•  

#anonimowemirkowyznania
    #zalesie
    juz drugi niebieski mnie rzucil bo po miesiacu nie poszlam z nim do łóżka. z tym ostatnim po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą i był to niebieski, którego wcześniej wcale nie znałam. chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem no ale się przeliczyłam. moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną. zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje i umre sama podczas gdy wszystkie, które robią to odrazu, będą w szczęśliwym związkach. nie wiem po co to gadanie o tym jak ważne jest to z kim ktoś sypiał wcześniej i że nikt nie chce do stałego związku kogoś kto ma np 25 lat i 15 partnerów seksualnych. ja mam 24 lata i byłam w łóżku z tylko jednym i co z tego. chyba każdy wolałby żebym była z 10. znudziło mi się to poznawanie się, robienie jakiś kolacji, niespodzianek i bycie miłą bo do niczego to nie prowadzi. chyba muszę zostać szaloną różową, która sama kogoś podrywa, jest super pewna siebie, odrazu bedzie dochodzilo do seksu i zaraz zleci się masa chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest. chciałam się tylko wyżalić bo już mam dosyć tego jak wyglądają moje związki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

• poprzednie komentarze (130)

•  

@szpongiel: Nie spotkałem jeszcze takiej co by miała mokro na widok każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: l_eve_l
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania Nie słuchaj ich. Wiele osób ceni, że chcesz poczekać z pójściem do łóżka. Zrobienie tego z daną osobą zbyt szybko obdziera pewien urok młodego związku, a przez bardziej konserwatywnych może być odebrane nawet jako brak szacunku dla siebie.
      Z drugiej strony dziwne, że ledwie kogoś znasz i już stwierdzacie, że jesteście razem.

•  

a gdzie tu jest jakis problem? Nie chcialam uprawiac seksu to tego nie robilam i tyle. Mialam ochote sie wyzalic na wykopie to napisalam wyznanie

@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli problemu nie ma to po co się żalić?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania zrób mu loda jak nie chcesz od razu seksy

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Na Boga... włącz chociaż CapsLocka! Ciężko się czyta Twój wpis. :P

+: maur
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze to myślę, że tutaj wcale nie chodzi o seks, bardziej jakąś niedojrzałość czy specyficzne podejscie do relacji.
      Czytam twoje odpowiedzi i wiem, ze miałbym problem spędzać czas z osobą, która z gory zaklada, ze jestem nieszczery, ma problemy z zaufaniem i generuje trudnosci, na ktore sam bym nie wpadl. To jest meczace i do niczego nie prowadzi oprocz lechtania swojego ego. Rownie szybko zewakulowalbym sie ze zwiazku w ktorym musze udowadniac ze nie jestem koniem.

•  

@File_not_found: pewno trochę zazdrość przeze mnie przemawiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Stefanek: Seks jest czymś normalnym
      - robienie z tego jakiegoś mistycznego obrzędu doprowadza potem do sytuacji, że każdy normalny facet będzie się obawiał, że będziesz grała seksem w związku.
      - podejście tak zachowawcze będzie sugerować, że nie masz doświadczenia, umiejętności i otwartości w łóżku co oznacza po prostu kiepski seks. A to jest ważne bo jak nie będzie do siebie seksualnie pasować to związek nie wyjdzie. To jest dokładnie jak upieranie się żeby nie mieszkać razem przed ślubem i potem jest zastanawianie się jak mogło nam nie wyjść.

Twoje obawy są słuszne - jak nie zmienisz podejścia obniżasz swoje szanse na szczęśliwi związek o 90%.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro nic nie czujesz do faceta po miesiącu związku to dlaczego to przeżywasz. Piszesz o nich jakbyś miała na nich wyjebane, a sama się obrażasz, że oni też nie zamierzają z tobą zostać bez seksu XD

+: j................e, l_eve_l +4 innych
    •  

moje koleżanki miały rację, że niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chce mi się przeglądać wszystkich odpowiedzi, dlatego odniosę się do tego:

Jakbyś mu dała dupy to też by spierdolił - taki typ ¯\_(ツ)_/¯

+: j................e
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli rzucił cię z takiego powodu, to lepiej dla ciebie. Nie był to raczej wartościowy materiał na partnera.

+: j................e, kiszczak
    •  

Jesteś dupą to dawaj dupy proste xD

•  

ZakochanaSamica: Moja żona jest moją pierwszą partnerką seksualną a ja jej. Pierwszy seks był dopiero po ślubie. Nie każdemu to pasuje i szanuję to. Jeśli to dla Ciebie istotne to trzeba znaleźć partnera o podobnych zasadach moralnych. Inaczej się nie da.

+: Herubin, j................e
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania:

24 lata

z poprzednim niebieskim segz min 5x/tydzień

ja to cicha myszka a on zły chciał segzu

HARAM!!
      seks jedyny legalny to z mężem, Ty szlaufie!! Zresztą też bym zostawił jakbym się dowiedział że w kroczu wyryto autostradę

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: >gdzie napisalam ze nic do niego nie czuje? W ktorym miejscu o tym wspomnialam?
      Tutaj:

zostane pewnie starą panną ale ze swoimi świetnymi zasadami o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje
      chciałam stałego związku, chciałam się poznać, żeby była między nami jakaś więź przed tym seksem

Skoro piszesz, że nie idziesz do łóżka z kimś do kogo nic nie czujesz, a z chłopem nie poszłaś to znaczy, że nic do niego nie czułaś. Jako że byliście razem przez miesiąć oznacza to że przez miesiąć zwodziłaś chłopa do którego nic nie czujesz.
      Wyrażaj się precyzyjniej albo bądź konsekwentna.
      No ja doskonale rozumiem, że dla ciebie liczba partnerów robi różnicę - tyle że my tu nie mówimy o 20 partnerach (no chyba że z tyloma się naraz umawiasz przez miesiąc "bo to nic nie znaczy"), tylko o tym jednym, stałym.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: po co na siłę chcesz zmienić swoje poglądy?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Ja jestem z Ciebie dumny, trzymaj się swoich zasad.

Nie słuchaj tych beta podludzi.

+: j................e, secondreality
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania Nie słuchaj koleżanek! Bardzo dobrze robisz, szanuje takiw kobiety

•  

**Awk **: OPka daj jakiś kontakt do siebie. Mam 26 lat w tym roku i podobne zdanie w tym temacie. Może będzie chemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: sokytsinolop}

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  
      z.....a

+3

@AnonimoweMirkoWyznania: dorabianie filozofii do wsadzania siura w dziure xD

•  

Potraktuj to jako przesiew

•  

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Mój Boże, większość komentujących tutaj to ameby umysłowe.
      Dobrze OPko robisz, nie buduj relacji na seksie, ale się go nie bój, jeżeli będzie na to pora. Mam na myśli to, że seks w końcu się pojawi naturalnie.
      Poznałaś po prostu złych facetów. Jeżeli facet zostawia cię przez brak seksu na początku znajomości, to szczerze mówiąc nawet dobrze dla Ciebie, bo szybko pokazał o co mu chodziło. Nie chciał poważnego związku, tylko chciał się ruchać.
      Powodzenia życzę!

+: ediz4, j................e +3 innych
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze nie staraj sie za bardzo, nie wylatuj z kolacyjkami zanim się typ nie zaangażuje bo wychodzisz na desperatke i typ ucieknie

•  

Aventador: Są faceci, tacy jak ja, którzy mają podobne zasady. Jest mnóstwo facetów, ktorzy chcą czegoś więcej w związku niż seks i szukają dziewic, a inni nie szukają nawet nic stałego i skakają z kwiatka na kwiatek, a ich relacje są bardzo płytkie, bo po co się przywiązywać?

•  

IskrzacaHostessa: @AnonimoweMirkoWyznania: Ja ze swoją Lubą czekałem 4 miesiące na ten pierwszy raz i jestem z tego powodu bardzo zadowolony :) Gdybyśmy od razu poszli do łóżka to jestem pewny, że to nie byłaby partnerka na stałe, przynajmniej nie dla mnie ;) Zapewne faceci których poznałaś oczekiwali od związku tylko seksu, tak jak większość młodych mężczyzn aktualnie. Keep going ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ nie przejmuj się, że tacy faceci odchodzą ʕ•ᴥ•ʔ a tak btw to dobry sposób na przesianie chłopczyków od mężczyzn jak widać (。◕‿‿◕。)

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @srogie_ciasteczko

•  

badz soba, nie sluchaj sie lewakow z wypij peel

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Toć to zwykłe głupoty - najwyraźniej spotykasz się z jakimiś niewyżytymi małolatami którym chodzi tylko o seks. To wtedy tak to wygląda.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania ogólnie to sprawa jest taka, że jeśli nic do niego nie czułas to trseba było odwlekac związek.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: seks tylko po ślubie. Zasada dzisiaj wyśmiewana, ale rozwiązująca mnóstwo problemów.

•  

Tak, ciężko to zrozumieć. Czemu musisz coś znaczyć dla faceta zanim zdecydujesz się na wspólne igraszki z nim dla funu. Może nie będzie to seks z miłości, ale wciąż będzie fajnie. Czy seks musi być tylko wtedy jak jest miłość? Nie musi.

@WyjmijKija: Co? Bo może niektórzy łączą seks z uczuciem?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak chciał Cię tylko przelecieć to całe Twoje rozkminy na temat dawania są gówno warte, bo i tak by Cię zostawił jakbyś mu dała.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: świetnie cię rozumiem, ale daj spokój, niech spierdalają takie zwierzęta, też nie wyobrażam sobie iść do łóżka bez więzi, emocji, uczucia i zaufania, zresztą ZAWSZE można wpaść, tym bardziej trzeba podejmować takie kroki z głową, szanujmy się, a ruchacze niech spierdalają, lepiej być samemu niż trafić na kogoś, kto się nami zabawi, aż się znudzi, lepiej dłużej być samemu i później trafić na kogoś odpowiedniego :) zresztą młoda jesteś, don't worry, jebać leszczy, z lamusami się nie pieścić xD

+: j................e, frex +3 innych
    •  

KTK: I tak by cię rzucił po jakimś czasie, tylko najpierw by sobie podupczył za free

•  

HałaśliwyRozbójnik: A ja te sytuacje wyjątkowo dobrze rozumiem. Przed kilkoma miesiącami zacząłem kręcić z pewna dziewczyna. Pierwsza randka ok, na drugiej wyladowalem u niej w domu, bo złapał nas deszcz, a do niej było blisko. No i okazało się, że laska napalona, od czułości w chwilę doszło do tego, że stała przede mną naga xDD ja w szoku, druga randka, dziewczynę znam kilka dni, a ona rozebrana i chętna na figle. Powiedziałem że tak średnio mi taki układ pasuje to laska stwierdziła że albo jestem jakiś pojebany albo jestem pedałem. No cóż. Jakbym chciał się bzykać z przypadkowa dziewczyna to zadzwoniłbym po rokse. Więc działa to w obie strony, sam szukam dziewczyny która ma do siebie choć trochę szacunku...

+: j................e, srogie_ciasteczko +2 innych
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania cóż, świat się kurwi Ty nie musisz.

•  

•  

i gdybym poszła z nim do łóżka to na pewno zostałby ze mną.

@AnonimoweMirkoWyznania:

Serio ???? Szanuj się, a przede wszystkim myśl głową a nie koleżankami - bo one nie zawsze mają rację.

Tego nie wiesz jakby zachował się facet gdybyś się z nim przespała, równie dobrze mógłby się zawinąć po jak i przed.
      Nie myśl w takich kategoriach, bo nie prowadzi to do niczego dobrego.

Cokolwiek w życiu robisz, rób to w zgodzie ze sobą.

+: t.................3
    •  

No brawo. Rób tak dalej...

•  
      bulka_z_chlebkiem

0

@AnonimoweMirkoWyznania: Trafiłaś na nieodpowiednich facetów i tyle, jakbyś trafiła na odpowiedniego to nie przeszkadzałoby mu czekanie miesiąc, dwa... ale powiedzmy sobie szczerze czekanie pół roku na to jeżeli jest chemia też nie ma żadnego sensu z wielu powodów.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Więź się nawiązuje m.in. seksem. Podnieta zbliża tfu chemia zbliża, a ją się tworzy przede wszystkim pociągiem seksualnym.

Po za tym facet ma libido i jak na moje standardy miesiąc to za długo.

•  

@sanchopancho Dokładnie, w moim świecie ludzi dorosłych i prowadzących normalne życie i mających partnerów. Nie wiem jak wygląda twój świat...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: dwa tygodnie jeszcze spoko ale miesiac ??? XD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Wybrałaś sobie takiego co ma powodzenie wśród innych kobiet to się nie dziw, że seks jest ważny w życiu. Tak pozbywamy się stresu, a stres jest zabójczy dla organizmu.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: xD
      Isc do lozka z kims do kogo nic nie czujesz, spoko. Tylko po co zwiazalas sie z kims do kogo nic nie czujesz?
      Kolejna kwestia, segsy to jedna z zasad zwiazku. Chyba ze z partnerami zapisywalas sie do zwiazku zawodowego.

