Wpis z mikrobloga

@FoxX21: oi siema, właśnie mi się przypomniało o tym serialu, skończyłem na 4 sezonie, więcej odcinków nie było. Teraz widzę, jest 5 sezon. Jest sens kontynuować? Czy jeszcze wydawać będą ten serial czy się na 5s kończy?
@Avmatrac: ale mam super słabą pamięć, dopiero jak zobaczyłem ponownie bohaterów to przypomniały mi się wątki każdego z nich i że było sporo różnych w serialu Mudżin z SI, bunkier, no i kozak aktor z Black Sails :P
Także serial był całkiem spoko.
Zabieram się za oglądanie. Dzięki.
@drzuo: Może i tak, no ale weźmy jej zachowanie jest tragiczne i porównywalne z tym jakby pedofil miał kogoś upominać, że źle traktuje/wychowuje dziecko

@FoxX21 Tak ale nienawidzę dzikusów w tym serialu i wolałbym żeby ich spaliło. Poza tym Oktavia już za długo żyje i to co się #!$%@? to jest żenada po prostu. Z idiotki która skacze na pałę do radioaktywnej wody nagle się robi wielka wojowniczka xD I babka ważąca 40kg trzęsie bunkrem pełnym rosłych chłopów zaprawionych w walce od urodzenia xD Bitch pls... Clark nawywijała parę numerów ale nie miała wyjścia, ja bym
@drzuo: Też uważam, że historia Octavii jest aż za bardzo przegięta i jest zbyt dobrym wojownikiem, ale i tak ją wolę od Clark, bo według mnie jest ładniejsza ()