Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3onek: mały stresik zawsze będzie obecny i jak dla mnie, to jest "broń", z której można korzystać na dwa sposoby - albo sie dzięki niemu potrafimy bardziej skupić albo kompletnie nas rujnuje - i ja staram się dzięki niemu właśnie skupić ;p
@Ser_Gouda: a te kółko to nie należy się z góry?

swoją drogą sprawdź czy dostajesz zimny motocykl, ja jak robiłem 8semkę to pierwszy raz pojechałem na zimnym, na ssaniu, gdzie zamiast 8/9km/h na luzie miałem 13km/h, po pierwszej porażce powiedzialem gosciowi, ze moto jest zimny, chcialbym go rozgrzać żeby miał normalne obroty/predkosc no i tak minutę/dwie trzymałem na troszkę wyższych obrotach i później już z górki ( ͡° ͜ʖ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanFable: właśnie nie wiem jak to wygląda, byłem w bardzo słabej szkole jazdy, gdzie gdyby nie mój spory wkład własny w naukę poza samą szkołą jazdy to dalej bym pewnie siedział na 125
@Ser_Gouda Zapomniałem dodać, że jak mi pozwolił na kilka rundek wokół placu to podkreślił, że nawet jak strące pachołka to nie zdaje. Lepiej się zatrzymać niż wyjechać poza linię na 8 :)
@Ser_Gouda: Nie popisuj się i nie rób ósemki na dwójce bo Cię egzaminator #!$%@? xD Slalomik też rozsądnie, bo jw. Rozglądaj się za rowerzystami przy przejściach dla pieszych, biorą się #!$%@? wie skąd i łatwo uwalić. Nie wiem jak sobie radzisz ze stresem, ale odpuść, ja np. podchodziłem zawsze na luzaku uznając, że jestem dobrze przygotowany a jak się nie uda to tylko kwestia pecha i zdam następnym razem. U mnie