Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  kocia impreza, więcej zdjęć w komentarzach. #smiesznekotki #koty #zwierzaczki

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Mirki mój mózg rapuje, chyba mnie to emocjonalnie przerasta. Strasznie się pokłóciliśmy przez telefon, a na dodatek miała mieć jeszcze klienta. Napisała do mnie później i tak to wyglądało.

  Nie wiem co z tym zrobić. Ona nie zrezygnuje, ja tego nie przyjmę. To chyba koniec.

  https://www.wykop.pl/wpis/33731859/poznalem-spoko-dziewczyne-bardzo-ladna-8-10-fajnie/

  #tinder #zwiazki #pracbaza
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy nadal jest bardzo skromnym człowiekiem. Oto, co Paul Pogba powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe":

  "Jeszcze przed mistrzostwami obiecaliśmy sobie, że każdy z nas, oczywiście jeśli wygramy mistrzostwo, kupi wszystkim kolegom jakiś upominek, który będzie się kojarzył z dającym prezent. Wielu było bardzo pomysłowych: Kylian Mbappe dał nam maski żółwi ninja, w których było ukryte trochę nandronolu, a Samuel Umtiti - piłkę do siatkówki. Najbrdziej urzekł mnie jednak N'Golo, który wręczał nam nową płytę Taco Hemingwaya pt. "Cafe Belga". Zaskoczony spytałem się: "dlaczego dajesz nam płytę tego jebanego grafomana bez żadnego flow?". Kantemu zaszkliły się oczy i z rozbrajającą szczerością odpowiedział: "wiem, że Taco to gówno, dlatego uznałem, że będzie się ze mną kojarzył. Chciałbym wam dać płytę Bezczela, ale jako tak przeciętny piłkarz nie jestem godzien, by moje nazwisko było kojarzone z tak wielkim artystą jak on."

  Czy tylko ja uważam, że polscy piłkarze powinni się od niego uczyć?

  pokaż spoiler #pasta #pilkanozna #mecz #polskirap #tacohemingway
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)