•  

  Drogie Mirki,

  postanowiłem niedawno spełnić swoje marzenie i totalnie z dupy kupiłem bilety do Londynu na finał Wimbledonu. Oczywiście, gdybym chciał kupić bilet na sam mecz, wypłacałbym się przez następne 10 lat, ale wystarczy mi atmosfera bycia wokół wydarzenia i oglądania finału na Henman Hill, a już najbardziej to marzy mi się, żeby Federer wyszedł jako zwycięzca do fanów i pomachał nam łapą.

  W związku z tym pytanie - czy ktoś dysponuje może jakąś kanapą w okolicach Wimbledonu? Materacem? Wiele mi nie trzeba, wystarczy, że prześpię te 5-6 godzin każdej nocy. Oczywiście nic za darmo, wszystko jest do dogadania, ale wolę najpierw spróbować tutaj, a potem dopiero na AirBnB czy innych bookingach.

  Lubię gotować, więc w zamian mogę też zaoferować kilka pysznych posiłków, #pokazmorde też mogę zrobić na priv jak ktoś będzie tego potrzebować do weryfikacji, czy nie zgwałcę go w środku nocy. Albo czy chciałby mnie zgwałcić, bo może być i tak.

  I tak nie będzie mnie większość czasu, przyjeżdżam w sobotę 14.07 późnym popołudniem, w niedzielę od samego rana do wieczora jestem na Wimbledonie, a w poniedziałek o 5:00 rano (albo nawet wcześniej) spieprzam na lotnisko.

  Dzięki!

  #uk #londyn #wimbledon #tenis #podrozujzwykopem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gdzie tu logika

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Idę rano do #pracbaza alejkami i z daleka już widzę, jak baba sra swoim psem na chodniku. Oczywiście nie posprzątała więc podchodzę i pytam czy nie potrzebuje torebki. Ona sie pyta o co mi chodzi, ja pokazuję gó...no i wyciągam z kieszeni torebkę na kupsztala bo zwykle mam pokitrane po spodniach i jej podaję. Baba sie drze żebym spier....ł, rzuca we mnie torebką i odchodzi. Pies nieudolnie próbuje zakopać gó...no ciągnięty siłą. Moje spojrzenie i jego na moment spotykają się. Patrzę w oczy jedynej inteligentnej istocie która jest w promieniu kilku metrów...
  #patologiazmiasta #zalesie #truestory (nie #pasta)
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Szczerze to pasowałoby wziąć tą kupe i rzucić jej w pysk ale człowiek by sobie problemów narobił.
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • odpowiedzi (8)