Wpis z mikrobloga

@utopjec @Ofacet

Tylko że pis nie maszeruje razem z Blood and Honour, tylko partia razem chodzi za rączkę z antifą, która jest uznana przez USA za organizację terrorystyczną i której ideologia jest znacznie bardziej radykalna niż ta u Mao, Lenina i Trockiego.

Razem to tylko zasłona dla polskich anarcho komunistów z uroczą demokratyczną twarzą misia Zandberga.

PiS natomiast jest zwykłą partią bes żadnej ideologii, która tak samo jak PO, SLD i PSL
@Ofacet

chyba zapomniałeś wziąć leków,


W przeciwieństwie do cb ja żadnych brać nie muszę

Po drugie, kłamiesz. Antifa nie jest oficjalnie uznana za organizację terrorystyczna. To że kilka konserw w USA tak sobie pierdnelo o niczym nie świadczy


http://wprawo.pl/2017/09/05/fbi-uznalo-antife-za-organizacje-terrorystyczna/

amtifa nie ma ideologii. O czym ty #!$%@?. Antifa zrzesza członków multum organizacji i multum przekonań ideologicznych. Jedyny cel antify to walka z tendencjami faszystowakimi ot co.


Nie w ogóle nie ma ideologii.
@RYSZKRE8888 a jakies inne źródło od 'wprawo'? Bo średnio mnie interesują jakieś gunwo źródła.

Całkowita likwidacja kapitalizmu jest spoko. Wolny rynek taki faszystowski xD


Czy antifa ma jakiekolwiek zcentealizowane struktury? Nope. Czy antifa ma jakiekolwiek manifesty które są uniwersalne dla wszystkich z nimi się identyfikujacych które sugerują walkę z kapitalizmem? Nope.

Czy antifa uważa że wolny rynek należy zniszczyć? Cześć z pewnością. Ale antifa to nie jest organizacja o jakiejkolwiek ideologii dzbanie
@Ofacet

a jakies inne źródło od 'wprawo'? Bo średnio mnie interesują jakieś gunwo źródła.


Nie mam teraz czasu szukać po ang bo domyślam się że niezależnej też nie chcesz.

Czy antifa ma jakiekolwiek manifesty które są uniwersalne dla wszystkich z nimi się identyfikujacych które sugerują walkę z kapitalizmem? Nope.


Tak jedną z 3 głównych zasad antify obok walki z władzą i dyskryminacją jest walka z kapitalizmem który dzieli ludzi na bogatszych i
@RYSZKRE8888 wciąż nie rozumiesz xD antifa nie ma żadnych centralnych struktur. To tak jakbyś oskarzal ruch legalizacji konopii o chęć zliberalizowania aborcji. Wiele ludzi z tego ruchu z pewnością podziela to zdanie ale sam ruch ma tylko jeden cel:legalizacje konopii. Więc absurdalny byłoby nazywanie ich proaborcjonistami
@Ofacet

Antifa ma swoje struktury co było widać podczas G20 w Hamburgu.

BTW skoro nie mają żadnego programu to dlaczego na ich wszystkich portalach nawołują do walki z anarcho kapitalistami i anarcho rasistami?
@RYSZKRE8888 ma struktury. Lokalne. Niezależne od siebie nawzajem. Cały czas powtarzam że jest to oddolna inicjatywa bez struktur centralnych.

Nie wiem do czego nawoluja i o co ci chodzi ale antifa walczy z tymi których postrzega za zagrożenie dla społeczeństwa. Czyli za organizację faszyzujace. Najwyraźniej skoro chcą z nimi walczyć to uważają że mają coś wspólnego z faszystami.
@Ofacet

ma struktury. Lokalne. Niezależne od siebie nawzajem. Cały czas powtarzam że jest to oddolna inicjatywa bez struktur centralnych.


To tak jak faszyści. Zobacz w Polsce mamy ONR który jest niezależny od takiego Złotego Świtu w Grecji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem do czego nawoluja i o co ci chodzi ale antifa walczy z tymi których postrzega za zagrożenie dla społeczeństwa. Czyli za organizację faszyzujace. Najwyraźniej skoro
@RYSZKRE8888

To tak jak faszyści.


Nie. Faszyzm to doktryna polityczna. Nie ruch. Natomiast ONR jest ruchem który ma scentralizowane struktury.

W skrócie ci bardziej oczytani uważają za więsze zagrożenie kapitalistów, gdyż ci patrzą tylko na swój interes a takiego nazistę obchodzi chociaż los całego narodu.


W skrócie to kiedy przyjdzie po ciebie faszysta i mu się nie spodobasz to albo ciebie zabije albo się pozbędzie ciebie w inny sposób.

Natomiast jeżeli przyjdzie
@Ofacet

Totalitaryzm jest w sprzeczności z podstawami lewicowych doktryn więc Stalinizm czy Maoizm nie są reprezentatywne dla tego przypadk


Totalitaryzm może być równie prawicowy co lewicowy.

I zanim #!$%@? mi tutaj z sugestią że koniec końców komuniści mordowali ludzi - owszem. Mordowali.


Nie tylko komubiści anarchiści również. Robią to nawet teraz. Jak widać ich mizernym przyjaciołom w Polsce się to podoba.
Pobierz RYSZKRE8888 - @Ofacet 
 Totalitaryzm jest w sprzeczności z podstawami lewicowych dokt...
źródło: comment_i3ymZZPAqUOIe9e5rCZf6zp7bwCYoxHC.jpg