Opoznianie segsow bo zasady jest glupie i partnerzy musieli dojsc do wniosku ze skoro po miesiacu jest z toba jak dziadek z babcia po 40 latach to to sie nie zmieni. Jezeli oboje tego chcecie to wedlug mnie powstrzymac mozecie sie tylko sami, jedni robia to po 1 imprezie/spotkaniu drudzy dopiero jak sie zwiaza.

Wedlug mnie nie ma znaczenia kompletnie zadnego kiedy idziesz z partnerem do lozka, ale jak czujecie 'to' do siebie i ty specjalnie opozniasz bo 'hehe zasady' to pogodz sie ze partner tez moze miec zasady, np. bardziej 'rozpustne'

+: filozof900, t.................3 +6 innych
    •  

@Korax

o kurwa, jestesmy skrajnosciami

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: przecież wartościowy facet by nie odszedł po miesiącu. Prędzej czy później trafisz na tego jedynego.

Poza tym piękna ironia by była gdybyś po takiej cnotliwości teraz zmieniła front i dawała byle komu od razu.

•  

Po seksie by se poszedł

•  

Biedny facet. Nie ma okreslonego czasu kiedy wypada uprawiac milosc. Albo cos czujesz do niego albo nie.

+: t.................3, l_eve_l +1 inny
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania No ale czym się przyjmujesz? Skoro typ po miesiącu odchodzi, to oznacza, że nie jest to Twój target i nie byłabyś z nim szczęśliwa w późniejszych etapach.

No chyba, że chodzi o to żeby w ogóle z kimkolwiek być - czego ni chuja nie potrafię zrozumieć

+: t.................3, l_eve_l +1 inny
    •  
      t.................3

0

Z jednej strony miesiąc czekania to o miesiąc za długo, a z drugiej potem wchodzi taki na Mirko i się żali, że nie nie radzi sobie psychicznie z tym, że penis kogoś innego był w wagonie jego żony. Brawo panowie.

@Bikaj: Tak jak nie popieram takich poglądów, tak tutaj nie widzę niekonsekwencji. Co ma czekanie do seksu w związku do zdrady?

•  

każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest

@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe kto tak gada xD

•  

Jeśli z tym tak czekasz to czują się jak na wiecznym okresie próbnym.

w końcu każdy poważny facet się tym zmęczy

@Korax: miesiąc wiecznym okresem próbnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

+: t.................3, Kaplanka +2 innych
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania a nie potrafisz nie operowac skrajnosciami a znalezc cos pomiedzy? Czemu wydaje Ci sie ze jedynymi opcjami jest albo szczelne zamykanie pieroga albo nakurwianie konfetti spomiedzy nog? Zastanow sie nad tym zamiast sie nad soba uzalac. Pozdrawiam.

•  

@Korax niestety? Co Ty pieprzysz synek? Jakie niestety? Przeciez seks jest naturalna czescia zwiazku. Zwiazki sie rozpadaja z braki seksu i nie zaczynaja z tego samego powodu, kazdy ogarniety psycholog-seksuolog Ci to powie.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się z większością rzeczy, ale...

miesiąc związku
      "do kogo nic nie czuje"

Byłaś z nim dla zabawy, towarzystwa, czy co?

•  

Najprawdopodobniej jestes po prostu kolejną niedojrzałą typiarą która sama nie wie czego chce

@Elaviart: kolejny spierdox do kolekcji który myli szanowanie się i traktowanie związku jako czegoś "wyższego" niż wspólne rachunki i upust emocjonalny przez seks.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie załamuj się. Dwa lata próbowałam kogoś poznać (bez jakiejś presji na to, tak na luzie), niestety poznanie się z kimś wiązało się z tym, że góra po miesiącu osoba ta oczekiwała seksu, co dla mnie jest niepojęte i robiłabym coś takiego wbrew sobie i z obrzydzeniem. Gdzie bym się z tym nie zwróciła, słyszałam, że jestem nienormalna, cnotka niewydymka, szukasz "betabankomatu", idiotka. Załamałam się, że jestem jakaś nienormalna, ale stwierdziłam, że wolę zostać sama niż po raz kolejny być zmuszana do czegoś takiego. I co? I trafił swój na swego. Obecnie jestem szczęśliwa w związku z facetem, który zaakceptował moje podejście i sam ma podobne. Bardzo dobrze rozumiem Twoje zniechęcenie. Jeśli chcesz porozmawiać, to pisz śmiało.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Po miesiącu to żadna strata, im szybciej odsiejesz tego typu facetów tym lepiej dla ciebie.

•  

@kwasnydeszcz no to czytaj oponie nietypowego wykopka: seks po poerwszym spotkaniu jest super pod warunkiem ze nie jest z byle kim. Pierwszy frazes polegl. Nastepny: czekanie na wymarzonego ksiecia z bajki jest okej do momentu w ktorym nastaje frustracja, bo wtedy zaczyna sie patologia poznawcza.

Nauczcie sie operowac pomiedzy ekstremami, moze wtedy przestaniecie sie zalic na wypoku i zauwazycie jakie zycie jest fajne.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź sobie wykopka. Będzie się cieszył, że może z Tobą chociaż porozmawiać xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz ze byliscie para, a pozniej chodzenie do z lozka z kims do kogo nic nie czuje? Myslalem ze to dziala troche odwrotnie czyli najpierw uczucia, a pozniej bycie para. Duzo starszy od Ciebie nie jestem wiec chyba az tyle sie nie zmienilo w kwestii zwiazkow. Mirki maja duzo racji mowiac abys nie rezygnowala ze swoich przekonan jednak mala rada. Nie pakuj sie na sile w zwiazki aby sprobowac czy cos z tego bedzie. Zwiazek wynaga sporo pracy po obu stronach i tylko taki ma szanse przetrwac.

•  

Nie wiem kto Ci nagał że niebiescy nie lubią partnerek, które miały dużo partnerów - wręcz przeciwnie.

@Lorne: tylko dla facetów na tym samym poziomie. Są środowiska gdzie ruchają się na zmianę, nikt z tym nie ma problemu, ale ostatecznie nie dochodzą do szczęścia w związku. Tacy ludzie moją pewne określenie - hołota.

+: frex
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety ale większość osób które już mają za sobą pierwszy raz sex zaczyna traktować jako naturalną część związku (a bardzo często wręcz związek się od tego zaczyna). Większoć facetów po tym miesiącu będzię najzwyczajniej w świecie sfrustrowana i prawdopodobnie uzna że nie traktujesz związku poważnie (na zasadzie: nie rozumiem o co jej chodzi i już mam tego dość...).

no tragedia poczekac wiecej niz miesiac. przeciez miesiac to zaledwie kilka spotkan i juztrzeba wskakiwacdo lozka z osoba, ktorej sie tak naprawde nie zna?
      a pozniej narzekacie jakie to rozowe sa hurr durr zuzyte bo poszly do lozka po tygodniu z 5 facetami, ktorych po tygodniu znajomosci nawet nie znaly. a jakbynie poszly to hurr durr cnotki powodujace frustracje u biednego faceta. nie da sie dogodzic

•  

@tymczasowe_konto333 nie chodzi mi o zdradę! Zdrada to zdrada, coś okropnego. Chodzi mi o masę wpisów mireczków dotyczących tego, że nie mogą pogodzić się z faktem, że ich kobieta spała wcześniej z kimś innym, przed ich związkiem.

+: t.................3
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Problem w tym że dla większości normalnych mężczyzn sex jest czymś bardzo ważnym, ale nie niezwykłym. Jest to naturalna rzecz którą robią osoby będące razem. Jeśli z tym tak czekasz to czują się jak na wiecznym okresie próbnym. Takie "w sumie to jesteś na tyle fajny żeby iść z tobą na kolację, ale nie wiem czy na tyle żeby iść do łóżka", w końcu każdy poważny facet się tym zmęczy. Zwlekanie można łatwiej zrozumieć kiedy miałby to być czyjś pierwszy raz.

ale zeby sie o to czepiac po miesiacu to juz trzeba miec tylko jedno w glowie.

•  
      t.................3

0

nie chodzi mi o zdradę! Zdrada to zdrada, coś okropnego. Chodzi mi o masę wpisów mireczków dotyczących tego, że nie mogą pogodzić się z faktem, że ich kobieta spała wcześniej z kimś innym, przed ich związkiem.

@Bikaj: aaa, że wcześneij, a nie że w trakcie związku już. To wtedy pełne poparcie, prawda, niezła hipokryzja :D

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: zrzutka 2/10. Żaden facet jeśli jest szczerze zainteresowany to po miesiącu nie odpuści związku, bo nie ma seksów. Musi być inny powód. Albo nie zrozumiałaś i nie interesuje ich stały związek, więc nie można od nich tego wymagać.
      Chyba, że im powiedziałaś, że nie ma i do ślubu nie będzie to wtedy tak, jeśli uprzedzałaś, że chcesz coś poczuć to nie wydaje mi się to możliwe.

•  

@Albertucci Nie zrozumiałeś mojego komentarza... niestety...

•  

kolejny spierdox do kolekcji który myli szanowanie się i traktowanie związku jako czegoś "wyższego" niż wspólne rachunki i upust emocjonalny przez seks.
      @damianooo5: wat XDD
      Chcesz powiedzieć, że zwodzenie kogoś przez cały miesiąc spotykania się z nim mimo braku jakichkolwiek uczuć w jego kierunku jest "szanowaniem się"?
      Mógłbyś w takim razie powiedzieć gdzie leży granica? Po 3 miesiącach, pół roku, 2 latach, czy dopiero po tym mitycznym cudzie zwanym ślubem? xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale to że nic do gościa nie czujesz nie przeszkadza ci w randkowaniu z nim przez miesiąc i tworzeniu z nim pary?
      Nie kumam takiej niekonsekwencji. Jak ja bym nic nie czuł do różowej to na pewno nie spotykałbym się z nią przez miesiąc a już na pewno nie stworzylibyśmy związku no bo jak.
      Najprawdopodobniej jestes po prostu kolejną niedojrzałą typiarą która sama nie wie czego chce ale nie przeszkadza jej to w zwodzeniu facetów. Gdy jednak trzeba dać coś od siebie i wprowadzić nieco bliskości to się pojawiają nagle jakieś pojebane zasady no i oczywiście standardowo problem mają wszyscy wokół tylko nie ty.

a Ty czujesz cos do laski po pierwszym spotkaniu? i nie mowie tu o pozadaniu tylko o zakochaniu, checi budowania czegos z ta osoba, checi poznania sie. przeciez po kilku spotkaniach mozna co najwyzej stwierdzic, czy sie kogos chociaz lubi.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: pierdolenie. Moja na pierwszej ra dce wzięła mnie na noc i teraz jesteśmy małżeństwem. Z kolei z pierwszą żoną się rozwiodłem po trzech latach mimo że mocno byłem cierpliwy gdy ją poznałem i pierwsze bzykanie było po trzech miesiącach od poznania się.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie tu piszą, że nie masz się czym przejmować i powinnaś robić jak ci odpowiada. Zgadzam się, natomiast osobiście wolałbym aby dziewczyna ze mną porozmawiała na ten temat i powiedziała o co chodzi, moja tak zrobiła i każdy wiedział na czym stoi.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

po 2 tygodniach spotykania się zaczeliśmy być parą

niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje

Weszła w związek, chociaż typa nie kochała. XD
      Coraz gorsze te zarzutki.

•  

@Korax zrozumialem. Jego glowna czescia oraz punktem nacisku ktory zostal mocno zaznaczony w pierwszej frazie bylo pietnowanie wedlug Ciebie zachowan ludzi ktorzy juz doswiadczyli seksu i przez to beda go oczekiwali w zwiazku jako rzecz naturalna. Jesli uwazasz ze to nie to o co Ci chodzilo to naucz sie poprawnie i logicznie skladac sentencje.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania On w ogóle wiedział, że jesteście w związku?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Twoim problemem nie jest zbyt późna oferta dawania dupy, lecz mentalność 15latki. Spójrz na swój post. To jest poziom dorosłej kobiety? To jest jakaś mentalna podstawówka. I te twoje koleżanki ze swoimi mądrościami, jak kwoki z postpegerowskiej wsi. Normalni ludzie się poznają. Po 2 tygodniach NIE WIEDZĄ jeszcze czy są parą. Rozmawiają, spacerują, chodzą na kawę, facet płaci. Seks nie jest traktowany jako karta przetargowa. Chyba, że umawiasz się z gimnazjalistami. Jeśli tak, to nie idź tą drogą. Raczej poszukaj wśród starszych.

