Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jadąc dziś z pracy zauważyłem na przystanku zapłakaną dziewczynę. Tak się złożyło ze usiadła na siedzeniu przede mną. Nie zastanawiając się długo zacząłem szukać w plecaku czegoś co poprawiło by jej humor. Początkowo chciałem napisać karteczkę z uśmiechem, ale znalazłem Kopersa. Nabazgrałem na nim nieporadnie uśmiech . Gdy drzwi tramwaju się otworzyły wręczyłem dziewczynie, rzuciłem aby się nie smuciła i zwiałem z tego tramwaju :) To nic ze nie był to mój przystanek. Na jej twarzy zagościł ogromny uśmiech. Mam nadzieje, że nie wprawiłem jej w zakłopotanie, a jej dzień choć na chwile stał się lepszy. Polecam ten styl życia (ʘ‿ʘ)

#czujedobrzeczlowiek #wroclaw #coolstory #mpkwroclaw
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

#kiciochopyta #przemyslenia #polska #logikarozowychpaskow

Czy moja dziewczyna przesadza? Wypiłem sobie jednego żywca na mase 70kg jakąś godzine przed jazda. Ona do mnie z wyrzutem że jak tak można. W moich rejonach to popularna praktyka, czasem sie zdarza że nawet po dwóch czasem trzeba gdzieś jechać (jakaś niestandardowa sytuacja). pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (100)

DZIEŃ 12/100

Pewien iluzjonista pracował na statku wycieczkowym na Karaibach.
    Widownia się zmieniała, więc tydzień po tygodniu pokazywał te same sztuczki.
    Jedynym problemem była papuga kapitana, która oglądała te numery tak długo,
    że powoli zaczynała rozumieć, na czym polegają.
    Raz zaczęła wołać w czasie pokazu: "Patrzcie! To nie ten sam kapelusz!", "Patrzcie! Chowa kwiaty pod stół!"
    Magik był wściekły, ale nie mógł nic zrobić, bo jednak była to papuga kapitana.
    Pewnej nocy statek zderzył się z innym i zatonął.
    Magik ocknął się sam, dryfujący na kawałku drewna, na którym siedziała również papuga.
    Oboje się nienawidzili, więc nie odzywali się do siebie słowem.
    I tak mijał dzień za dniem. Po tygodniu papuga wreszcie mówi:

pokaż spoiler - Dobra! Poddaję się! Gdzie jest statek?!

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (79)