Wpis z mikrobloga

Poznajcie posła Andruszkiewicza, poseł w 2016r. pobrał z sejmowej kasy 40 tys. PLN na paliwo choć nie ma ani samochodu, ani prawa jazdy.
W 2017r. poseł pobrał 27 tys. PLN na ten sam cel. SE ustalił że poseł dojeżdża z Białegostoku do Warszawy pociągiem.
Adnruszkiewicz głosował za wprowadzeniem opłaty emisyjnej.

Wykop! https://www.wykop.pl/link/4374795/se-pobral-z-sejmu-pieniadze-na-paliwo-choc-nie-ma-auta/

#neuropa #4konserwy #polityka #polska #rakcontent #bekazpodludzi
saakaszi - Poznajcie posła Andruszkiewicza, poseł w 2016r. pobrał z sejmowej kasy 40 ...

źródło: comment_UgAJzGAy9RtUvheHAH6rbMFTEUsyoDjZ.jpg

Pobierz
  • 17
@Ranage dokladnie! Jak to #!$%@? możliwe przecież to się łączy z życiem społecznym, więc jeżeli nie ma prawka w takim wieku to jest wykluczony z życia i ktoś go wybral.

@Ranage:
Coś Ci powiem. Jakbyś widział jak np ja jeżdżę to byś mi dziękował, że nie mam prawa jazdy. Różne ludzie mają predyspozycje, ja znam 5 języków itd itp.
@PtasiBrzuch z tym że walka też bym tego nie nazwał, nie ma w tym żadnej anonimowości, a jeżeli komuś nie pykło kilka razy i się poddał po trzech próbach to tylko świadczy o tym że nie ma wytrwałości w dążeniu do celu.
@zzbkk też sobie nie wyobrażam życia bez PJ ale czytając co muszą przechodzić niektórzy to jednak ciężko nie dojść do wniosku że coś jest nie tak w sposobie działania Word'ów