•  

@arealhumanbean: no w sumie w hui racja. Tylko że OPka ma ewidentną potrzebe akceptacji jej podejścia do życia przez resztę osób, co jest bzdurne, bo ile jest ludzi, tyle jest podejść - ale to nie jej wina. Z jakiegoś powodu musi czuć się niepewnie w tej sferze. Najważniejsze by w końcu zdała sobie sprawe, ze jedyne czego jej potrzeba to jej własna akceptacja siebie i swoich wartości i że ludzi jest mnóstwo. Moze to z czasem przyjdzie. Sama to właśnie odkryłam, czytając to co napisales. xD Bardzo dobrze to ujales ᶘᵒᴥᵒᶅ

•  

NiewidomaFeministka: Bo życie nauczyło ich aby długo nie czekać. Nie zdziwiłbym sie gdyby większość tych facetow pchała się szybko do seksu z jednego powodu - wcześniej zbyt długo czekali i niczego nie dostawali lub byli cierpliwi a i tak zostali wydymani bo dziewczyna znalazła sobie kogos innego. Mnie samego to spotkało po 5 miesiącach uganiania sie za jedną dziewczyną. Teraz nie wyobrazam sobie spotykac sie z dziewczyną przez 2 miesiace i kompletnie ignorowac seks.

Zaakceptował: kwasnydeszcz

ale jakbys ja chociaż wyruchal to już byłoby ok?

•  

Polecam się uspokoić najpierw zanim weźmiesz udział w dyskusji. Widzę że sex to dla ciebie drazliwy temat, niepotrzebnie. To naturalna rzecz...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Mały kamyk do ogródka:
      W mojej opinii niebiescy dzielą dziewczyny na te do łóżka na raz, i materiały na stałą partnerkę (żonę). Przy typie 1 dwutygodniowa walka to i tak długo. Jak już szuka się partnerki, to seks to dwóch tygodniach jest wręcz szkodliwy, a nawet jeżeli niebieski do niego dąży, to inne zalety różowej powinny spowodować że będzie walczył dłużej, a po drodze się zakocha.

Innymi słowy: nic nie tracisz. Chłopaki się wykruszyły, bo nie dałaś im tego czego szukają. Może to też oznaczać również, że poza seksualnością nie masz wiele więcej do zaoferowania, ale może to też oznaczać że trafiasz na niebieskich których nic poza seksem nie interesuje.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Poznawałaś ujowych facetów.
      Sam mam zasadę, że jeśli chcę mieć związek, to nie pakuje się dziewczynie do łóżka. Jeśli gość nie wytrzymał miesiące bez seksu, to małe szanse na zbudowanie związku z takim. Rób jak robisz, tylko bardziej filtruj facetów, z którymi się umawiasz. Ewentualnie stawiaj sprawę jasna na samym początku "Hej, chcesz iść ze mną do łóżka? Musisz się postarać. Znam swoją wartość. A seks znaczy dla mnie wiele i nie robię tego z byle kim".

•  
      DigitalGirl via Android

+3

•  

Śmieszą mnie takie osoby jak @aloszkaniechbedzie: @ediz4: @Kondono @iEarth @MinnieMouse0

Wyjaśnicie mi skąd to założenie że zależało im TYLKO na jej dupie, że to ruchacze co by ją na 100% zostawili? Jakiemu typowi ruchaczowi 9/10 chciałoby się latać za dziewczyną przez miesiąc, skoro jest pełno takich co dają na pierwszej randce, albo w ogole wolą fwb? Jeszcze w tym wieku, takie obawy są uzasadnione u 16 latki co ma pierwszego chłopaka, a nie wśród ludzi którzy uprawiali seks już kilkaset razy i jest to dla nich naturalne. Jakby ich zaprosiła do domu na weekend a nie dała nawet zerknąć do lodówki i facet by poszedł sobie do restauracji to też byście pieprzyli że przyszedł sie tylko nażreć? Czy może jednak pewne potrzeby mogą współistnieć regularnie jak np. potrzeba seksu i emocjonalnej więzi?

a już najbardziej rozbawił mnie @PrinsFrans co nie widzi różnicy między byciem w stabilnym związku w którym wiesz o tym jaki temperament ma partnerka i że to problemy zdrowotne są powodem braku seksu, a poznawaniem się gdzie dziewczyna może być nawet aseksualna co dla kogoś z potrzebami jest ogromnym problemem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: I dobrze robisz. Przynajmniej masz jasność, że gość chciał być z Tobą tylko dla seksu i widocznie tylko tyle w Tobie widział. Chciałabyś spędzić z kimś takim życie?

+: twilpls
    •  

@damianooo5:zależy czy chcesz sypiać z kims kto jest dobry w te sprawy czy nie. a z seksem jak ze wszystkim - nabierasz wprawy trenując. No chyba że szukasz kogoś do platonicznego związku, wtedy wręcz przeciwnie

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Taguj to gówno poprawnie, anonie.

•  

a ja nie chcialabym byc z kims kto mial nie wiadomo ile partnerek

@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja sprawa, ja z kolegi nie chciałbym być z kimś kto miał w zyciu jednego partnera - na 90% byłby chujowy w łóżku :/ i to nie są jakies wymysły - spotykałem się z kilkoma takimi dziewczynami i mowię z doświadczenia a nie zeby Ci na złość zrobić.

•  

po prostu wskakuj szybko do łóżka i tyle. Nie jesteś już nastoletnią dziewicą i nie ma co udawać cnotki.

@DobrzeNaoliwioneLozysko: badania jasno mówią że ci którzy seks traktują z wyższą rangą osiągają w życiu więcej niż ludzie którzy seks traktują jak tanią rozrywkę. Dlatego nie wróżę ci spełnionego życia.

•  

@Royal_Email: @Royal_Email: yyyyyy, bo już to zrobił? Czy ty masz rozum i godność człowieka typie :v Postaw się na miejscu gościa:

Jesteś z laską, kochasz ją, ona kocha ciebie. To pierwszy miesiąc związku więc ogólnie jest zajebiście, 10/10 motylki itd. Laska jednak nie chce jeszcze uprawiać seksu. Zrywasz z nią? Jeśli koleś coś do niej czuł, nie zerwałby z powodu iż po prostu się kobieta szanuje i nie rozkłada jajników tak łatwo jak większość lasek. Ja OP szanuję za to, i oby więcej takich dziewczyn.

•  

Wyjaśnicie mi skąd to założenie że zależało im TYLKO na jej dupie, że to ruchacze co by ją na 100% zostawili? Jakiemu typowi ruchaczowi 9/10 chciałoby się latać za dziewczyną przez miesiąc, skoro jest pełno takich co dają na pierwszej randce, albo w ogole wolą fwb? Jeszcze w tym wieku, takie obawy są uzasadnione u 16 latki co ma pierwszego chłopaka, a nie wśród ludzi którzy uprawiali seks już kilkaset razy i jest to dla nich naturalne. Jakby ich zaprosiła do domu na weekend a nie dała nawet zerknąć do lodówki i facet by poszedł sobie do restauracji to też byście pieprzyli że przyszedł sie tylko nażreć? Czy może jednak pewne potrzeby mogą współistnieć regularnie jak np. potrzeba seksu i emocjonalnej więzi?

a już najbardziej rozbawił mnie @PrinsFrans co nie widzi różnicy między byciem w stabilnym związku w którym wiesz o tym jaki temperament ma partnerka i że to problemy zdrowotne są powodem braku seksu, a poznawaniem się gdzie dziewczyna może być nawet aseksualna co dla kogoś z potrzebami jest ogromnym problemem.

@Royal_Email: A zdziwiłbyś się. Ty naprawdę sądzisz że wszyscy chodzą do łóżka na pierwszej czy drugiej randce? I tak - dla niektórych stosunek płciowy musi być powiązany z emocjonalną więzią. Jeśli nie wytworzy się ona nawet przez miesiąc to nie chcą tego robić. I jeśli typ tego nie rozumie to niech idzie na dyskotekę do takiej co daje po godzinie.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania jeśli po miesiącu nic nie czujesz do gościa to się nie dziwię że sobie odpuszcza xD

•  

@Royal_Email:
      xD

Czy może jednak pewne potrzeby mogą współistnieć regularnie jak np. potrzeba seksu i emocjonalnej więzi?

Wpis Opki jest o tym, że faceci chcieli seksu bez emocjonalnej więzi. Zdecydowanie gdyby ktoś nie dostał nic do jedzenia przez dwa dni mógłby być głodny, ale seks to nie jedzenie i nie trzeba go uprawiać co 3 godziny. A jak ktoś ma takie ciśnienie to powinien się udać do lekarza bo to nie jest normalne. Oprócz tego cywilizowany człowiek potrafi chyba kontrolować swój popęd, a nie ruchać co się rusza bo haloo on ma potrzeeeby.

•  

@damianooo5 Przecież partner nie wiedział kiedy (i czy) ona się zdecyduje. Postanowił zrezygnować po miesiącu. Możliwe że gdyby poczeka drugi miesiąc... też by nic z tego nie było. Stwierdził że "ok, jeśli ty nie chcesz poważnego związku to ja już więcej czasu nie poświęcam bo nie wiem czy w ogóle coś z tego bedzie". Nie oszukujmy się, seks jest w związku bardzo ważny i to on odróżnia przyjaźń od partnerstwa...

•  

@damianooo5: pokaż to badania.

Ps. Mam 30 lat i jak na razie osiągnąłem znacznie więcej, niż przeciętny Polak ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Korax: jeżeli nie dociekł dlaczego dziewczyna zwleka miesiąc to znaczy że słabo mu zależało i żadnego trwałego związku by nie było.

Nie oszukujmy się, seks jest w związku bardzo ważny i to on odróżnia przyjaźń od partnerstwa...
      Temat dyskusji nie wyklucza tego.

•  

Lepiej być samemu niż w chujowym związku

100% racji.

I tak byś nie była szczęśliwa z mężczyznami którym zależy tylko na twojej dupie.

@MinnieMouse0:
      Mając nadzieję na poważny związek, spotykanie się z ludźmi mającymi ochotę na seks i romans, licząc na to, że się zmienią i zechcą czegoś stabilnego, potrafi mocno rozczarować.

Natomiast kurczę, przyznaj, że fajnie czuć ostre, cielesne pożądanie mężczyzny, niezależnie od aspektu relacji.

•  

@MinnieMouse0: A no czyli nie było całowania, przytulania i żadnej bliskości? Na pewno były, bo tego kobiety oczekują najbardziej, natomiast facetów bardziej ciągnie w stronę seksu. Hurr durr facet się nie dostosował, relacje powinny wyglądać tak jak kobieta sobie tego zażyczy, a ten bezmózgi zwierzak chciał tylko ruchać i dlatego se poszedł. Nieczuły drań.
      Beka z egoistycznych polek z borderem.

+: KrzLis
    •  

@damianooo5 Może nie chciał ładować się w związek w którym o takie zeczy trzeba się dopytywac? Wyszedł z zalozenia "nie ma iskry, trudno, widocznie nie pasujemy, szukam dziewczyny o innym tempetamencie". Zauważ że wychodzę z założenia że dla partnera OP ten związek to był wybór a nie konieczność. Pewnie są faceci gotowi poczekać na sex nawet znacznie dłużej, pytanie czy są to faceci z którymi OP chce być.

•  

@Korax: nie rozumiesz idei "głębszej" więzi z partnerem/rką.

•  

@Royal_Email: Super, gdybyś nie zaczynał rozmowy z kimś od wyśmiania jego wypowiedzi. Niemniej ja nie napisałam, że na 100% tak by było. Poza tym poradziłam, by poszukała kogoś o podobnym podejściu. ;-)

•  

@Krzysiokk:
      Po raz kolejny xD

Nawet ci nie odpisuje bo nie ma sensu. Jak chcesz to pewnie sobie znajdziesz dziewczynę która da ci po 2 tygodniach, OPka widać taka nie jest, nie wiem tylko skąd ten twój ból dupy. Nie możesz znaleźć żadnej która ci da na pierwszej randce czy o co chodzi?

•  

Z jednej strony miesiąc czekania to o miesiąc za długo, a z drugiej potem wchodzi taki na Mirko i się żali, że nie nie radzi sobie psychicznie z tym, że penis kogoś innego był w wagonie jego żony. Brawo panowie.

@Bikaj: No to Ci wyjaśnię jak to działa. Facet chciałby by jedna z nim zawsze to robiła. Jedna. A jeśli idiotka nabija sobie licznik bo chce każdemu dogodzić, nie mając standardów, albo nie czując zupełnie niczego, nawet nie lubiąc typa...

Nie można popadać w skrajności, że albo robi z siebie niedostępną i po roku seks, albo od razu w pierwszych 15 minutach, a tak naprawdę ma wyjebane na tą relację.

I ta kobieta musi się nauczyć odróżniać, który tylko szuka okazji, by raz ten seks był.

