Wpis z mikrobloga

Jak tam ostrygowi maniacy. Co myślicie o PRL po przegranym (i żałosnym) wyniku głosowania na Binance?

2000 głosów to ponoć 200 BNB ~ około 2800 USD - potężne community nie było wstanie uzbierać takiej kasy żeby wypromować swojego coina mimo, że od tygodni, jeśli nie miesięcy pisano na reddicie, że Binance to jedyna szansa "we need binance", bo Kucoin to manipuluje, zaniża i oszukuje #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam śledzić twittera ostrygi. Na jakich serwisach się promują. To jest śmiech na sali.

Oczywiście co raz więcje osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego jak niedopracowany i w sumie nieprzemyślany jest ten projekt - vide ostatnia temat o wpływie botów na możliwość oszukiwania aplikacji. Sentyment się zmienia, fanatycy zaczynają promować... SHL xD, było nawet pytanie czemu to Shell nie startował na Binance... Może dlatego, że to tylo whitepaper, ale co ja tam wiem.

#kryptowaluty #oyster #prl
  • 12
@PinkyPen: @bobicjusz: no jeszcze zobaczymy. Sprawdźcie sobie topowe adresy, prawie nikt się nie wyprzedał. Niektórzy dokupują.
Nawet jeśli oyster nie będzie działał dobrze to czeka nas jakaś pompka przed końcem :P W końcu Bruno nie będzie się wyprzedawał przy cenie $0.2/PRL. Grubasy nie po to kupują, żeby sprzedać ze stratą.

Ja nadal wierzę, że coś z tego będzie :) Teraz najważniejsze jest aby zwiększyli max rozmiar pliku uploadu np. do
@trevoz: Mając takie fundusze jak grubasy (choć myślę, że oni mogli takie ilości zgromadzić na początku za ekwiwalent kilku tysięcy dolarów) nawet jak ruszą kurs o 100% ~ 0,40 usd to będą na dużym plusie. Robacy jak ja żeby wyjść na zero potrzebują PRL na poziomie 1,5 usd.
@PinkyPen: Dla mnie $0.45 za PRL to spoko cena, $1 to już prawie moon. A przy $1.5 to będę wniebowzięty.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś kupił na górce po $4.5 no to słabo, ale jak ktoś kupił gdy @Amelcio zaczął naganiać (bodajże w okolicach $0.05 - $0.1) to i tak jest sporo na plus :)
@PinkyPen: ja wszedłem w lutym (za $0.4). Mogłem sprzedać po $1.8, ale liczyłem na więcej :D Ja traktuję krypto jako szansę na lepsze życie (już przerąbałem jedną taką szansę, bo zacząłem się interesować kryptowalutami już w 2013), albo zostanę milionerem albo przegram cały hajs, bez półśrodków xD
@PinkyPen: Dobra cena tzn., że będę się czuł komfort psychiczny w sytuacji gdy PRL będzie po $0.45 :) Na pewno po tyle nie sprzedam. Przy $1 to będę coś myślał, żeby przenieść część kasy w inne krypto, bo dywersyfikacja jest ważna, a tego u mnie zabrakło.