Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jaki wstyd na cały świat... Repra Islandii walczy do końca gryząc murawę, Iran stawia opór Hiszpanom a każdy gra na 200%, Maroko cały mecz walczy nawet Panama która ze względu na brak umiejętności nie powinna znaleźć się na mundialu walczy a Polska: chlip, chlip ciężki okres przygotowawczy, duszno w soczi nie możemy grać.... Wstyd jak #!$%@? a najgorsze, że mi jest wstyd bardziej niż polskim reprezentantom.
#mecz #mundial #reprezentacja
Pobierz P.....a - Ja #!$%@? jaki wstyd na cały świat... Repra Islandii walczy do końca gryząc...
źródło: comment_Wqz2BunCdtObbYsTooluj9dKbpOObR3K.jpg
  • 15
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Oczywiście manipulujesz, ale plusy się zgadzają. Gardzę.

Żaden zawodnik nie narzekał na warunki, Szczęsny w studio godzinę temu powiedział, że warunki nie miały znaczenia, przyznał, że zagrali bardzo słabo. Chyba nie oczekiwałeś po nim jednak, że będzie indywidualnie jechał po kolegach z drużyny? Gdy zaczęła się dyskusja na temat np. Zielińskiego, to naturalne, że go bronił, a później dał do zrozumienia, że nie chce uczestniczyć w dyskusji, w której szuka
@Drmscape co ma do mojej wypowiedzi live że Szczęsnym? Napisałem to na gorąco po meczu Iranu na długo przed live. Co do warunków to docierają do nas ze sztabu ciągle wiadomość że piłkarze przemęczeni, za gorąco na trening więc odwołujemy. Reszta z Zielińskim to jakieś bzdety nie wiem co to ma do mojego wpisu. W ogóle zarzucanie mi że jestem manipulatorem i robię wpis dla plusów to xd
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: @darkeldo: @Drmscape: ja nie jestem znawcą, specjalistą, ani żadnym takim. Wiedziałem jednak, że będzie źle, jak zobaczyłem ustawienia nasze i Senegalu. Czterech wysuniętych na skrzydłach obrońców, każdy wysoki, więc wiadome było, że dośrodkować nie będzie łatwo, a do tego zdjęcie Błaszczykowskiego i już wiedziałem, że dobrze nie będzie, bo Kuba bardzo dobrze dośrodkowuje, a i zejść w środek pola potrafi i zrobić robotę. Senegal wcale nie jest dobrą
@Zielony34 chłopie xd co ma var do wejścia????? O wejściu zawodnika decyduje sędzia który uwaga: wpuścił go w dobrym momencie i nie nagle nie ozdrowiał. W piłce nożnej to wygląda tak że pilkarz informuje sędziego i on decyduje o wejściu nikt nagle nie wbiegł. Cionek spotkanie słabe cały mecz przestraszony.
chłopie xd co ma var do wejścia????? O wejściu zawodnika decyduje sędzia który uwaga: wpuścił go w dobrym momencie i nie nagle nie ozdrowiał. W piłce nożnej to wygląda tak że pilkarz informuje sędziego i on decyduje o wejściu nikt nagle nie wbiegł.


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: nie wiem, wyglądało to inaczej i nawet zawodnicy sygnalizowali, że coś jest nie tak, bo nikt się nie ruszył. Byli przekonani, że nadal jest poza boiskiem. Drużyna