Są związki co się rozpoczęły od seksu, ale i są od długiego chodzenia za rękę. Więc nie dramatyzowałbym. Gorzej gdyby mówię, kobieta co rusz nowego miała i z każdym po 5 minutach relacji.

Dwóch to nic. Dwóch to nadal może być ten sam typ. Niech ona się zastanowi kogo wybiera i dlaczego ten seks uprawia. Jaki jest powód? Bo lubi? Bo emocje? Bo boi się, że ją zostawi?

•  

@MinnieMouse0: Kolejna która wartość kobiety uzależnia od tego kiedy daje, bo widocznie za nic innego nie może siebie cenić, smutne.
      Nawet mi nie odpisujesz, tylko posiliłaś się na próbę obrażenia mnie, co za dzieciak.

•  

WolnaKaczka: @kiszczak @RezuNN a co w tym dziwnego? Sama ostatnio przeglądałam tu wyznanie z pytaniem typu po jakim czasie wyznaliscie komus milosc i byly odpowiedzi ze zwiazek po miesiacu znajomosci a wyznanie np po pol roku, czy zwiazek po 2 tygodniach a wyznanie tez po pol roku. Ja rowniez nie widze w tym nic dziwnego. Wy wchodzicie w zwiazki jak juz niesamowicie kogos kochacie? Ja tam nie widze nic dziwnego w tym ze autorka weszla w zwiazek. Ja zaczelam byc w zwiazku z moim niebieskim po miesiacu znajomosci a wyznalismy sobie milosc po kolejnych 4 miesiacach. Podobalismy sie sobie, myslalam ze jest materialem na staly zwiazek to mialabym czekac z okresleniem relacji az poczuje milosc? Chyba tak robia dorosli ludzie a nie udaja ze sa zakochani po 2 tygodniach albo umawiaja sie nie wiadomo ile, wrzucaja do jakiegos friendzone zeby potem wypisywac o tym jak to sie z kims spotykasz i go kochasz ale nie jestescie para

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @srogie_ciasteczko, @damianooo5, @electron88, @Ptasinskas, @KrowkaAtomowka, @insajn

•  

ŚwieckaKaryna: Posłuchaj uważnie, bo odpowiem z perspektywy faceta, który robił identycznie. Spotykałem się z dziewczynami i jeśli szybko nie dochodziło do seksów szukałem kolejnej. Gdy były seksy zostawaliśmy w związku często trwającym po 9-13 miesięcy, ale potem rozchodziliśmy się i szukałem kolejnej, bo do końca mi nieodpowiadały. Wszystkie te dziewczyny ogólnie mi się podobały, ale jednocześnie nie pasowały mi do końca by je kochać i wiązać z nimi przyszłość. Nie chciałbym z nimi nigdy brać ślubu i zakładać rodziny. Jednak seksy rekompensowały mi ich braki i przez to byliśmy czymś na kształt poważnego związku. Po dłuższym czasie dziewczyny zaczynały naciskać co dalej i snuły wizje wspólnego życia. Ja nie dopuszczałem do siebie wizji spędzenia z nimi przyszłości, ale pasowało mi, że są tu i teraz. Czasem to one mi się nużyły i się rozstawaliśmy, a czasem to one odchodziły rozczarowane brakiem chęci z mojej strony na wejście etap wyżej. Nie mówię już nawet o dzieciach i ślubach, ale chociażby o takich sprawach jak wizja wspólnego domu itp. One traktowały mnie poważnie, a ja je na pozór też, ale głęboko w środku jednak nie.

W końcu poznałem dziewczynę, którą bardzo polubiłem, z którą fajnie spędziało mi się czas i była dla mnie czarująca. Jak zwykle chciałem szybko zaliczyć i gimnastykowałem się byle tylko się do niej dobrać, ale nie chciała dawać. W przeciwieństwie do innych dziewczyn sama relacja z nią była dla mnie na tyle wartościowa, że chciałem z nią po prostu przebywać i mieć kontakt. Ona powiedziała coś co dla mnie było szalonego, że pójdziemy do łóżka po ROKU bycia razem. Co zabawne wyznaczyła nawet termin, gdy kolejny raz próbowałem się do niej dobrać i powiedziała, że dokładnie za rok o tej porze. Zrozumiałbym, gdyby powiedziała, że chce mnie lepiej poznać, że dla niej za szybko i nie wie kiedy, ale wyznaczyła okrągły rok co był dla mnie walnięte.

I wiesz co? Tak ją lubiłem, że nie wyobrażałem sobie przyszłości z żadna inną. Cały ten rok byliśmy razem i długie lata później. Cały czas jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i kochamy się tak, że nawet jakby ją sparaliżowało to bym siedział i oglądał z nią seriale.

W momencie, gdy szliśmy do łóżka ona była dziewicą i nikogo wcześniej nie miała na poważnie poza luźnym spotykaniem się.

Dziewica, która każe czekać na siebie rok to wg wykopu gwarancja łóżkowego niewypału.

W naszym przypadku, gdy w końcu po roku zaczęliśmy sypiać ona stała się nimfomanką. Potem czasem miała okresy przygaszenia i wpadaliśmy w rutynę, ale potem następowały okresy, gdy chciała zawsze, wszędzie i na wszelkie sposoby. Nasze życie seksualne jest doskonałe i w preferencjach dobraliśmy się idealnie (przykładowo też lubi od czasu do czasu zabawy w wiązanie, czy spontaniczny seks na spacerze chociaż oczywiście na codzień wszystko przebiega normalnie).

Robienie z siebie seksualnej pasieki w celu przytrzymania przy sobie jelenii jest złą strategią, która bardzo przeszkadza w znalezieniu partnera, który byłby tobą zainteresowany jako osobą. Jeśli chcesz faceta, który będzie cię kochać na dobre i na złe to musisz być gotowa na przerobienie nieudanych kontaktaktów z dziesiątkami potencjalnych partnerów.

Twoim problemem jest to, że blokujesz randomów i stosujesz strategię na szukanie życiowej miłości, a jednocześnie jesteś rozczarowana, bo oczekujesz efektów podejścia w stylu "jestem wolna, niech ktokolwiek mnie przygarnie". Niestety albo chcesz kogoś szybko złapać kto nie jest tobą zainteresowany jako osobą, albo możesz kupić kota i szukać kogoś do głębszej relacji kto zobaczy w tobie coś więcej, ale wtedy musisz pogodzić się z tym, że takich osób jest znikomy margines.

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @srogie_ciasteczko, @damianooo5, @electron88, @Ptasinskas, @KrowkaAtomowka, @insajn

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: czemu mnie zawolals ? co ja takiego obserwuje ? ten watek to jakies dno i bait, na chwile obecna ponad 250 komentarzy , wykop to zbior idiotow ktorzy jedynie potrafia sie wypowiedziec na takie gowno tematy.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Co Ty pierdolisz w ogóle xD masz zasady że nie kochasz się z niebieskim ktorego nie kochasz ale znałaś go 2 tygodnie i byliście parą #logikarozowychpaskow

•  

i bardzo dobrze zrobiłaś. A pójście z kimś szybko do łóżka niestety nie gwarantuje udanego związku (╯︵╰,)

@chybaniewymysle: Tak jak pójście po roku. Ale prędzej związek wyjdzie, gdy jest seks, niż gdy go nie ma i ludzie są dla siebie niezbyt atrakcyjni

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: źle dobierasz niebieskich ;) z moich znajomych każdy chciał ruchać tylko nie ja... ja zawsze szukałem sobie żony ale też nie chciałem by była wcześniej z kimkolwiek w łóżku. Po 28 roku życia i im się zmieniło i kiedyś przy wódce przyznali mi, że miałem racje a teraz ciężko o normalną kobietę. Te lepsze już przebrane a reszta to ruchawice. Trzymaj się swoich postanowień i ich nie żałuj.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: trza było chociaż ręką zrobić miesiąc to już długo

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli to nie zarzutka (co niestety trzeba już zakładać), to współczuję. Wychodzę z założenia, że seks smakuje najlepiej wtedy, gdy się wzajemnie poznaje i nie wchodzi (nomen omen) za szybko. Najpierw powinno byc przytulanie i pocałunki, a potem dopiero figle w łóżku. Nawet wspólne spanie wcale nie przesądza o tym, że musi być od razu seks. Można się przecież przespać bez seksu. Świadomosć tego, że masz obok siebie osobę, która darzy Cię uczuciem bywa lepsza od tych paru(nastu) minut mechaniki.

+: iEarth
    •  

•  

Wpis Opki jest o tym, że faceci chcieli seksu bez emocjonalnej więzi. Zdecydowanie gdyby ktoś nie dostał nic do jedzenia przez dwa dni mógłby być głodny, ale seks to nie jedzenie i nie trzeba go uprawiać co 3 godziny. A jak ktoś ma takie ciśnienie to powinien się udać do lekarza bo to nie jest normalne. Oprócz tego cywilizowany człowiek potrafi chyba kontrolować swój popęd, a nie ruchać co się rusza bo haloo on ma potrzeeeby.

@MinnieMouse0: A ty jesteś głodna bo nie masz emocjonalnej więzi. Czy twój wymóg jest lepszy, mniej egoistyczny? Jak masz takie ciśnienie na więź emocjonalną, to udaj się do lekarza.

Ogólnie to nie znasz się na facetach, na tym jak działa męska seksualność.

I tak. Seks to jak jedzenie. To instynkt. Jak długo tego facet nie robi, to sam się "opróżnia" polucjami. Chodzi zdenerwowany, albo depresyjny. Zależy od typu. Dużo mniej wytrzymujemy bez seksu niż kobiety.

Brak seksu wpływa na zdrowie, czy Ci się to podoba, czy nie.

•  

@Krzysiokk: To nie jest wartość, tylko cecha.
      W twoim wąskim światopoglądzie widać nie mieści się, że są ludzie którzy mogą chcieć żyć inaczej niż ty i świat ci się na głowę wali. Niektórzy na przykład nie jarają się seksem bez miłości, ale wiadomo, polskie szmaty, ruchać sie nie chco kiedy pan władca chce.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: nie rzucił się bo nigdy nie byliście razem.
      Związek zaczyna się od pójścia do łóżka.
      Wszystko wcześniej to luźne gadki dwojga kolegów.

•  

OP (Zapomnialam kodu): @wybitny_analityk no tak, ktos z wioski to odrazu nienormalny nie to co swiatowcy z wykopu. Pisalam wczesniej ale moze nie widziales. Rozmawialismy o tym, ze sie spotykamy (on rozpoczal rozmowe), ze sie sobie podobamy, liczymy na staly zwiazek wiec uznalismy ze chcemy to nazywac zwiazkiem. Nie widze w tym nic dziwnego. Ty uwazasz, ze zwiazek dopiero po wyznaniu milosci a ja uwazam ze mozna wejsc w zwiazek, nadal sie poznawac i wyznac milosc po jakims czasie.

•  

OP (Zapomnialam kodu): @Korax problem w tym, ze ty ciagle piszesz o tym ze facet pomyslal ze ja nie chce powaznego zwiazku bo nie bylo seksu. A ja widze to w taki sposob, ze wedlug mnie powazny zwiazek to ten w ktorym wiem ze komus na mnie zalezy, ze moge na niego liczyc i wtedy moge z ta osoba robic w lozku wszystko ale jeśli nie widze, nie jestem pewna tego to nie ide do lozka bo chce isc z kims do lozka kto traktuje mnie powaznie. Ty piszesz w taki sposob ze poznajesz kogos, jest seks i to znaczy ze to jest powazny zwiazek. Zwiazki czy relacje tych podrywaczy tez trzeba uznac za powazne bo spotkali sie kilka razy i byl seks?

•  

OP (Zapomnialam kodu): @OSH1980 to nie jest zarzutka. Piszac to chcialam sie po prostu wyzalic i nie spodziewalam sie ze bedzie tyle komentarzy, taka dyskusja

•  

@Paladyn4321: Przecież to jest pierwszy wpis w Twoim profilu, zajęło to 2 sekundy.

@MinnieMouse0:

W twoim wąskim światopoglądzie widać nie mieści się, że są ludzie którzy mogą chcieć żyć inaczej niż ty i świat ci się na głowę wali.
      Haha xD no przecież cały ten wpis to jest jechanie i obrażanie kolesia, który nie chciał się dostosować do oczekiwań Opki. O kurde, no nie wytrzymie ze śmiechu zaraz xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: seksy są jedną z najważniejszych rzeczy w związku. Co jeżeli Ty lubisz się grzmocić 12 razy dziennie, a Twój partner raz w tygodniu? przez byciem parą powinno się sprawdzić czy pasujecie do siebie pod względem seksualności, a nie seks po ślubie.

