Wpis z mikrobloga

Odrobinę ochłonąłem, więc...
#!$%@? mać. Po co robimy sparingi, sprawdzamy kto jak gra, skoro gdy przychodzi do meczu, puszczamy w niepamięć występy poszczególnych piłkarzy i dajemy skład, jakiego nigdy nie testowaliśmy? Sparingi są po to, żebyśmy sprawdzili jakieś opcje, czy po to żeby zmylić przeciwnika? Dla kogo są te mecze? Dla nas, czy dla nich?
*Zastanawiamy się, Szczęsny czy Fabiański. W meczach z Chile i Litwą, ten drugi wydaje się lepszy, ale stawiamy na Szczęsnego. Ten jest współwinny przy utracie gola. Wiadomo trudno mieć tu do końca pretensje, bo jednak Szczęsny to solidna firma i który z tej dwójki by nie zagrał powinno być dobrze, ale... nie było dobrze.
*Budujemy w spaingach Bednarka. Wygląda w tych meczach solidnie, wiadomo nie jest to Glik, ale liczymy, że będzie w stanie jakoś go zastąpić. Przychodzi wreszcie mecz i...? Nie wychodzi Bednarek, tylko Cionek. Cionek strzela samobója i gra straszny antyfutbol.
*W meczu z Chile jako partnera Krychowiaka dajemy Linettego i gra słabo. Z Litwą dajmy Góralskiego i gra bardzo dobrze. Zastanawiamy się, który z tej dwójki zagra. Nie gra żaden z nich. Obok Krychowiaka gra Zieliński i gra bardzo słabo. No eureka #!$%@? mać, że gra słabo, skoro gra nie na swojej pozycji, z silniejszym fizycznie rywalem.
*W obu przedmundialowych sparingach najsłabszym zawodnikiem był Milik. Na podstawie meczu z Chile można wysnuć wniosek, że Zieliński podwieszony pod Lewego wygląda dobrze. Przychodzi dzień próby i stawiamy zarówno Milika (w duecie z Lewandowskim) i Zielińskiego na pozycji nr 8. Obaj grają fatalnie. Milik dlatego, że od dawna gra fatalnie i każdy o tym wie, a Zieliński, bo gra nie do końca na swojej pozycji i nie potrafi walczyć.
*Po meczu Zieliński mówi, że było ciężko, bo za jednego dużego Senegalczyka wchodził jeszcze większy Senegalczyk, ale ja się pytam, to on o tym nie wiedział?! To on nie wie, że gra w klubie z wielkim, silnym murzynem?! To nikt ze sztabu im nie powiedział, że Senegalczycy są wielcy i silni?! Po jaką cholerę nam 5 analityków w sztabie?! PIĘCIU #!$%@? MAĆ! Ciekawe ilu takich darmozjadów ma Senegal... Jeżeli mają jednego to będę w szoku. Spodziewam się prędzej #!$%@? czarodzieja czy tam szamana w sztabie niż analityka.
Tylko słyszę, że Nawałka i jego ludzie oglądali wszystkie mecze Senegalu na 3 lata wstecz. Świetna robota panowie! Fajnie się oglądało? Tylko czemu nie powiedzieliście piłkarzom, że Senegalczyci są wysocy i silni?!
Czemu nie powiedzieliście piłkarzom, że w bramce rywala jest jakiś kompletny amator, który siedzi na ławce w lidze Gwinejskiej?! Przecież to wystarczyło oddać 3 celne strzały i na 100% skończyłoby się to golem, a może dwoma.
Super analiza #!$%@?.
Już mi się nie chce pisać reszty moich pretensji, bo się czuję jak Grzegorz Skwara i zaraz wybuchnę.

Oceny: Szczęsny 3, Piszczek 1, Cionek 2, Pazdan 5, Rybus 4, Błaszczykowski 2, Krychowiak 3, Zieliński 2, Grosicki 3, Milik 0, Lewandowski 2, Bednarek 2, Kownacki 5, Bereszyński - bez oceny.
#mecz #reprezentacja
Pobierz llllllll - Odrobinę ochłonąłem, więc...
#!$%@? mać. Po co robimy sparingi, sprawdzam...
źródło: comment_cSh2ITsMgQJWIN2SybZOj6HGB7LkXIVB.jpg
  • 3
@llllllll: mieli wyciągnąć konsekwencje z meczu z Danią, a na dużo lepszego fizycznie rywala wychodzą z jednym defensywnym pomocnikiem i bocznym obrońcą 170cm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nie rozumiałem tych wyborów przed meczem, ale dałem temu szanse, ofensywny skład to może chcą przycisnąć Senegal, ale na boisku nie było tego widać

Milik jest po 2 ciężkich kontuzjach, ma 2 stracone sezony, liczyli, że nagle złapie forme?