Wpis z mikrobloga

@Kiciket: Może ja innym kierunku są?
A wiesz jak egzaminy wyglądają. Wszystkie są podczas sesji, czy przed sesją też są już zaliczenia? Wszystko pisemnie, czy robią też zaliczenie jako np. prezentacja?
Dodam, że to są studia podyplomowe (administracja)
@prawy00: dużo zależy od wydziałów. Human to np szkoda wgl gadac ale Ekonomiczny na Mickiewicza to już jakoś sobie daje radę (on jako nieliczny chyba tylko trzyma jakoś poziom) i widziałem ze ostatnio chyba nawet pobił kilka uczelni typowo ekonomicznych.
@prawy00: Priwa nie mogę, więc tutaj spróbuję coś napisać.

Wydział średnio funkcjonuje, tzn. różne osoby różne rzeczy Ci powiedzą. Nie wiem jak takie podyplomowe funkcjonują ale na SSP i NSP to jest często bajzel. Z tych wykładowców którzy tam byli wymienieni, to większość spoko, wymagający ale jak trzeba wytłumaczą co jak. Czy jest ciężko? Jak się nie jest mną i lubisz się uczyć to nie jest tragicznie, można zaliczać przedmioty.
@stettiner69: powiem Ci, że z nauką to różnie zawsze bywa. Kujonem nigdy nie byłem. Na studiach podyplomowych myślę, że aż tak bardzo nie będą cisnąć. A wiesz jak wygląda kwestia zaliczeń? Same egzaminy pisemne podczas sesji czy możliwe wcześniejsze? Może zaliczenie jako prezentacja? Zaliczenie za obecność to wątpię, żeby była na tej uczelni :)
@prawy00: Nie mam pojęcia jak to wygląda na podyplomowych, bo wiem że Erasmus ma jakieś prezentacje, ba chyba niestacjonarni jakoś tak zaliczali przedmiot, ale my na stacjonarnych mamy egzaminy. Z obecnością, to raczej z brakiem jej możesz wyjść na minus jedynie. Są przedterminy, można nawet jak się w sesji nie zda poprawy w kolejnym semestrze podejść, ale tutaj to trzeba pogadać z profesorem czy doktorem. Zaliczenia pisemne ale jak się ugadasz