Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nawiązując do wpisu dot. zwyczaju wmurowania kota w ścianę w Chinach parę osób chciało zobaczyć co się wydarzy jak wrzucimy to na grupy dla kociarzy. No więc zebrałem trochę contentu i oto skutki (w pierwszym komentarzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było, to sporo osób, mniej więcej połowa ogarnęła, że to fake, dla was powybierałem co najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ciekawostki #koty #chiny #byloaledobre #heheszki #pdk #kot #gif
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  #pasta
  Anony, czy to kazirodztwo?

  Nie jestem tego pewirn, bo w tym przypadku nie doszło do żadnego aktu seksualnego, ale już tłumaczę.
  Gdy byłem mały mama kazała mi nosić kołek analny (który nazywaliśmy kupowym korkiem) i to przez cały czas. Mogłem go zdjąć tylko przy robieniu dwójki, potem podetrzeć się i włożyć go z powrotem.

  Byłem bardzo mały, więc myślałem że to coś normalnego i wszyscy tak robią. Pewnego dnia w szkolnej toalecie przez przypadek wpadł mi do kibla i spuściłem go ze ściekiem. Kiedy wróciłem do klasy powiedziałem nauczycielce, że spuściłem swój kupowy korek w toalecie, a ona naturalnie nie wiedziała o co chodzi, więc wysłała mnie do higienistki.

  Po piętnastu minutach tłumaczenia czym kupowy korek jest do szkoły została wezwana policja. Policjant zadawał mi różne pytania, a ja się bałem że wpadłem przez to w jakieś kłopoty. Koniec końców okazało się że moja matka miała schizofrenie i kazała mi nosić to gówno żeby szatan nie wsadził mi swoje chuja w dupę i nie zmienił mnie w geja.
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Swoje 75 urodziny obchodzi dziś Tadeusz Sznuk. Wszystkiego najlepszego!
  #tadeuszsznuk #1z10 #urodziny #ciekawostki

  odpowiedzi (18)