•  

problem w tym, ze ty ciagle piszesz o tym ze facet pomyslal ze ja nie chce powaznego zwiazku bo nie bylo seksu. A ja widze to w taki sposob, ze wedlug mnie powazny zwiazek to ten w ktorym wiem ze komus na mnie zalezy, ze moge na niego liczyc i wtedy moge z ta osoba robic w lozku

@AnonimoweMirkoWyznania: Typowy damsko-męski problem, po co drążyć temat? Zawsze ktoś ustępuje w takich sytuacjach. Kobiety mówią że muszą zaufac, gdy nie będa ocenione jako łatwe przed seksem, a faceci chcą seksu zazwyczaj od razu, bezpośrednio. Wielki problem.

Znajdź sobie romantyka, taka moja rada. Romantyk ceni więzi nad seksem.

•  

I dobrze robisz. Przynajmniej masz jasność, że gość chciał być z Tobą tylko dla seksu i widocznie tylko tyle w Tobie widział. Chciałabyś spędzić z kimś takim życie?

@Twinkle: Skąd wiesz, że chciał tylko seksu? Bo odszedł jak go nie było? I tyle starczy do oceny? Seks wyznacza to, czy się komuś podobamy. Jak się nie podobamy, to po co ciągnąć znajomość? Nie rokuje.

Ten seks z miłości to śmieszna bajka, którą się powiela od około 100 lat. Liczy się tylko chemia, fizyczne dopasowanie, psychiczne. A nie miłość. Miłość to coś wielkiego, długo budowanego, nie miesiąc, nie 6 miesięcy.

+: no-nejm
    •  

SzczęśliwyCielak: @nowywinternetach nie wiem czy chce ci sie przegladac te odpowiedzi tutaj bo jest ich troche ale sa tez od facetow, którzy pisza ze czekali 3 miesiace czy 4 czy pol roku. Myslisz ze im sie nie chcialo? Zalezalo to czekali i tyle. Nie zalezaloby to nie czekaliby i tyle.

•  

OP (Zapomnialam kodu): @Krzysiokk gdzie tu jest obrazanie tego niebieskiego? Ja nie napisalam o nim nic obrazliwego. Odpowiedzi jest tyle, ze moze nie odczytalam wszystkich ale w tym co ja pisalam nie obrazalam nikogo. Chcialam sie wyzalic i tyle. Taki byl cel tego wpisu. To tylko anonimowe wyznania i ludzie tu pisza gorsze rzeczy.

•  

nie wiem czy chce ci sie przegladac te odpowiedzi tutaj bo jest ich troche ale sa tez od facetow, którzy pisza ze czekali 3 miesiace czy 4 czy pol roku. Myslisz ze im sie nie chcialo? Zalezalo to czekali i tyle. Nie zalezaloby to nie czekaliby i tyle.

@AnonimoweMirkoWyznania: Czytać tematu całego nie czytałem, więc może już ktoś to poruszył. Tylko zakochani mogą czekać, ale żeby się zakochać to czasem trzeba bardzo dużo. I dlaczego facet ma czekać? Co to jakiś przywilej, że jak się postarasz to seks plebsie dostaniesz? Kiedyś w ogóle ludzie z miłości się nie wiązali, a teraz kobiet wyznaczają kiedy są wystarczająco "nakręcone". Ciekawe ile czynów miłosnych wykonały dla tej osoby?

Dlatego ja to skracam. Jak lubimy charakter danej osoby, a dodatkowo pożądamy fizycznie, to musi coś z tego być. Najwidoczniej czegoś było za mało.

•  

ZdrowaDziewczyna: Powiem ci tak: skoro już poszłaś z jednym do łóżka, to nie ma już teraz dla mnie znaczenia, czy 1 czy 10, bo i tak jesteś dla mnie skreślona. Więc nawet plusa bym nie dał twojemu wpisowi, bo co najmniej raz się puściłaś z chłopem, z którym ostatecznie nie będziesz związana

•  

PonuraPantera: > Powiem ci tak: skoro już poszłaś z jednym do łóżka, to nie ma już teraz dla mnie znaczenia, czy 1 czy 10, bo i tak jesteś dla mnie skreślona. Więc nawet plusa bym nie dał twojemu wpisowi, bo co najmniej raz się puściłaś z chłopem, z którym ostatecznie nie będziesz związana

@AnonimoweMirkoWyznania: hahahahaha robilam to z wieloma i co ci do tego

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem o czym piszesz i że jesteś ostrożna jeśli chodzi o sex. Tylko że zazwyczaj u dojrzałych osób żeby wg można było mówić o jakimkolwiek związku musi być sex. Potem ten związek przekształca się w coś stałego albo się rozpada. Jest dużo dziewczyn z którymi chodze na kawę ale sex uprawia się tylko z partnerką (nie liczę osób prowadzących bardziej wyzwolony tryb życia). Jest dużo osób o które się troszczę ale...no właśnie. Pewnie są faceci którzy poczekają nawet dłużej niż miesiąc. Pytanie czy to twój target. Aha, żeby było jasne uznaję że ten miesiąc to był miesiąc świadomego związku (a nie flirtowania i podchodów, spotykania się na kawie itp.) w trakcie którego mieliście na siebie wyłączność.

•  

ChytraRozowypasek: @AnonimoweMirkoWyznania: > Nie zalezaloby to nie czekaliby i tyle.

Zależałoby Ci, to byś to zrobiła i tyle.

Łatwo jest pokazać jedną stronę.

•  

BezwzględnyJegomość: > poczekaj aż znajdzie się ten, który zrozumie Twoje zasady

@Dragomir123: a może tak jego zasady któaś by zrozumiała?

•  

noname: no i jaka to strata, że ominęła Cie partia z niedorozwiniętym emocjonalnie samcem ?

Skoro tylko zleży mu na seksie, to byś w życiu się z nim zanudziła ... ( wbrew oczekiwaniom, związek to nie tylko seks ;)

... wibrator spełnia dokładnie tą samą role co niedoszły ;)

więc żadna strata - oczekuj więcej.

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @damianooo5, @electron88, @Ptasinskas, @KrowkaAtomowka, @insajn

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: no dobrze. Rozumiem Twoje rozżalenie i jeżeli faktycznie masz takie zasady, jak piszesz, to może być Ci ciężko znaleźć właściwego niebieskiego, który poczeka. Niestety, w dzisiejszych czasach seks to towar, a wielu facetów od związku oczekuje tylko fizycznej strony. Ale liczy się jakość, a nie ilość. Mądry facet zrozumie Twoje podejście, jeżeli dostanie od Ciebie wyraźny sygnał, że Ci na nim zależy, że chcesz z nim być, ale wolisz się bliżej poznać. Miesiąc to wcale nie jest długo - byłem z dziewczyną, która była dziewicą i w sensie biologicznym, pozostała nią do naszego rozstania (a związek trwał rok). To jest kwestia indywidualna. Ty jak piszesz już masz pierwszy raz za sobą, więc to powinno Ci trochę ułatwić sprawę (dziewczyny często boją się bólu itp.). Ale tak czy inaczej - nic nagle.
      I nie, nie każdy niebieski lubi, gdy jego różowy był przed nim z 10 innymi. Ja bym nie chciał.

•  

Ja moge chciec isc z nim do lozka, moge cos do niego czuc ale skad mam wiedziec czy on do mnie tez?

@AnonimoweMirkoWyznania: Niektóre wymuszają ślub na tej podstawie. Kochasz, to daj ślub. Kochasz, to srele morele. Szantaże. Bo ona biedna nie wie co on czuje. I zawsze coś wymusi, bo on za mało, on źle.

Ty się sama zastanów co czujesz, pomyśl czego facet potrzebuje, a nie tylko ty. A nie ciągle faceta badasz co od siebie daje, żeby mógł łaskawie coś z Tobą zadziałać. Niezłe wyrachowanie.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: "niebieski jeśli nie dostanie tego co chce to sobie pójdzie"
      pojdzie sobie ruchacz, ktory traktował cie jak worek na sperme. Nie słuchaj kolezanek, bo sa głupie/ Zwiazki oparte w głownej mierze na dupczeniu najszybciej sie rozpadaja. Jezeli nie byłas dla niego interesujaca, to uwierz mi, ze nawet jesli poszłabys z nim do łózka to wczesniej czy pozniej znalazłby sobie inna na bzykanie. Czasami trzeba odsiac kilkadziesiat osób, zeby znalezc kogos sensownego. p.s zasada zero seksu na poczatku jest tak naprawde najlepsza metoda zeby rozpoznac dupcyngla i nie dac z siebie zrobic laski z tindera

•  

@nowywinternetach: Gdyby pożądał jej, a nie jej ciała to byłby w stanie poczekać. O to chodzi, by czuć chemię i miłość.

•  

Jezeli nie byłas dla niego interesujaca

@onet12: Po miesiącu pozna czy interesująca? Co, fizykę kwantową mu przetłumaczy i zarazi dobijaniem się Dostojewskim?

Dobrze, że się różnimy. Ja jedynie czas poświęcam bez seksu tym, w którym się zakochałem. A zakochanie po miesiącu to czegoś znak, by był.

p.s zasada zero seksu na poczatku jest tak naprawde najlepsza metoda zeby rozpoznac dupcyngla i nie dac z siebie zrobic laski z tindera

Dobre, dobre. Wszelkie te, które są nudne, niezbyt atrakcyjne, głupie, zostaną na przesiewie wstępnym. Tylko te, co mają do zaoferowania seks, tylko go zatrzymują długo.

•  

Gdyby pożądał jej, a nie jej ciała to byłby w stanie poczekać. O to chodzi, by czuć chemię i miłość.

@Twinkle: Wyżej masz napisane, że można odwrócić sytuację, że jeśli ona by pożądała jego i liczyła się z jego potrzebami, a nie była egoistką, to by zrobiła to. Zresztą jeśli czuje się pożądanie to nie trzeba być egoistką. Wtedy jest to dwustronne, prawdziwe.

A chemię się czuje od 1 spotkania. Czasem drugiego, jeśli coś rzeczywiście poszło nie tak. Nie dalej. Miłość? Nie rozbijajmy to że seks po 3 miesiącach czy 6 to już seks z miłości. Bo jakie są podstawy?

•  

@nowywinternetach: Co Ty pieprzysz? Wyzywanie laski od egoistek, bo nie chciała zrobić czegoś wbrew sobie? Czegoś z człowiekiem, którego szczerze mówiąc nie zna?
      O egoiźmie możnaby mówić po wielu latach związku.
      A skąd wiesz, że nie czuła chemii? Niektórzy ludzie nie potrafią uprawiać seksu i czerpać z niego przyjemności (+ potem nie mieć wyrzutów) jeśli nie kochają. Jak @TaoHosts napisał, seks z miłości to inny poziom.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych zjebanych komentarzy. Czy to tydzień po poznaniu się, czy będąc 2 lata w związku - nieważne kiedy, to Ty masz być gotowa i nie możesz robić nic wbrew sobie. Nie spiesz się z niczym, nawet jeśli faceci nie rozumieją tego czekania i naciskają na ciebie lub zrywają - nie pozwól sobie na przymus. W takim razie się rozstańcie i tyle. Powodzenia Mirabelko. Na pewno trafisz w końcu na kogoś odpowiedniego.

•  

Co Ty pieprzysz? Wyzywanie laski od egoistek, bo nie chciała zrobić czegoś wbrew sobie?

@Twinkle: A wyzywanie jego, że miałby robić coś wbrew sobie jest dobre? Może wbrew jemu jest czekanie na taką co liczy ile seksu i kiedy?

Czegoś z człowiekiem, którego szczerze mówiąc nie zna?

Dlatego napisałem, że dla kobiet na ogół bardzo liczy się zaufanie i jest to zwykły, pierdołowaty problem.

A skąd wiesz, że nie czuła chemii?

Bo by chciała seksu. Chemia predysponuje dalej do budowania relacji.

Niektórzy ludzie nie potrafią uprawiać seksu i czerpać z niego przyjemności (+ potem nie mieć wyrzutów) jeśli nie kochają

To ten kult czucia się dziwką, wiem, wiem. I to ten sam kult blokuje wam orgazmy i nie tylko. Spinanie się. Uuu dotknęłam jego, wyrzuty sumienia.

napisał, seks z miłości to inny poziom.

Więc pytam kiedy jest miłość? Na wszelki wypadek jakbym miał zauważyć, która kobieta mnie kocha. Co miałaby robić dla mnie? I ile dni ma minąć od rozpoczęcia znajomości? To najważniejsze pytanie. Jak odpowiesz na to pytanie konkretnie, to będe mile zaskoczony.

•  

@nowywinternetach: Jakie wyzywanie jego? Skoro ciężko mu było poczekać i USZANOWAĆ zdanie partnerki to dobrze, że nie marnował jej więcej czasu.
      Nie każdy jest pierdolonym zwierzęciem i nie potrafi utrzymać swoich potrzeb na wodzy przez jakiś czas. A widzę po Tobie, że jesteś z tego samego typu człowieka, który jak nie dostanie to tupnie nóżką.
      No ale skoro dla Ciebie zaufanie to "pierdołowaty problem" to dla mnie EOT, bo nie umiesz uszanować potrzeb innych ludzi. Idź dalej do karyn z tindera.

