Wpis z mikrobloga

@GordonLameman3: myślałem, że nie znajdzie się żaden idiota, który będzie popierał to antyludzkie prawo, a jednak
jak można nie rozumieć, że na wdrożenie tego prawa i programy sprawdzające będzie stać tylko największych którzy już urośli? rozumiesz czym jest monopol? rozumiesz czym jest różnorodność? czym są bariery wejścia na rynek?
ten drugi debil mnie zablokował, wiec nie mogę odpowiedziec w temacie
#polityka #4konserwy #internet #neuropa #cenzura
  • 57
@grim_fandango
Oczywiście, ale należy zauważyć, że nie jest ono w pełni respektowane. Szczególnie te snippety są świetnym dowodem. Linkowanie zalążka artykułu, który często wyjaśnia wszystko powoduje, że autor zostaje pozbawiony wynagrodzenia. To jest okej?

Ja uważam, że nie.
Wychodzę z założenia, że nikt nie powinien za darmo korzystać z cudzej pracy.

Socjaliści uważają inaczej i dlatego nie chcą respektować prawa autorskiego.

Jesteś socjalistą?
@grim_fandango A owszem. Patrz na wypok. 3/4 wykopków czyta tytuł i opis. Wyłącznie. A potem komentują. Podobnie w tej sprawie. Gadają o podatku od linków, a nie mają o tym pojęcia. Ty też nie czytałeś projektu tej dyrektywy.
@grim_fandango
Nie, inne portale nie powinny opierać się na cudzych treściach bez pozwolenia autorów. Proste.

Ktoś może nie chce swoich artykułów na wykopie, więc ich nie będzie. Jest autorem ma prawo. Uważasz inaczej, socjalisto?
@idewons
Won stąd.
Załóż sobie sieć w której nie będzie nikomu przysługiwało prawo autorskie.

To takie typowe że strony bezmyślnego motlochu, żeby domagać się efektów cudzej pracy.

Chcesz czytać za darmo? Napisz sobie coś, socjalisto.
Załóż sobie sieć w której nie będzie nikomu przysługiwało prawo autorskie.


@GordonLameman3: Taka sieć od dawna istnieje i nie zamierzam takim jak ty pozwolić na to, by coś w tej materii się zmieniło.

To takie typowe że strony bezmyślnego motlochu, żeby domagać się efektów cudzej pracy.


To takie typowe ze strony (euro)komunistów, żeby domagać się wprowadzenia cenzury.

Chcesz czytać za darmo? Napisz sobie coś, socjalisto.


Chcę i czytam za darmo, o
To takie typowe ze strony (euro)komunistów, żeby domagać się wprowadzenia cenzury.


@idewons: Ochrona praw autorów to nie jest cenzura, łgarzu.

Chcę i czytam za darmo, o ile autor danego tekstu tak zadecydował, a tobie i twoim kumplom pokroju wiernego PZPRowca tadeusza zwiefki przysłowiowo c#^j do tego.


@idewons: I dokładnie tak samo będzie, analfabeto.
To, że jesteście idiotami, nie potrafiacymi czytać i nie rozumiecie aktów prawnych to inna sprawa.
@Dox3l
Oj, oj.

No i jesteś typowym przykładem człowieka głupiego. Opierasz się na opinii innych głupich ludzi i jak owca pędzisz za stadem.

A może warto posłuchać specjalistów, a nie YouTuberów? Pomyślałes o tym, czy nie wpadło do główki?