Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z wczoraj. Jechałem sobie polną drogą, taką łączącą dwie wsi, przejezdna tylko dla terenowych i rolniczych maszyn bo spore koleiny tam są. I z krzaczorów wychodzi myśliwy staje na środku drogi mnie zatrzymuje, żeby nie zrobić mu krzywdy to się zatrzymałem. I on do mnie z tekstem: "dlaczego jeździsz po polnych drogach?". To mu odpowiedziałem a kto mi zabroni? Wtedy się obruszył i stwierdził, że jak on siedzi na ambonie to mi nie wolno wjeżdżać na tą drogęXD Chciał mi jeszcze zrobić zdjęcie ale odjechałem pozwalając mu posłuchać pięknego dźwięku V2:) Oczywiście jego auto stało 500m dalej przed wielką kałużą na samym środku drogi, tak że nic czterokołowego by nie przejechało. Jechałem wtedy i tak emerycko bo nie miałem butów na moto. Czy im już całkiem się w głowach poebało?

#myslistwo #lowiectwo #motocykle #motomirki #motoryzacja
  • 13
@Smieszek_Poza_Kontrolo: Podobno żeby zgasić pieniacza wystarczy powiedzieć żeby okazał indywidualne pozwolenie na odstrzał, jak nie ma to 112 i zwijają się bluzgając na Ciebie:) Dwa lata wcześniej zatrzymał się koło mnie taki gad i narzekał, że motor głośny i płoszy sarny i one wybiegają na drogę i samochody je rozjeżdżają. To mu powiedziałem, że jeden penis czy samochód czy oni odstrzelą to zwierzę. Wtedy wąsacz nabrał bordowej barwy i odjechał swoim
@lysy665 a nie pizgales przypadkiem po leśnej drodze? Na pewno była drogą publiczną? Znam wielu oszołomów co szaleją po lesie, dewastują drogi i zagrażają bezpieczeństwu wszystkich dookoła;) i co najlepsze nie zdają sobie sprawy z tego, że nie po każdej drodze leśnej można jeździć pojazdami silnikowymi. Takie same buraki jak niektórzy myśliwi i chleją więcej. Pozdro z ambony. Ps. Właśnie przejechał stały pijaczek rowerem pod amboną (ma tędy skrót do chaty ze
@pitterka: Droga nie zahacza w ogóle lasu same pola na lewo i prawo, tak to bym miał więcej pokory ( ͡° ͜ʖ ͡°)@Nitro_Express: Ok racja ale jeżeli się kryje i nie chce okazać w takiej sytuacji to robimy jak napisał kolega
@Smieszek_Poza_Kontrolo: I wtedy służbiści określą czy mogę jechać po takiej drodze czy nie:)