Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (15)

#tvgry szkoda że odchodzi, miał najlepsze memy

odpowiedzi (8)

Mireczki z tagów #hulajnogaelektryczna #m365 jeśli macie jakieś problemy z elektroniką w hulajnodze (i nie tylko) to BAARDZO polecam Mirka @rybeczka

Może niektórzy pamiętają mój wpis o tym, że rozwalili mi hulajnogę w #krakow (wyrwane kable, rozwalony podest itd.).

W pierwszej kolejności zawiozłem ją do serwisu który zajmuje się tylko hulajnogami. Wycenili mi naprawę na 1490zł (990zł "naprawa elektroniki" + 500zł wymiana podestu). Poniżej dołączam screen z wyceną serwisu. Za wycenę zapłaciłem im jeszcze 50zł xD Oczywiście nie zdecydowałem się na naprawę bo dołożyłbym 300zł i kupiłbym nową hulajnogę.

Hulajnoga trafiła do @rybeczka i okazało się, że większość elektroniki którą chcieli "naprawiać" jest sprawna...

Naprawa u Mirka wyszła 300zł i w tej cenie jeszcze poprawił mi wygląd podestu tak, że nie muszę go wymieniać na nowy xDD Więc zaoszczędziłem na naprawie 1190zł!!!!

Jeśli więc macie problemy ze sprzętem elektronicznym to kontaktujcie się z @rybeczka bo to na prawdę świetny fachowiec. Nawet jeśli jesteście spoza #krakow to możecie wysłać sprzęt kurierem czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polecam #mikroreklama #hulajnogielektryczne #xiaomi #m365pro #elektronika #serwis
    pokaż całość

odpowiedzi (36)