+: OSH1980
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: chciałbym mieć dziewczynę z takimi wartościami. Z tym że przez ten miesiąc czy dwa musiałbym mieć poczucie tego że jestem traktowany poważnie. Czyli nie że jedn randka w tygodniu i gadanie o pierdołach tylko jakaś wycieczka, szczere rozmowy itp.
      Musisz takiemu potencjalnemu chłopakowi dać do zrozumienia że nie wrzucasz go w friendzone.

+: OSH1980
    •  

Jakie wyzywanie jego? Skoro ciężko mu było poczekać i USZANOWAĆ zdanie partnerki to dobrze, że nie marnował jej więcej czasu.

@Twinkle: Zgadzam się. Ludzie powinni się dobierać na tym samym poziomie. Jeśli ktoś chce seksu po roku, to druga strona nie może chcieć seksu po miesiącu. Najważniejsze, że się nie męczą. Trzeba szanować różnice w temperamencie.

Nie każdy jest pierdolonym zwierzęciem

Czujesz wyższość jako człowieka, tylko dlatego, że uprawiasz seks później, niż wcześniej. Każdy sobie buduje samoocenę jak chce.

nie potrafi utrzymać swoich potrzeb na wodzy przez jakiś czas

Pisałem wcześniej. O męskiej seksualności bardzo mało się mówi. Mężczyzna może o wiele krócej wytrzymać bez seksu niż kobieta. I brak seksu wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest to instynktowne, nie emocjonalne, jak u kobiet. Tylko romantyk ma emocjonalnie.

A widzę po Tobie, że jesteś z tego samego typu człowieka, który jak nie dostanie to tupnie nóżką.

Nie tupie nóżką, tylko mówi się dowidzenia komuś kto nie szanuje potrzeb drugiego, lub rozmijamy się w potrzebach. Przecież ta osoba też tupie nóżką, że śmiem śmieć chcieć więcej. Można się dogadac, jeśli ta chemia jest.

No ale skoro dla Ciebie zaufanie to "pierdołowaty problem" to dla mnie EOT, bo nie umiesz uszanować potrzeb innych ludzi.

A Ty umiesz uszanować potrzeby innych, którzy chcą seksu, czy innych spraw? Ile razy pomyślałaś o męskich potrzebach?

I nie odpowiedziałaś na moje pytania o miłości, która miałaby mówić kiedy jest dobry czas na seks. Także niby karyny wyzywasz, ale odpowiedzi dajesz podobne jak one.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: kobieto ale dramatyzujesz XD "już drugi"

ja musiałam przebrnąć przez kilka związków w tym jeden 5 drugi 4 lata żeby trafić na kogoś, komu chciałabym dzieci rodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS seks to nie wszystko, jak będziesz to traktować jako przyjemność i rzecz dla ludzi a nie święty graal to będzie trochę luźniej w życiu. Ogólnie mnie trochę śmieszy to "obdarowanie" partnera zaszczytem kopulacji. Jak się sobie podobacie, dobrze ze sobą spędzacie czas to nie wiem po co jakieś czekanie, to po prostu przychodzi i już. A jak nie miałaś na niego ochoty będąc już w związku to serio, dobrze że to się skończyło od razu, dobrze dla niego XD też bym uciekała od kolesia który by nie miał ochoty skonsumować związku bo bym po prostu uznała, że mu się nie podobam.

•  

•  

o niechodzeniu do łóżka z kimś do kogo nic nie czuje

@AnonimoweMirkoWyznania: to po co sie spotykasz z kims do kogo nic nie czujesz?

+: nama
    •  

Kobiety, które szukają głębi gdzie indziej niż w gardle mają niełatwo. Co zrobisz Bożenko, takie czasy.

@DigitalGirl: Jak tego szukają u wiejskich ruchaczy, to mają niełatwo. Jakby kobieta szukała tego u romantyka, to by to miała na wyciągnięcie ręki. No ale wtedy problem jest bo romantyk w innych cechach jest niezbyt. Bożena, musisz wybrać typ faceta, który wolisz.

To tak jak facet który woli ostre sucze i myśli że będą ciepłe, przytulaśne i wrażliwe.

to po co sie spotykasz z kims do kogo nic nie czujesz?

@jednopostowiec: Bo myśli, że poczuje coś za rok, może dwa, a może pięć. A prawda jest taka, że chemia jest lub nie ma.

•  

@nowywinternetach: Ja pierdolę, nie wierzę, że można tak na serio. XD

•  

@Twinkle: Też nie wierzę, że można być tobą i jeszcze shitpostować. Uuu nie ma argumentów...

Ja pierdolę

I nie pierdol, bo dzieci narobisz, a to trzeba z seksem, a nie byciem cnotką co po roku dopiero złapie tu i tam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@Leosandra: seks nie jest głównym przewodnikiem związku?

To który jest w kolejce? Bo każdy związek, partnerski, małżeństwo skończy się rozstaniem jeśli seks będzie słaby, nie będzie spełniał oczekiwać obojga partnerów albo wcale go nie będzie.

a nie jest tak samo tez np. z charakterem, ze zwiazek rozpadnie sie, jesli nie bedzie dopasowania? czemu seks ma stac nad tym?

+: nama
    •  

a nie jest tak samo tez np. z charakterem, ze zwiazek rozpadnie sie, jesli nie bedzie dopasowania? czemu seks ma stac nad tym?

@cirael: Tak samo. Jak nie umiemy razem spędzać czasu, to gdzie do seksu? Ale jeśli jest okej, fizyczność też, to te wszystkie co udają cnotki to serio, niech dojrzeją.

czemu seks ma stac nad tym?

Bo charakter stoi w kazdej znajomości nad znajomością najbliższą. Mozna mieć idealny charakter, a być przyjacielem. Jak chcemy związku to zawsze seksualność też gra rolę.

•  

OP (zapomniałam kodu): nie będę tu nikogo oznaczać bo musiałabym pooznaczać wszystkich a jednak to troche zajełoby :D
      Nie napisałam tego postu żeby obrazić np tego ostatniego niebieskiego czy ogólnie niebieskich tylko po prostu napisałam to co myśle i tyle. Nie spodziewałam się tak naprawdę takiej ilości komentarzy i takiej dyskusji.
      Pisałam wyżej ale może nie każdy do tego dotarł, że ten ostatni niebieski bardzo mi się podobał, bardzo mnie pociągał ale nawet gdybym cofneła czas to zrobiłabym to samo. To, że z kimś się dobrze czuje i mi sie podoba nie oznacza dla mnie odrazu seksu. Równie dobrze mogę sobie popatrzeć na kogoś na plaży naprawdę 10/10, idealnego, z którym pogadałabym i okazałby się świetny ale czy poszłabym z nim do łóżka? Nie bo chce kogoś poznać bo chce żeby to opierało się na tym, że się rozumiemy, że możemy ze sobą rozmawiać o wszystkim czy milczeć. Może tak jak już tutaj ktoś pisał zachowuje się jak nastolatka i nic takiego mnie nie spotka ale wole to niż robić cokolwiek wbrew swojej woli. Chce prawdziwego związku i moge wtedy robić wszystko a nie wypróbowywania kazdego bo moze z tym bedzie fajnie, moze z tym a może z setnym. Ja jak kogoś poznaje to uważam, że miesiąc to mało i nie chce się na nikim sparzyć. Przez miesiąc kazdy moze udawać.I nie robie tego bo cokolwiek kalkuluje. Moze poszlibysmy do lozka za kolejny miesiac, moze za tydzien. Nie wiem. Zrobilabym to kiedy bym tego naprawde chciala.
      Moze naprawde do siebie nie pasowalismy z tym ostatnim niebieskim, moze powinnam mu jeszcze bardziej wytlumaczyc to dlaczego nie chcialam jeszcze seksu, moze za szybko nazwalismy to zwiazek (opisalam juz dlaczego tak bylo) i trudno. Zyje się dalej. Nie jestem desperatką i nie proszę nikogo aby ze mną był, nie próbuje kogokolwiek do czegoś namawiać wbrew temu czego chce.
      Rozumiem tez, ze ktos moze miec inne zdanie, ze piszacy tutaj wola seks odrazu i nie chca czekac. To wasze zycie i nie moja sprawa. Nie widze jednak powodu zeby kogokolwiek jechac bo robi cos inaczej. ja tam wole pozostac przy tym co mysle i co robilam do tej pory. Milego dnia ludzie :)

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @damianooo5, @electron88, @Ptasinskas, @KrowkaAtomowka, @insajn, @skybot

•  

@nowywinternetach: Nie nie ma argumentów, tylko nie będę się zniżać do poziomu przegrywów i nie mam zamiaru próbować zrozumieć Twojej pokrętnej logiki.

•  

@cirael: Tak samo. Jak nie umiemy razem spędzać czasu, to gdzie do seksu? Ale jeśli jest okej, fizyczność też, to te wszystkie co udają cnotki to serio, niech dojrzeją.

czemu seks ma stac nad tym?

Bo charakter stoi w kazdej znajomości nad znajomością najbliższą. Mozna mieć idealny charakter, a być przyjacielem. Jak chcemy związku to zawsze seksualność też gra rolę.

ok, nie doprecyzowalam. zalozmy, ze jest ogien, ale dziewczyna potrzebuje troche czasu, zeby zaufac, czemu rzucac ja po miesiacu?

•  

Pisałam wyżej ale może nie każdy do tego dotarł, że ten ostatni niebieski bardzo mi się podobał, bardzo mnie pociągał ale nawet gdybym cofneła czas to zrobiłabym to samo. To, że z kimś się dobrze czuje i mi sie podoba nie oznacza dla mnie odrazu seksu.

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale miesiąc to już sporo czasu. Cokolwiek by mogło być, żebyś dała jasny sygnał, że nie traktujesz go jak nie wiem, brata?

Ja jak kogoś poznaje to uważam, że miesiąc to mało i nie chce się na nikim sparzyć.

A można wyluzować? Wolałabyś by każdy Ci pisał, że dobrze, że każdy kto chce seksu to ciul? Dlaczego nie myślisz, że to plus, że atrakcyjna jesteś?

Zawsze mogłaś też wyjaśnić czemu wolisz poczekać. Bardziej romantyczny typ, by może i poczekał.

Ja jak kogoś poznaje to uważam, że miesiąc to mało

Ale do nazywania związkiem już nie za mało?

Zrobilabym to kiedy bym tego naprawde chciala.

I w tym sęk. A on chciał, byś zrobiła to wtedy gdy on chciał. Nikt nie napisał dlaczego facet ma czekać na seks jak na pensję?

ok, nie doprecyzowalam. zalozmy, ze jest ogien, ale dziewczyna potrzebuje troche czasu, zeby zaufac, czemu rzucac ja po miesiacu?

@cirael: Jak jest ogień, to nie ma możliwości, by nic, zupełne nic i nikt nie dał sobie żadnego sygnału, że jesteśmy dla siebie atrakcyjni. Tam musiał być chłód z którejś strony, że zrezygnował.

O co chodzi z tym zaufaniem? Jak słyszę że facet chce intercyzy, czy nie chce ślubu, bo nie ufa, to nie kocha i ma się tarmosić.

nie mam zamiaru próbować zrozumieć Twojej pokrętnej logiki.

@Twinkle: No więc pierdolisz trzy po trzy karynko, zero argumentów i myślisz, że świecisz. Poszukaj mózgu, zanim zaczniesz dyskusję z kimś na poziomie wyżej niż tinderowy pajac ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jedni wolą seks szybko, inni intelekt. Ty byś nie spełniła żadnego warunku hehe.

•  

@Kondono:

Jesteś z laską, kochasz ją, ona kocha ciebie. To pierwszy miesiąc związku

Tsooo? Jak można kochać kogoś po miesiącu związku. Najwyżej można być zauroczonym wyobrażeniem na temat danej osoby.

chce jeszcze uprawiać seksu.

Oczywiście. Tak samo jak zerwałem z laską która była super w łóżku ale jej osobowość mi nie pasowała. Czy to znaczy że przez miesiąc byłem z nią tylko dla emocjonalnej więzi? XD

@MinnieMouse0:

Wpis Opki jest o tym, że faceci chcieli seksu bez emocjonalnej więzi

Ciekawe gdzie, bo wnioskując z tego co napisała to to tylko jej opinia, gdyż nie uganiali się za marchewką na kiju.

@ediz4:

Ty naprawdę sądzisz że wszyscy chodzą do łóżka na pierwszej czy drugiej randce?

A gdzie tak napisałem?

tak - dla niektórych stosunek płciowy musi być powiązany z emocjonalną więzią. Jeśli nie wytworzy się ona nawet przez miesiąc to nie chcą tego robić.

