Wpis z mikrobloga

@maxatop
@Aeny
@ImperiumCienia
@Aeny
@x-odus
@BaKuMMz
@starypiernyk
@MagicznyKarol
@anonspierdon
@yamakto
@BotRekrutacyjny

Chcecie bym co jakiś czas pisał jak idą mi postępy? Można założyć jakiś tag albo wołać plusujacych ten wpis. JEZELI KTOS NIE WIE O CO CHODZI TO RZUCAM PALENIE #weed JEST TO DLA MNIE WYZWANIE I CHETNIE PODZIELE SIE WYNIKAMI MOJEJ PROBY.
  • 14
@niewiemococho: Tak, ja jestem ciekawy. Możesz też opisywać swoje "stany" i jak bardzo Cię ciągnie i czy udaje Ci się to pokonać, ewentualnie jak stosujesz jakieś metody na oszukanie swojego organizmu czy zajęcie uwagi czymś innym to też pisz.
@niewiemococho: Mistrzu, jestem właśnie w trakcie długiej przerwy bo też za bardzo poleciałem ale to temat na dłuższą opowieść. Polecam zastąpienie jarania czymś innym. Ja mam prościej bo uprawiam dużo sportu więc wystarczyło, że zwiększyłem dawkę sportu i jest git :) powodzenia!
@BaKuMMz powodzenia. Ja myślę żeby zrobić sobie z rok wolnego od zioła, ogarnąć umysł i zakodować sobie w tym pustym łbie że co za dużo to nie zdrowo. Nie palę od poniedziałku i jak narazie dobrze mi idzie. Czuje popęd wciąż ale staram się czymś zajmowac. Gram na gitarze, jeżdżę na rolkach i na agresywnych rolkach, gram w kosza, śmigam sobie z dziewczyną na spacery kino itp mam nadzieję że mi się