!$%@? JEST JAKIS PAJAC ŚMIEĆ CIEKAWE CZY ŚMIECIARKA PRZYJECHAŁA HURR DURR GÓWNO NA GŁOWIE I NA RYJU NA #!$%@? TO ŻYŁO.


Forma cytatu to co widziałem, to nie jest moja myśl(jak cos wiadomosć do moderacji). Ehhh ile razy już to przechodziliśmy... Spoko, wiele osób nie ma czasu bądź nie skupia sie tak mocno na muzyce by go znać. Wiele tematów było usuwanych(ba nawet z przyzywczajenia sam zgłaszałem) czy po prostu idiotycznych. No dobra, szybko będą wyjasnieni ale nie... zadziałała pewna inna sprawa. W sumie czekałem na to i z rana miałem tyle polewki że dramat xD

Kidyś ktoś mądry rzucił teorią że Rap jest nową formą Rock & Rolla. Na upartego można było się z tym zgodzić ze względów społeczno-socjologicznych i było widać podobne mechanizmy jakie miały miejsca w latach 60(ofc nie da się tego porównać w 100 % bo totalnie inne mamy społeczeństwo). Ale dzisiaj potwierdzam w 100%
RAP JEST NOWYM ROCK & ROLLEM A JEGO FANI SĄ NOWYMI ROKSISTAMI CZYLI NAJWIĘKSZYM SZAMBEM

Przykłady?
Tutaj fakt wyśmiewania że ktos słucha czegoś innego i walenie po stereotypach od razu wołam @maszjo bo jednak myślałem ze masz więcej rigczu
Kolejny ładny przykład waleniem po stereotypach xD
Mój osobisty hit robienia prostytutki z logiki i powielania tego samego
Ten post to wcale nie jest ból dupy
Największa kopalnia beki to komentarze, wytykanie czego ktoś słucha i jest gorszy xD
A tutaj co się odwaliło xD
Creme de la creme, czyli nie idziesz z jednym nurtem jesteś dziadem i starociem

Ogólnie to w konsekwencji wyszły dwa toksyczne obozy. Jeden plujący jadem na śmierć człowieka drugi jadący po tych pierwszych kierując się ich retoryką i logiką xDDDDDD
Słuchasz gównianej muzyki z gimbazy vs słuchasz gównianej muzyki staroci. Koniec końców zaczeły się ostrzejsze wjazdy i ataki personalne. Mam nadzieję że bany się jeszcze posypią ( ͡ ͜ʖ ͡) Genialnie podsumowali to

@Inguz w tym komentarzu, wybacz ze wołam

łapanie bólu dupska o to co ktoś mówi o muzyce którą słuchasz

Czy to 2013?
Czuję się jakbym czytał wysrywy jakiegoś kinder metala w grupce dla kuców xD

I

@trejn tutaj

zachowujesz się tak samo tylko tego nie widzisz xD


TAK PROSZĘ PAŃSTWA RAP STAŁ SIĘ ROCKIEM I PLUJE TYM SAMYM JADEM I RETORYKĄ UWAŻAJAC SIĘ ZA LEPSZYCH OD RESZTY PRÓBUJAC WYTKNĄĆ TO SAMO PRZECIWNIKOM
#!$%@? #!$%@?, czas się stąd zawijać ostatecznie....

Więcej takich inb, więcej będzie notatek na elementy
no i peace, bo #!$%@? w to co kto słucha ostatecznie
#xxxtentacion #rap
A.....h - ALE DZIŚ SZAMBO #!$%@?ŁO

