Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzień dobry! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na pyszne domowe Reese's Peanut Butter Cup w cenie 50 groszy za sztukę, zamiast 3 zł w sklepie

Przepis jest mega prosty i szybki. Dodatkowo poradzą sobie z nim nawet Ci, którzy nie mają cukierniczego doświadczenia. Nie ukrywam, że do jego przygotowania zainspirowała mnie ich horrendalna cena w Polskich sklepach (w moim Auchan były swego czasu po 9-12 zł za 3 sztuki, w (tfu) Biedronce widziałem je ostatnio w lepszej ale dość wysokiej cenie 5 zł za 3 sztuki. Reese's, które są jednymi z najpopularniejszych w Stanach słodyczy generalnie dobrą cenę mają niema wyłącznie w USA, a ich producent nastawiony jest na tamtejszy rynek (ponad 97% przychodów pochodzi z USA).

Do przygotowania domowych Reese's nie będziecie potrzebować żadnego specjalistycznego sprzętu ani trudno dostępnych składników. Jeśli macie w domu lodówkę, nożyczki i kuchenkę to przygotujecie je bardzo łatwo!

W ostatnim głosowaniu wyszło, że chcecie serii o burgerach, więc za jakiś czas można się jej spodziewać. Na razie doskonale swoje umiejętności będąc na diecie burgerowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że uda się zrobić coś fajnego.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, każdemu postaram się w miarę posiadanej wiedzy pomóc :)

Jeśli zrobicie domowe reese's z tego przepisu to wrzucajcie je na mirko i oznaczajcie mnie oraz tag ;)!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
    MG78

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
    Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
    pokaż całość

odpowiedzi (125)

Nie ja to przeżyłem ale... jak można w pociągu z płatną rezerwacją miejsc krzyczeć na jakiegoś młodego faceta, że jest dupa nie chłop bo nie ustępuje kobiecie miejsca. Przecież to już jest nawet za dużo jak na logikę różowych.

Kupujesz coś a potem ktoś oczekuje że się tego zrzekniesz... ja pitolę
    #logikarozowychpaskow #pkp #rozowepaski

odpowiedzi (79)

• odpowiedzi (22)