•  

powiem wam szczerze że jestem autentycznie głupi jeżeli chodzi o #kryptowaluty
    obserwowałem kurs #bitcoin szukając odbicia i wczoraj wydał mi się odpowiedni dzień na inwestycje
    tłumaczyłem to sobie tym, że był już dołek, że spadki trwają odpowiednio długo, a nawet widziałem
    kurs jest broniony przez grubasów, że niżej raczej nie spadnie, no i właśnie przewaliłem ponad 10% inwestycji
    jeden dzień mi na to wystarczył, zapamiętajcie to sobie na tym tagu, że mnie nie ma co słuchać
    jak będe tutaj robił jakieś wpisy to mnie nawet nie czytajcie, albo się ze mną pokłóćcie dla mojego dobra
    nie znam się na inwestowaniu i podejmuje złe decyzje, jestem z tych co tracą w świecie #btc #eth #ltc #trx itd. itp.

•  
      d.....r

+1

@maras_sc2: witam w klubie (ʘ‿ʘ)

•  

no i właśnie przewaliłem ponad 10% inwestycji

@maras_sc2: no i co z tego. Jakbys nie sprobowal to bys nie wiedzial. Grunt zeby nie inwestowac srodkow na zycie. Przeznaczasz pewne pieniadze na inwestowanie i tyle. Albo stracisz, albo sie odbijesz. Taka nauka bardzo wiele wnosi i sie przydaje nie tylko w inwestowaniu.

•  

@maras_sc2 pierwsza zasada to inwestować tyle ile można stracic. Inaczej to już jest hazard i droga do siwych wlosow

•  

@maras_sc2 dopóki nie sprzedaż nie straciłeś

+: plaisant, p.....4
    •  

@maras_sc2: No i zajebiście, zrobiłeś już więcej niż nie jeden wykopkowy trader przyznałeś się do błędu. Nie obwiniasz rynku, zjawisk nadprzyrodzonych zobaczyłeś że to ty zrobiłeś błąd. Pierwszy krok masz za sobą. Teraz możesz wyciągać wnioski. Żeby nie było tak różowo, palec był taki ciężki żeby ciąć straty? Tak było trudno przyznać się przy -3% do pomyłki że dopiero przy -10% zobaczyłeś że rynek poszedł w drugą stronę?

Tylko porażki nas uczą, każdy przechodził przez czyszczenie konta i straty, frycowe trzeba zapłacić. Nie wierz komuś kto Ci mówi ze po kilku miesiącach regularnie zarabia taki się nie urodził.
      Jeżeli nie straciłeś zapału, pograj trochę nawet na paper trading na tradingview, ja wiem że demo czy wirtualne nie oddają tak emocji ale jak przez miesiąc będziesz na plusie wróć z kasą. Aby mieć trochę emocji możesz sobie urozmaicić demo w ten sposób ze zakładasz sumę XXXX PLN i jak po miesiącu masz profit wydajesz na siebie jak stratę wpłacasz XXXX PLN na dowolną fundacje, zawsze jakaś namiastka realu

+: S...e, d.....r +5 innych
    •  

@Cumpelnastodwa: @dla_zabawy: dzieki za słowa otuchy
      grałem na demie gdy byl trend wzrostowy
      teraz trend się odwrócił i gra pod prąd jest dużo trudniejsza
      jak trace -3% to się nie przejmuje
      jak trace -10% jednego dnia,to już tak, musze odpocząć, i być bardziej uważny

•  

@blisko_kebab: przyjąłem sobie te zasade, dlatego nie lece do sklepu po sznur

•  

@maras_sc2: Jest taka zasada, która wielokrotnie zyskała potwierdzenie w tym roku. Piątki i poniedziałki są spadkowe - dlatego kupowanie w środku tygodnia na trendzie wzrostowym nie jest dobrym pomysłem. Do końca wakacji możemy zjechać jeszcze poniżej 5k, więc nie wiem skąd się wziął twój optymizm.

Kupuj wtedy, gdy zobaczysz czerwoną anomalię - gdy widzisz samobójcze memy wykopowych panic sellerów to znaczy, że może nastał czas zakupów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@maras_sc2: lol, XD sugerowanie, że będziesz w stanie stwierdzyć dołek w momencie kiedy bedzie miał miejsce XD

•  
      W..............0

0

@tomosano: @maras_sc2: zależy jak się do tego podchodzi. Ja tam nie zamierzam grać krótko terminowo bo do tego to musi być moja praca 24na7. Granie w bear jest ciężkie to jak wygrywać w kasynie przy szansach 1na5, dodatkowo mamy barda Simsona do wyjebania ludzi na stop losach póki bitek skacze jak pojebany plus minus tysiąc to nie koniec spadków ,bo jeszcze swing trejderzy nie wyszli z rynku.prawdziwa cena btc będzie jak większość spekulantów pro trejderow ucieknie z rynku.to że jeszcze śledzęcene btc oznacza że to nie koniec takie dwa trzy lata bear to byłoby katarzis 99ico do zera by zeszło.( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      W..............0

+1

@martwy_kotek: dla mnie top na BTC to od 5k był więc bear może te zejść 5x niżej niż myślę czyli z 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°), od minus 50proc powolutku zaczolem sobie okupować im dalej tym więcej dna czy ropa nikt nie zna a instytucje są po to by zarabiać a nie pakować kasę w coś na bear market. Jedyna moja przewaga nad instytucjami to to że jak mogę przeżyć spadek minus 50,80proc wartości portfolio i mnie z roboty nie wyjebią, a prosi tak nie mogą.trajding jest ciężki tyle nerwów to nie dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Freakz
    •  

Komentarz usunięty przez autora

Gorące dyskusje ostatnie 12h

BOLESNY BLACKPILL

Lada dzień będziemy obchodzić rocznicę akcji "Klaudiusz", która była majstersztykiem.

W okresie największej świetności w/w eksperymentu wdarłem się w żarliwą dyskusję z jedną znajomą (taką typową p0lką więc wiadomo, że p0lka p0lke broni).

Zarzuciła, że

"co to za odkrycie, że laski chcą się ruchać z ciachami"

Wyśmiałem ją wtedy i wyjaśniłem, że wcale nie to miała udowodnić akcja "Klaudiusz".

Eksperyment "Klaudiusz" miał udowodnić - i co zresztą udowodnił -, że kobietom w obecności chada jakieś zwoje w mózgu odpowiedzialne za godność, honor, wierność, szacunek do samej siebie, logikę i zdrowy rozsądek się przepalają.
    Momentalnie wyłączają mózg i zaczynają myśleć cipą.

Klaudiusz je obrażał, a one go za to przepraszały.
    On im pluł w mordę, a one łapały zębami jego ślinę.

Bo jak wyjaśnić sytuację, gdy mamy wigilię. Typiara pisze Klaudiuszowi, że dziś cały dzień jest zajęta bo pomaga rodzicom w przygotowaniach do wieczerzy wigilijnej i narodzin dzieciątka Jezus.
    Klaudiusz jej pisze "Albo dziś albo nigdy"
    I laska pisze, że "ok"
    Nagle ma w dupie domowe obowiązki, zostawia rodziców samych z masą pracy bo świadomość możliwości nabicia się na klaudiuszowego bolca staje się priorytetem nr 1

#takaprawda #chad #przegryw #blackpill #tinder #klaudiusz
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Milik z karnego (hattrick), Napoli - Genk 3:0
    #golgif #mecz #ligamistrzow #napoli #golgifpl

odpowiedzi (28)

• odpowiedzi (10)