Wpis z mikrobloga

Siemanko japkowe świry. Orientuje się ktoś kiedy Bank Millennium planuje wdrożyć obsługę Apple Pay? Przecież to jest jakiś żart z ludzi, tam nawet nie ma Google Pay. Jest tylko możliwość płacenia autorskim rozwiązaniem w aplikacji. Poważnie zastanawiam się nad zmianą na mBank, chociaż jeszcze do końca nie jestem pewien.
#apple #applepay #iphone #millennium
  • 41
@ThetaEpsilon: a co z możliwością dodania do Apple Pay spersonalizowanej karty tj. własnego projektu? Czytałem, ze są problemy z dodawaniem karty Visa Foto, to o taką kartę chodzi w tym wypadku?
@hoppek: Teraz tylko módl się, żeby kurier inpostu nie olał cię tak jak mnie dzisiaj. Dokumenty w doręczeniu od 7 rano jeszcze nie dotarły, boję się iść spać, żeby mnie nie obudził w nocy.
@notedeagle: ja umowę podpiszę w placówce, a na kartę to poczekam. Szkoda tylko, ze nie mogłem podać innego adresu do wysłania karty, zeby przysłali mi ją do pracy. Przynajmniej nie widziałem tam takiej opcji.
@piotras-85: w sensie Millennium? Ucieknę jak tylko dostanę kartę z mB.
@Oastry: @dom3ll: aktywowałem apkę mobilną, co prawda nie mam jeszcze karty, ale w aplikacji Wallet powinienem mieć już możliwość dodania karty, a tak nie jest, iOS 11.4 here. Czemu tak może być?