Wpis z mikrobloga

Nekropolia wampirów na księżycu. Kończymy tydzień z Requiem Chevalier Vampire. Jak ktoś chcę przeczytać i zobaczyć coś czego raczej nie zobaczycie w grach czy prozie fantastycznej, to warto - większość stron się tu nie nadaje. Zwłaszcza, że fantastyka w dzisiejszych czasach ma bardzo mało do czynienia z "fantastyką", a jest tylko kopią, często niezbyt odkrywczą, historii. Tak jak mamy to w wypadku "Gry o tron", "Wiedźmina" czy "Pana Lodowego Ogrodu". Nie będę nawet tu wspominał o "Opowieściach z Pogranicza", które są bardzo sztampowe.

#komiks #starszezwoje #fantastyka #myrmekochoria
Pobierz myrmekochoria - Nekropolia wampirów na księżycu. Kończymy tydzień z Requiem Chevalier...
źródło: comment_swfHiYYX3NnCIPPFAGOaI8hqSzxhGE6k.jpg
  • 12
@myrmekochoria: Są na alledrogo, ebayu i na amazonie. Jednak są to 2 tomy w jednym zeszycie w sumie dostępne do 8 tomu. Kupienie pojedynczych tomów chyba jest niemożliwe, bo dostępność żadna. 3 ostatnie tomy ciężko będzie dostać. Przeszukałem trochę internetu bo też bym chciał, ale jak mają leżeć jako niekompletna seria to odpuszczam.
@myrmekochoria Świetne. Śledzę od kilkunastu dni, po tym jak dowiedziałem się, że gra Kroniki Czarnego Księżyca z niesamowitym soundtrackiem który meczylem wiele razy za młodu powstała na podstawie komiksu. Nigdy nie czytałem komiksów, nigdy nie interesowałem się taka stylistyką, ale to co zobaczyłem na tych grafikach z Requiem zrobiło na mnie na tyle duże wrażenie, że od wczoraj czytam. A właściwie podziwiam rysunek, a czytanie jest dodatkiem (bardzo miłym).