Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzisiaj zostałam wysłana do pomocy w sprzątaniu pokoi, bo był szybszy przyjazd gości. Sprzątamy dwójkami, więc zostałam przydzielona do chłopaka o imieniu Bartek. I tak sobie sprzątamy sprzątamy i przed kolejnym pokojem zabrakło pościeli więc poszłam do magazynu aby donieść więcej. Bartek w tym czasie sprzątał łazienkę. I przechodzimy teraz do meritum.
    Wracam, wchodzę do pokoju, Bartek nadal w łazience. Istotne jest to, że mam dosyć cichy chód więc się nie zorientował, że weszłam do pomieszczenia. Ułożenie jest takie, że stojąc przy biurku widzę całą łazienkę i właśnie tam stanęłam. No i w tym momencie słyszę PFFFFRYTTTTT, no tak potężne pierdnięcie jakby co najmniej wulkan się obudził i miała być erupcja. Cud, że spodnie na dupie mu nie pękły. Ale ale! Bartek wydaje z siebie "łoooo, uhhhh" i macha ręką przy dupie. Dodaje po wszystkim ciche "fuj".
    I w tym momencie się odwraca i widzi mnie, lekko zszokowaną. Ja w międzyczasie zaczynam po prostu czuć odór zgniłej kupy, Bartek robi się lekko czerwony więc mówię "Jesu, Ci starsi ludzie są straszni, co oni jedzą, podziwiam że dałeś radę wysprzątać tę łazienkę, przyniosę Ci odświeżacz", Bartek w tym czasie narzeka na smrodzących staruszów, daję odświeżacz i idę do następnego pokoju. xDDDDD

pokaż spoiler Wiem, że pierdzenie to rzecz ludzka etc, ale takiego czegoś jeszcze nie słyszałam i nie czułam w życiu. xDDD
    Z drugiej strony sytuacja jest dla mnie lekko komiczna, nie do końca wiem czemu. :D

#pracbaza #heheszki #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

Wraz z @StaraPannaZKotem mamy dla wszystkich informację.

W styczniu tego roku na #mirekszukazony mirabelka @StaraPannaZKotem dodała swoje ogłoszenie.
    Odpisałem na nie i od 17 stycznia zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, a dokładnie wczoraj przeprowadziła się do mnie (wraz ze swoim #kitku ) prawie 400 km od swojego domu !! Tę krótką historie dedykujemy wszystkim spod tagu #tfwnogf #przegryw #stulejacontent. Nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak - jeszcze spotkacie swoją miłość. (。◕‿‿◕。)
    Dziękujemy organizatorom akcji #mirekszukazony (ʘ‿ʘ) oraz #mirabelkaszukamirka

#truestory #wygryw #chwalesie #coolstory #rozowypasek #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Wszystkich plusujących ten wpis zawołam w dniu rozpoczęcia mundialu 2022 w Katarze :)
    Zobaczmy ile osób przetrwa do tego czasu ᕦ(òóˇ)ᕤ
    #mecz #pilkanozna #mundial #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (14)