Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale po*ebana akcja xDDDD

  Wracam sobie zje*any po pracy chwile po 21:00 a ze mam ciśnienie na dwójkę to pozwoliłem sobie puścić cichacza. To był cichacz w wersji killer czyli super cichy o ogromnej mocy rażenia xDD a jeszcze siedzę na samym końcu gdzie jest silnik więc nikt tego cichacza nie mógł usłyszeć więc xD i poszedł cichy zabójca.

  A na serio bonczur poszedł fest, 9/10 w skali cichaczy zabójców. Bezszelestnie jak predator, skutecznie jak blitzkrieg. No i siedzi ze dwa metry ode mnie jakiś koleś z psem xDD CHYBA WYCZUŁ MOJEGO MESSERSCHMITTA bo mina mu zbrzydła i zaczął gdzieś dzwonić

  Dzwoni i prowadzi taki dialog:
  -NO W AUTOBUSIE
  NO JADĘ ZA DZIESIĘĆ MINUT BĘDĘ
  NO BUBU CHYBA CHCE KUPE BO JUZ BONKA PUŚCIŁ

  Ja tam siedzę i kisnę grubo xD nie dość że poszedł bonczur to jeszcze koleś winę na psa zwalił xDDD musiałem mu zdjęcie zrobić jak wychodzili xD

  #heheszki #truestory #takbylo #cotusieodpierdala #ztm

  Tldr

  pokaż spoiler Zjebałem się w autobusie


  Ps

  pokaż spoiler Nie jestem z tego dumny ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Dzisiaj 87 lat kończy Ryszard Kotys, aktor znany z roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich a także sprzedawcy kota w fimie Sami Swoi i maszynisty w filmie Psy 2 oraz innych niezliczonych charaktestycznych ról drugoplanowych.

  Aktor urodził się 20 marca 1932 roku w Mniowie w województwie kieleckim i z tym rejonem początkowo wiązał swoją karierę aktorską na deskach teatru. Potem grał na wielu scenach w całym kraju aż do czasu gdy w związał się z Łodzią gdzie aż do emerytury w 1997 roku grał i reżyserował spektakle w tamtejszym teatrze im. Stefana Jaracza. Obecnie ze względu na stan zdrowia ograniczył swoje występy do serialu Świat według Kiepskich kręconego dwa razy w roku - zimą i latem.

  Zdjęcie z lutego wrzucone na FB przez Renatę Pałys grającą Helene Paździochową.

  #ciekawostki #swiatwedlugkiepskich #kiepscy
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Ile plusów tyle dni bez papierosa! - mój nowy challenge przed 40 urodzinami

  odpowiedzi (22)