@Ragnarokk: @GARN Tak. I to zdecydowanie. Polecam obejrzeć powtórkę. Mogę wypunktować wszystkie elementy, wczoraj oglądałem ten mecz drugi raz, wszystko sobie dokładnie przeanalizowałem. To był dramat. Zwłaszcza, że rywal naprawdę niewiele pokazał. To był najgorszy mecz na mundialu, nie dało się tej kopaniny z gigantyczną ilością błędów oglądać. Senegal w pierwszej połowie był wyraźnie lepszy. Już w 8 minucie mogli mieć prowadzenie, po jednym kilkusekundowym rajdzie od strony Rybusa, która grał
@Ragnarokk: @GARN Senegalski trener z doświadczeniem Maradony w roli trenera, taktycznie rozniósł Nawałkę, którego wszyscy boją się skrytykować. Zawsze wszystko zwalane jest na wykonawców.
Oglądałem Senegal w sparingach, i jest to drużyna bardzo podobna do naszej, koncentrują się na kontrze, i one im wychodziły. Nam nic w ataku pozycyjnym. Oni celowo dali nam pograć.
W tym meczy przez 90 min byliśmy całkowicie bezsilni. Absolutnie bezradni.
@IdillaMZ Tego że było fatalnie od trenera do zawodników negować nie mam zamiaru :) Ale jednak 2-1 to nie 5-0, nawet jeśli wizualnie gra saudyjczkow lepiej wyglądała. Nie jest to ważne :)