Miałem nie pisać ale dzień 19.06.2018 to w moje...
  • 21
@Apollo_Vermouth: ty ale wiesz, że połowa tych postów obrażających muzykę dla starych ludzi to tylko prowa i wszyscy queen tak naprawdę szanują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/32846587/tragicznie-umiera-jeden-z-najbardziej-wplywowych-w/
a to już najbardziej oczywiste już od pierwszego zdania

najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej

Zresztą ten wpis to złoto, OP pięknie pokazuje jaką retoryką przeciwny obóz operuje i dokładnie o to w nim chodzi hurr durr robią to
@ShadyTalezz: Z tego co widzę to nie jest ,,pokazanie'' tego kto kim jest a juz bycie tym samym. Pierwsze zdanie patrząc pod względem szerszym niż muzyka to nawet nie jest już prowo. Ale to moje zdanie. Szambo #!$%@?ło niesamowicie, widząc niektórych retorykę dziwię się po prostu. Ale w to juz #!$%@?, nie moja brocha

@Apollo_Vermouth: dokładnie tak jak napisał @ShadyTalezz mój wpis dotyczył wszystkich tych osób, które wychodzą z założenia, że teraz tworzy się gorszą muzykę, niż kiedyś, a uosobieniem tego były osoby słuchające topu wszechczasów, bo po prostu było to pierwsze co mi przyszło do głowy, a co mi się kojarzy z takimi właśnie osobami XD
mój wpis miał mieć wydźwięk bardziej ironiczny, i miał wyśmiewać podejście w stylu "muzykę zrobiona na komputerze to
@maszjo: Teraz każdy tak #!$%@?. Przypomina mi to te nieśmieszne filmiki z yt z tekstami jak się coś zaczyna #!$%@?ć gdzie typ zawsze krzyczał:,,IT'S A PRANK BRO!'' Stałeś się karykaturą w moich oczach, co ja z tym poradzę ¯\_(ツ)_/¯ miłego wieczorku życzę
@Apollo_Vermouth:

Pierwsze zdanie patrząc pod względem szerszym niż muzyka to nawet nie jest już prowo

no tak jak ktoś już tam trafnie zauważył to nie jest prowo tylko #!$%@? kotwicą po łbach i to jest aż nie możliwe żeby ktoś wierzył, że OP naprawdę tak myśli ¯\_(ツ)_/¯ Ale rozumiem luzak jesteś na wszystko w y j e b a n e dlatego referat napisany ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Apollo_Vermouth: ale @maszjo: bardzo dobrze mówi xD dąży się tutaj do tego, że faktycznie starsza muzyka jak najbardziej jest dobra, jednak ludzie pozamykali się w danych ramach i z nich nie wychodzą, jak ja to dzisiaj kilkanaście razy powtarzałem - nie potrafią otworzyć głowy na coś nowego. I nie, nie poświęcą kilku minut na ogarnięcie o co chodzi w danym nurcie, włączą sobie pierwszy numer z rzędu, przesłuchają minutę i
@ShadyTalezz: to po #!$%@? tutaj piszesz xDDDDDDD

@painstream: Ale chodzi właśnie o wytykanie. Sami sprowadziliście się do tego poziomu. Poziomu mułu jakby nie patrzeć. W ogólnym zarysie może teraz każdy napisać że to była ironia, wytykanie błędów itd. Faktem jest że wyszedł smrut niesamowity i serio nie powinienem o tym nawet wspominać a zostać z moimi myślami. Lepiej na tym bym wyszedł. A tak się znów przejmuję zbędnymi rzeczami. Miłej
@Apollo_Vermouth: musisz sie uspokoić, to tylko internet. Zacznij suplementować więcej witaminy b6, więcej spacerów na świeżym powietrzu, najlepiej w parku. Internet ci nie służy przyjacielu
@Apollo_Vermouth przecież wypok to największe rakowisko i zbiór stulejarzy kuców jakie istnieje, bo nie powiesz mi że to normalnie zaspamowac 585846883 postami na tagu 'rap' że rap to pod muzyka, ŻE HEHE NIE WIEM KTO TO XXX, HEHE NIE NADĄŻAM JUŻ Z TYMI RAPERAMI, KIEDYŚ TO BYŁ RAP NIE TO CO TERAZ TE JĘKI. Serio, #!$%@? kogo to tutaj obchodzi bo w większości to tylko zbiór ignorancji i pustych myśli połączonych z