Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki siedzę obecnie w #usa i pomyślałem sobie, że zrobię #rozdajo jakiejś pocztówki czy magnesu, sam jeszcze nie wiem XD wygrany może sobie wybrać z jakiej miejscówki- Vegas, Los Angeles, San Francisco, Nowy Jork albo z jakiegoś parku jeśli akurat będę obok. Dogadamy się XD Zwycięzcę wybiorę w piątek 21.09 przez mirkorandom (jeśli się da na telefonie, nie wiem bo to moje pierwsze rozdajo XD). Zielonki dupa cicho.

  Niżej wrzucam zdjęcie jakie mi się dzisiaj udało zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  O KURWA XD obczajcie co tu sie odpierdala najlepszego. Olimpiada kulek i to ma 6 milionów wyświetleń i 500 subskrypcji. Co tu się w ogóle odjebało, najlepsze jest że sam to obejrzałem całe bo nie mogłem się oderwać.
  #marble #dziwniesatysfakcjonujace #youtube

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  - Wiedzieliśmy, że nie otrzymamy zgody na zdjęcia w kościołach w Polsce, więc nakręciliśmy je w Czechach - mówił reżyser Wojtek Smarzowski po pierwszej publicznej projekcji jego najnowszego filmu "Kler" na festiwalu filmowym w Gdyni.

  Wiedziałem! To ateiści z Czech są winni, szatany knedlikowe. Tak czy inaczej trochę beka, że film o polskim KK musi być kręcony w Czechach. To ta słynna polska tolerancyjność religijna, ta sama co zamieniała w IIRP cerkwie na materiały budowlane.
  #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)