No to skoro nie ma więzi to czemu sama nie zerwie? Po miesiącu już wiadomo czy tę osobę traktujemy jako kandydata na partnera czy nie.

•  

@nowywinternetach pozwol, ze przedstawie Ci jak ja to widze:
      trzeba zdobyc zaufanie do kogos, zeby dopuscic do intymności, jesli znamy kogos krotko to zwyczajnie o to ciezko, bo boimy sie zostac wykorzystane i oszukane lub po prostu chcemy robic to z kims wyjatkowym (mowie tutaj o tych, ktore czekaja)

jezeli chodzi o intercyze, to zazwyczaj mowi sie o niej w kontekscie planowania slubu, kiedy zazwyczaj to zaufanie powinno sie juz miec (cos na zasadzie - nie ufasz mi nawet teraz, to po co slub), tak ja to widze.

od razu, zeby uniknac zbednych oskarzen ad personam - nie mam nic przeciwko intercyzie, w moim przypadku sama ja proponowalam.

•  

trzeba zdobyc zaufanie do kogos, zeby dopuscic do intymności

@cirael: A ja słyszałem, że ufać trzeba "bo tak". Ludzie się dziwią gdy piszę o zdobywaniu zaufania, ale rozumiem, że różni są ludzie. Jedni pracują na dane rzeczy, inni uważają że im się należą.

Tyle, że seks z zaufania... jak ktoś ma problem z ufaniem ogólnie, to potrafi po 2 latach powiedzieć, że nie ufa jeszcze. Także myśle że wielu ludzi po prostu skraca czas na bicie się z kimś o podstawy, o tym czy ktoś się podoba.

Nie wiadomo kiedy jest ta linia ufania (albo miłości). Po przeprowadzce? Po czym? O to pytałem wyżej i nic.

boimy sie zostac wykorzystane

Jak wykorzystane? Przecież seks jest dwustronny. Co innego jakbyś dawała o wiele więcej od siebie i ktoś by oszukiwał. Ale czy w seksie tak się da? Dla mnie to dwustronne. Nie rozumiem tej mowy o wykorzystywaniu seksualnym. Przecież to prawnie zabronione

od razu, zeby uniknac zbednych oskarzen ad personam - nie mam nic przeciwko intercyzie, w moim przypadku sama ja proponowalam.

Dlaczego? Więcej zarabiasz niż on, czy doszłaś do innych wniosków, że np. godzi to w niego?

•  

bylismy ze soba 3 lata a seks przez prawie caly czas zwiazek (oprocz ostatnich 2-3 miesięcy) byl przynajmniej 5 razy w tygodniu. A bycie razem z tym ostatnim niebieskim o ktorym tu pisze licze od rozmowy o tym ze chce byc juz ze mna w zwiazku i ja z nim rowniez. Moze rzeczywiscie bede juz sama i nikogo nie spotkam i wole to niz sie do czegos zmuszac. Moze przegapilam szanse na fajny zwiazek przez to swoje myślenie i trudno. Nie gadam do nieznajomych o seksie i nie bede nigdy, chce seksu z kims komu na mnie zalezy a przez miesiac to kazdy moze udawac

@AnonimoweMirkoWyznania: A z nim po tym miesiącu związku rozmawiałaś o seksie?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: W końcu jakaś normalna dziewczyna, a nie taka co wskakuje pierwszym lepszym do łózka, a Ty się jeszcze głupio pytasz czy to coś złego? Nie, to nic złego, to powinna być w ogóle podstawa człowieka z jakąkolwiek godnością osobistą, że nie oddaje się byle komu. Miesiąc to jest nic, to jest dosłownie chwilka i jeśli ktoś nie umie wytrzymać bez seksu przez miesiąc to bliżej mu do zwierzęcia niż człowieka. Nie słuchaj tych wszystkich napaleńców, bo oni by chcieli aby każda im dawała od razu. Trzymaj się swoich zasad, zachowuj godność, a nie dawaj się mamić presji społecznej.

To, że dwóch takich spotkałaś wcale nie oznacza, że milion innych jest taka sama. Spotkasz jeszcze na drodze faceta, który wręcz doceni, że znalazł taką co się szanuje i chce przekonać, a nie wypina na drugiej randce. Seks jest oczywiście bardzo istotny w relacji, ale to wcale nie oznacza, że trzeba od razu do łóżka wskakiwać. Takie niestety teraz czasy, że dobór partnerów przypomina bardziej kupno samochodu, a seks traktują jak jazdę próbną. A skoro naturalnie nie idziesz za tym głupim trendem, to po co się do niego zniżać na siłę?

Ręce opadają jak się czyta, że dla ludzi miesiąc randkowania to taki szmat czasu i już im się wszystko należy. Co to jest miesiąc... nawet kurwa szczypiorek nie urośnie w tyle.

•  

chętnych niebieskich i każdy gada, że tak nie jest ale tak właśnie jest

@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że jest i nie wiem kto tak gada. Mężczyźni potrzebują seksu z przyczyn czysto naturalnych i jeśli "bliskie" spotkania z nowo poznaną kobietą nie kończą się wytryskiem to to strasznie boli. A do tego mało który niebieski się przyzna. :)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: szanujacy sie facet nie bedzie tracil czasu na kogos kto sie juz ruchal a nie chce z nim xD po prostu to znaczy ze ni zasluguje wg Ciebie wiec nara

•  

OP (zapomniałam kodu): @nowywinternetach mój poprzedni wpis miał być ostatni ale ten będzie ostatni.
      Człowieku, czy ja tu pisze, że on miał się zgadzać na wszystko czego ja chce? NIE. Jest mi przykro, że nie dalej się nie spotykamy, że tak się to skończyło i tyle. Nikomu nie rozkazuje, nikomu niczego nie nakazuje. Nie chciał ze mną być to ok. Czy wypisuje do niego albo będę? Nie. To jego decyzja i jego życie. Tak jak napisałam- niech każdy żyje jak mu się podoba i nie zmusza się do robienia czegokolwiek (tak, ten niebieski też. chciał seksu to ok. na pewno gdzieś dostanie go szybciej i to jego życie, jego sprawa) i nigdzie tu go nie jechałam, nie obrażałam a to moge mieć żal i tyle. opisałam swoje uczucia i to co myśle na anonimowych wyznaniach więc to nie tak, że chodze i opowiadam ludziom co się stało czy obsmarowuje go przed znajomymi bo nie robie tego i nie bede robić. Ciągle piszesz o tym, ze jest ogien i odrazu seks i na pewno tak jest a ciezko zrozumiec ze moze ktos ma inaczej? ja umiem zrozumiec to, że np ty czy jakis inny niebieski czy inna rozowa pojda do lozka odrazu i im to pasuje i fajnie. tobie tak ciezko to zrozumiec ze ktos moze mnie pociagac i mi sie podobac a ja nie bede uprawiala z nim seksu. nie oczekuje tez, ze ktokolwiek bedzie sie ze mna uganial z "marchewka na kiju" jak to napisalem bo sama w wyznaniu napisalam, ze sie staralam, robilam niespodzianki i kolacje. nie umiesz zrozumiec tego jak mysle to trudno. ja umiem zrozumiec, ze ludzie nie musza zyc wedlug tego co ja uwazam za sluszne. Wiecej odpowiadac nie bede :)

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @damianooo5, @electron88, @Ptasinskas, @KrowkaAtomowka, @insajn, @skybot

•  

ŚwiętyGóral: dodam tylko w tym wątku, że ZA ŻONĘ TYLKO DZIEWICA, a reszta tfu, szkoda na nie marnować czasu.

Chyba żeby tyko poruchać i zostawić, wiadomo

•  

OP (zapomniałam kodu): @maur tak, rozmawialiśmy o tym. rozmawialiśmy także o naszych poprzednich relacjach. powiedziałam o tym, że chce z nim być ale do pójścia do łóżka potrzebuje troche czasu i chce go dobrze poznać tak aby nie było później dziwnych niespodzianek i zależy mi na stałym związku a nie na czymś przelotnym.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: problem w tym, że chyba nie czaisz, że miesiąc czasu to idealny czas na to, aby przespać się z kimś, jeśli zależy Ci na drugiej osobie. Takie chodzenie za rączkę jest dobre jak ma się 16 lat, a nie 24.

I nie chodzi o to, że byłabyś uznana za puszczalską, bo byś nie była, ale o to, że seks niesamowicie zbliża ludzi do siebie.

Poza tym wyobraź sobie, że ten koleś mógł wcześniej spotykać się z 3 innymi laskami, z którymi był po 2-3 miesiące bez seksu i po prostu stwierdził, że skoro tak nie wychodzi, to nie ma sensu tego ciągnąć.

Gdyby on Cię naprawdę pociągał, podobał Ci się, widziałabyś w nim swojego faceta, to po tym miesiącu, w "miesięcznicę", przespalibyście się. Widocznie to nie ten, i tyle.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania do chuja czemu mnie za kazdym razem wolasz?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: No jak rozmawialiście, to spoko. Pomiając wątek kiedy iść do łóżka, bo to sobie każdy podejmuje decyzje, to co panikujesz, nie dla Ciebie facet/Ty nie dla niego i tyle.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Już Ci ktoś napisał. Mówisz, że problemu nie ma, ale chciałaś się wyżalić. Wyżalić się, kiedy nie ma problemu? Seems legit. Przecież ludzie się żalą, z tego co dobre.Chciałaś związku, ale chciałaś czekać na seks nie wiadomo ile. Naprawdę pomyśl czego sama chcesz.

Jest Ci przykro, ale nie pomyślisz, że mogłoby się wydarzyć inaczej, gdybyś zmieniła zachowanie. Albo przynajmniej typ faceta, z którym bajerujesz. Zobacz w te komentarze ilu jest takich co lubią po kilku latach takie sprawy. Napisałem Ci że chemia buduje wszystko. Jeśli jej nie ma, to można i 10 lat czekać żeby nawet Twoje skarpetki zobaczył.

chciał seksu to ok. na pewno gdzieś dostanie go szybciej

Seksu się nie dostaje. Seks jest kiedy dwoje ludzi go chcą. Nie chcą (Ty nie chcesz), więc nie pasujecie do siebie, po co drążyć temat?

nie umiesz zrozumiec tego

Najpierw pomyśl, czy umiesz zrozumieć tego, który Cię odrzucił i tych, którzy Ci tłumaczą dlaczego tak się mogło stać. W tym momencie to Ty chcesz tutaj wszystkich przekonać, że robisz dobrze i nie ma opcji, by było inaczej. To gratulacje.

I kto tu nie rozumie innych?

Ciągle piszesz o tym, ze jest ogien i odrazu seks

Dlatego niczego nie zrozumiałaś z tego co napisałem. Od razu seks (nie moje słowa). Ciągle pisze (raz napisałem, że przy ogniu ciężko nie pokazać sobie atrakcyjności wzajemnie). Dla Ciebie to "ciągle".

Tak w 5 minut wtedy seks będzie. Nie ma co pisać. Poszukaj romantyka.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jak już nie jesteś dziewicą, to nie dla ciebie romantyczności i czekanie z seksem, bo to hipokryzja

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Weź sobie wykopka tylko nie normika. Taki, to czeka całe swoje zycie na seks, więc ten miesiąc, to dla niego nic xD

•  

jak już nie jesteś dziewicą, to nie dla ciebie romantyczności i czekanie z seksem, bo to hipokryzja

@xdddddddddddddddddddd: Dobrze, że to zielonko napisałeś. O tym zapomniałem. Dziewicy można jeszcze wybaczyć. Ewentualnie tej, co wnosi dużo poza seksem.

Weź sobie wykopka tylko nie normika. Taki, to czeka całe swoje zycie na seks, więc ten miesiąc, to dla niego nic xD

@Blaskun: I to jest rada za którą płaciłbym w mirkocoinach, tyle że nie ma Cię z nami.

•  

@nowywinternetach: OPka napisała, że kończy temat, nie będzie komentować a ty dalej swoje mądrości
      Napisałem Ci że chemia buduje wszystko weź jeszcze powiedz co myślisz to wszyscy tak zaczną robić i to będzie najlepsze co jest i jedyna prawda bo przecież ty tak napisałeś.
      weź zrozum w końcu, że to każdego sprawa co robi i jak a to tylko amw i ludzie tu piszą o tym o czymkolwiek więc niech się żali jak chce. Ciągle to samo, że mogłaby zmienić zachowanie a ona pisze, że nie zmieni i woli poczekać na spotkanie kogoś kto to zaakceptuje i wie, że może się nie doczekać ale ty i tak nadal swoje. Napisała już, że każdy ma swoje podejście do życia i ona nie widzi nic złego w tym, że ludzie robią inaczej ale to nie dla niej.

•  

@nowywinternetach:Dziewicy można jeszcze wybaczyć.

współczuje twojej kobiecie

•  

weź zrozum w końcu, że to każdego sprawa co robi

@everybodyfrytki: I rozumiem. Można być cnotką, można być dojrzałą kobietą, która wie czego chce, można być tą, która pogrywa sobie z odwlekaniem seksu, mimo że jest ogień.

Tyle że wiesz co? Trzeba się liczyć z konsekwencjami, a nie się żalić, bo to oznacza że się nic nie zrozumiało z tego doświadczenia i widzi się winę w drugim.

Ciągle to samo, że mogłaby zmienić zachowanie a ona pisze, że nie zmieni i woli poczekać na spotkanie kogoś kto to zaakceptuje

No to niech nie zmienia, co mnie jej życie obchodzi? Żali się tutaj, to dostaje receptę. Nie pasuje to znaczy że chciała by powiedzieć "tak, tacy faceci to chuje". Ale niekoniecznie. Takich sytuacji sporo w życiu spotka. Im będzie starsza, tym więcej. Żaden w miarę ogarnięty-nie romantyk nie będzie czekał nie wiadomo ile. Trzeba się sobie podobać.

Dziewicy można jeszcze wybaczyć.

współczuje twojej kobiecie

Tak, dlaczego? Bo nie wybaczam tym, co miały dziesięciu z którymi szły do łóżka po miesiącu, a z nowymi chcą po roku? Nie spinaj, bo widzę, że Ty to opka, lub jej siostra po fachu.

•  

Już mi się zaczęła OPka podobać aż doczytałem, że ma zerwane plomby gwarancyjne. :/

•  

@nowywinternetach: pewnie wszyscy, którzy tutaj mieli inne zdanie niż ty to OPka

•  

pewnie wszyscy, którzy tutaj mieli inne zdanie niż ty to OPka

@everybodyfrytki: I tylko tyle masz do powiedzenia? Prędzej moje założenie jest trafne, niż Twoje. Bo kilku miało inne zdanie niż ja i co najwyżej mogę im pogratulować, nie mówiłem że są opkami. Niech czekają i 10 lat. Ich sprawa. W tym czasie się wiele zdarzy.

•  

@nowywinternetach Mysle, ze miesiac, a 2 lata to jednak spora roznica :)
      sama doswiadczylam zwiazkow, (lub tez nieoficjalnego spotykania sie, jak wolisz) w ktorych przed uplywem miesiaca uslyszalam, ze bez seksu teraz natychmiast nie ma sensu tego kontynuowac, chociaz dotyk byl i chec poznania sie szerzej tez byla.
      doswiadczylam tez zwiazku, w ktorym poczekalismy na siebie i byl ogien, bo do seksu doszlo juz kiedy nie bylismy sobie obcy.

tak, seks jeat dwustronny, nigdzie nie napisalam, ze facet tez nie moglby poczuc sie wykorzystany, kiedy po dopuszczeniu do intymnosci ktos olewa go sikiem prostym.

a co do intercyzy to plot twist, tak, zarabia wiecej.

•  

Mysle, ze miesiac, a 2 lata to jednak spora roznica :)

@cirael: Jednak.

sama doswiadczylam zwiazkow, (lub tez nieoficjalnego spotykania sie, jak wolisz) w ktorych przed uplywem miesiaca uslyszalam, ze bez seksu teraz natychmiast nie ma sensu tego kontynuowac, chociaz dotyk byl i chec poznania sie szerzej tez byla.

Rozumiem źle do tego podchodzisz?

I drugie, bo to ważniejsze. Czy z Twojej strony była chęć fizyczności?

Jak z kobiecej strony jest chęć i przeczekiwanie miesiąc do dalej, to... trudno mi to widzieć.

doswiadczylam tez zwiazku, w ktorym poczekalismy na siebie i byl ogien, bo do seksu doszlo juz kiedy nie bylismy sobie obcy.

Można i tak, tylko czy naprawdę potrzeba tego? Po co przedłużać ogień, nie wiem, pół roku? O latach nie wspomnę.
      Co to daje?

tak, seks jeat dwustronny, nigdzie nie napisalam, ze facet tez nie moglby poczuc sie wykorzystany, kiedy po dopuszczeniu do intymnosci ktos olewa go sikiem prostym.

Dlatego spytałem o co chodzi z tym wykorzystaniem. W czym miałabyś być wykorzystana, gdy to dwustronne? Czy o coś innego chodziło?

a co do intercyzy to plot twist, tak, zarabia wiecej.

Najważniejsze że ona jest, nie wypytuję ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Co w tym dziwnego? Jak ktoś komuś proponuje związek, to jak może nie czuć pożądania? I żeby nie było, o matkę mojego dziecka starałem się półtora roku. Tak. Była dziewicą. Tak. Długo czekała (już miała trójkę z przodu). Ale przez całe te półtora roku nikt tego nie nazywał związkiem. To nie było na siłę. Po prostu z każdym dniem było coraz lepiej z nią spędzać czas. To było naturalne.
      Dla mnie takie "na siłę" szukanie miłości życia, deklarowania sobie wzajemnie wierności bez pożądania nie ma sensu. Dla mnie- jako mężczyzny raczej dojrzałego coś takiego to jakiś sprawdzian faceta niczym trenowanego pieska. Czekaj równo rok, czy coś w tym stylu... Przecież to się czuje czy ktoś Cię pociąga czy nie.
      Teraz zwracam sie OPki: widocznie masz problem z komunikacją z facetami. Dopóki nie poczujesz, że jesteś gotowa iść z kimś do łóżka nie deklaruj mu związku. Nieważne ile by to nie trwało. Protip: ale rozmawiaj o uczuciach.

•  

robienie jakiś kolacji

@AnonimoweMirkoWyznania: jakichś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem ekspertem, nie znam Cie, ale znam sporo facetow, ktorzy bez seksu ,,wytrzymaja" nawet i kilka miesiecy, moze problem lezy w zachowaniu? To przyjacielska, nie zlosliwa rada.

•  

WierzgającyKondon: > żeby nie było, o matkę mojego dziecka starałem się półtora roku. Tak. Była dziewicą. Tak. Długo czekała (już miała trójkę z przodu).

@kiszczak: Piszesz "matka mojego dziecka", więc pewnie już nie jesteście razem? Czyli jednak ta 30letnia dziewica nie okazała się taka świetna? XDDD

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @KrowkaAtomowka, @insajn, @skybot

•  

OP (Zapomnialam kodu): @Purple no ja akurat nie bylabym dla ciebie wymarzona kobietą bo ja juz z jednym niebieskim bylam przez 3 lata ale rozumiem o czym piszesz :)

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Raffaello96, @KrowkaAtomowka, @insajn, @skybot

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Samo życie. Dlatego nie ma co seksu samego w sobie demonizować. Jak coś do siebie ludzi ciągnie to pojawia się on naturalnie.

•  

UwielbianaDama: ale miesiąc znajomości przez internet, czy spotykaliście się kilka razy? jak odmawiasz seksu to widać że nie jest twoją miłością

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

•  

OP (Zapomnialam kodu): @UwielbianaDama juz kilka razy tu pisalam ze nie mam zadnych kont na tinderze czy badoo. Nigdy nie poznalam kogos przez internet.
      Poznalismy sie przypadkiem bo zaczepil mnie w sklepie. Zaczelismy sie spotykac i przez te pierwsze 2 tygodnie widzielismy sie co drugi, trzeci dzien a potem juz prawie codziennie nawet na godzine czy dwie

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: @wykop dlaczego do jebanego chuja jestem wolany za kazdym razem jak autorka tego wątku cos to pisze, przeciez ja teog nie obserwuje.

•  

@Shishu: Ej, ale to nie zawsze jest takie proste ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znam bardzo dobrze przypadek, kiedy laska się dobre pół roku zastanawiała, czy jak jest z facetem to chce z nim być czy w sumie nie chce, czy to dla niej czy nie dla niej... No i teraz są już razem parę ładnych lat i planują ślub. Więc różne historie się zdarzają ;)

•  

ZdrowyDryblas: Jak można sie wiązać z kimś kto nie chce seksu?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To jest Witek (ten po lewej). Witek to połączenie człowieka z cyborgiem-jest niesmiertelny. Historia miała miejce na jednym z wielu wesel gdzie mamy przyjemność poznać bardzo wielu ludzi-lecz Witek długo zostanie nam w pamieci. Więc moze przybliże jego postać w postaci harmonogramu:-)
    godz. 17.40 Witek zjawia sie na weselu niczym dźin z magicznej lampy
    17.45 Witek otwiera pierwsza butelke wódki
    18.00 ciepłe danie-Witek nakłada każdemu 18.20 Witek kończy rozlewac 3-cią butelke wódki
    18.30 Po co mi ta marynarka?
    19.00 Jego towarzysze kieliszka zaczynają odmawiać picia-on sie nie poddaje
    19.30 Pierwszy taniec-ale zaraz, gdzie sie podział Witek?!?
    19.35 Nasz cyborg wychodzi z kuchni- pił tam już ze wszystkimi
    20.00 Huczna zabawa-król parkietu obraca wszystkie ciocie
    21.00 A teraz idziemy na jednego- mocno widoczne znaki dzialania alkoholu, ale nie poddaje sie
    21.45 Witek wypił juz z kazdym gosciem obecnym na weselu
    22.30 Witek tanczy na krześle
    22.32 o przepraszam-zaczyna wchodzić na stół
    23.00 jego kompani sasiedzi przy stole mówią ze maja juz dość

23.10 Witek zaczyna pić na drugą nogę z każdym gościem po kolei
    00.00 OCZEPINY!!! Witek gwiazdą wieczoru-zespół nie może wyjść z podziwu
    00.50 Witek pomaga roznosić tort---polejcie jak juz u Was jestem

01.30 Witek przekroczył "DAWKĘ ŚMIERTELNĄ" trzykrotnie
    02.00 Nieśmiertelnego przyprowadzaja do naszego baru;-) Co Ci podac?- www.... wwyyy.... wóóód....-czystej mi polejcie! ale nie w kieliszek-w ta dużą szklanke. - nasz klient nasz Pan! Prosze bardzo Panie Witku, tu są jeszcze owoce na zakąske. (ilość wódki widoczna na zdjeciu-poszło wszystko)
    02.30 miło bylo z Wami ale musze iść jeszcze napić sie z zespołem-tak przynajmniej sobie to przetlumaczyłem z jezyka marsjańskiego
    03.00 wszyscy kompani Witka śpią juz od 2 godzin w samochodach
    03.20 Witek ponownie wkracza na parkiet-prawa fizyki zostały obalone
    04.30 zaczynamy sie powoli zbierać z barem- Witek osusza stół wiejski
    05.10 Koniec wesela-Witek pomaga obsłudze sprzątać... Na moje oko 13 promili... Nie wiem-nie umiem wytłumaczyć jak jest to możliwe, ale jednak- Witek przepił wódke;-)

#heheszki #pasta #klasyk
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

"Wiem, że w dużych miastach są oferty pracy dla programistów zarabiających po 20 tysięcy złotych. Ale bohaterowie mojej książki nie zarabiają tyle przez rok." - cytat z Newsweeka i głównego wykopu.
    Bo są za głupi! Tak, 1,6 mln pracujących Polaków to debile. Znam ludzi, którzy robią po 20 tysięcy i programistami nie są, ale w zasadzie są to mniejsze zarobki:
    -maszynista, który stale się doszkala i zdobywa kwalifikacje: 8 tysięcy netto, tak, maszynista bo się młodym nie chce uczyć tego zawodu
    -glazurnik, lekko 15k wyciąga, roboty ma w cholerę, ale on myśli i zatrudnił kilku pomocników, położyli glazurę w kuchni w 3h, podłoga i ściana, po czym polecieli na następne zlecenie (kilka zleceń na dzień wychodzi)
    -hydraulik, przyszedł, naprawił przeciekające łączenie (300zł), dzwoniłem do 11 hydraulików i 1 się zlitował, reszta woli na domkach pracować
    -znam też profesjonalnych złomiarzy, jak z filmu Discovery. Jeżdżą ekipą i busem po Polsce, 50k do podziału na 4 wychodzi
    -nie mówiąc już o robocie stricte IT, ale nie programowanie, np. właściciele stron internetowych, blogów, sklepów - to nie robota? No tak, skoro nie fizol, to nie robota.

Wszystko się rozchodzi o poszerzanie kwalifikacji, bycie specjalistą w swojej dziedzinie. Te 1,6mln ludzi (800tysięcy na minimalnej, to muszą być debile, skoro potrafi ich zastąpić Ukrainiec bez znajomości języka).

Jak ktoś w Polsce z polityków mówi, że trzeba pomóc najbiedniejszych, to mi się nóż otwiera w kieszeni. Dlaczego mamy pomagać najbiedniejszym? Są biedni, ponieważ są debilami... (wykluczając niepełnosprawnych).

#praca #biznes #programista15k #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (238)

Chyba trafiłem na tą słynną logike #rozowepaski #tinder #heheszki #podrywajzwykopem #przegryw
    reszta w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (91)